Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
33 komentāri
Sakārtot:
kss2
1. aprīlī 09:36
Ko sēsi ,to pļausi!!! Ātri aizmirsusi par savām nesmukām izdarībam sēžot valsts mīkstajā krēslā???? Bumerangs mīļā Linda,bumerangs!!! Tik nabadzīgs uzņēmums,ka ceļot gan ar visu ģimeni varēji:)) smieklīga tomēr šī sieviete:) ,bet visi šitie dabūs savu atpakaļ....
Ādolfs Nāks
1. aprīlī 10:07
"Lielais" nodokļu maksātājs pazudīs kopā ar visu Hotel de Rome māju? Tiks par pēdējo naudu nolīgts Deivids Koperfīlds?
Ervīns Šteins
1. aprīlī 10:25
Pareizi, Linda! Nav ko maksāt nodokļus tam blēžu kantorim, ko sauc par ''valsti''!
Edmunde Ozola
1. aprīlī 10:49
Kā viņa ar savu gaudošanu ir apnikusi. Kā vajag saimniekot, lai trīs nedēļu laikā paspētu bankrotēt.Nesaimnieciska sieviete. :)))
Vladimirs Segliņš
1. aprīlī 11:03
Dievs nav mazais bērns, ne tikai šo kundzīti vien pie vietas noliks.
Kaspars Poišs
1. aprīlī 11:14
Ko čīkst beigsies karantīna un atkal strādās! Deļ kam palīdzēt valstij uzņēmējiem? Darbiniekiem jāpalīdz, tiem tas būs izdzīvošanas jautājums, nevis biznesa izdzīvošana.
Dainis Dobelis
1. aprīlī 12:11
Valstij nedrīkst interesēt kaut kādi atsevišķu uzņēmēju uzvārdi. Svarīgi ir saglabāt sistēmu, kas nodrošinās ātru uzņēmējdarbības atdzimšanu pēc krīzes. Un neviena tukša vieta nepaliks un nodokļi tiks maksāti vēl labāk. Linda konsultēs jaunos/ ja vērta doma būs/ saņems pensiju un dzīvos gaišās vecumdienās, ik pa brīdim publiski pasūdzoties par aizgājušo jaunību un vispār, būs laimīga.
Andris Rumpis
1. aprīlī 12:20
750€ uz rokas maksā saviem darbiniekiem! Cilvēki ar zemu pašnovērtējumu, vai bez izglītības strādā tad pie viņas! Tādus ciparus griež sezonā, bet maksā kapeikas! Tad labāk lai izput tādi uzņēmēji! Varbūt kāds izsolē nopirks un normāli saimniekos!🤔
Futs Bols
1. aprīlī 13:06
Atbalstu Mūrnieci un ceru, ka viņai izdosies vienoties ar VID un pēc krīzes viesnīca varēs turpināt darbu. Vieta jau tukša nepaliks, ja viesnīca bankrotēs, tikai pastāv liela iespējamība, ka tad tajā vairs nesaimniekos latvieši.
Futs Bols
1. aprīlī 13:10
Tiem, kas te čīkst, ka 750 eiro esot maza alga. Viesnīcās pamatā strādā cilvēki, kas dara vienkāršus darbus. Turklāt istabenes un viesmīļi saņem arī tējas naudas un viņiem nodrošina bezmaksas vai lētu ēdināšanu.
Inese Zēberga
1. aprīlī 13:56
Lindas izdarības tiešām ir nesmukas, zinu no savas pieredzes, ļoti labi viņai padodas citu apmelošana, lai panāktu savu un atbalstītu tikai "savējos". Viesnīcu nolaidusi tā, ka pagrabā vairs ieiet nevar, kā lietus, tā plūdi...Numuriņos gultām pārklāju vietā kaut kādas lētas lupatas kājgalim...Lai ātrāk viesnīca tiek pie normāliem saimniekiem!
Inese Zēberga
1. aprīlī 14:04
Lindas izdarības tiešām ir nesmukas, zinu no savas pieredzes.Vislabāk viņai padodas citu apmelošana, lai atbalstītu tikai sevi un"savējos".Viesnīcu nolaidusi tā, ka pagrabā vairs nevar ieiet, kā lietus, tā plūdi... Numuriņos gultām tagad pārklāju vietā kaut kādas lētas lupatas kājgalī...Lai ātrāk viesnīcai normāli saimnieki!
Janis Jansons
1. aprīlī 14:40
Kā šitā vecene ir noriebusies ar savu patstāvīgo īdēšanu par jebkuru dzīves situāciju, pati šo viesnīcu nolaida uz grunti ar neprofesionālo attieksmi pret saviem tiešajiem pienākumiem un tagad tēlo apdalīto un nesaprasto:)) Kārtējo reizi... "Biznesmene":))
Runājošā galva
1. aprīlī 15:00
Futs Bols >>> ja viesnīca bankrotēs, tikai pastāv liela iespējamība, ka tad tajā vairs nesaimniekos latvieši.<<< Paklau, vai citas tēmas arī tikpat labi pārzini? :D :D :D Viesnīca Lindas saimniekošanas laikā tā arī nav piederējusi latviešiem...
Kārlis Celms
1. aprīlī 15:14
iztiksim bez Lindas . tas par policijas akadēmijas likvidēšanu.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi