Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Cilvēks ar suni
3. martā 05:36
Kuce! Malahovs arī degradējies un palicis debīls. Nedēļa pēc traģēdijas, vīrs vēl nav apglabāts, ar smaidošām sejām apskāvušies pozē. Un tā raudāšana bez asarām. Cilvēki platiem soļiem iet pretī iznīcībai.
Ivars Magone
3. martā 07:32
Vietās, kur joprojām nav augsts dzīves līmenis, cilvēki ir sirsnigāki un izpalīdzīgi. Tagad modē pielūgt visu amerikānisko. Mums arī pasniedz tikai medaļas spožo pusi.
labais rabīns
3. martā 09:35
Tad jau jātaisa vēlviena ballīte un pašai jālec tik iekšā. Būs vel klāt miljons sekotāju, garantēju!
Vecais
3. martā 11:15
Pie tam, tantiņai ir farmaceites diploms. Tad, kā var nezināt ķīmiju?
Mārtiņš Skarainis
3. martā 11:41
Ivars Magone te nu gan apstrīdēšu. Internetā klejo video un neviens vien par sociālo eksperimentu, kas veikts Krievijā un ASV. Būtība - uz ielas cilvēkam paliek slikti. Kurā valstī ātrāk tiks sniegta palīdzība no līdzcilvēkiem???? Nu ne jau Krievijā. Tur tev ļaus uz ielas nomirt un visiem būs vienalga. Tādēļ labāk pielūgt ir amerikānisko!!!
Geņa Koloradoss
3. martā 12:05
Nu un ko viņai vajadzēja darīt? Cilvēks ir nekas ne tikai putinzemē. Arī te. Un daudzkur citur. Starpība starp te un tur ir ka gluži uz ielas nenositīs un nenošaus.
Alfons Bembers
3. martā 12:23
vispār malahovs ir andrejs, bet ne aleksandrs ........
Beerdrinkers Von Kowelenz
3. martā 12:41
Ko nozīmē portāla žurnālistu, tik iecienītais vārds "atrāda"? Latviešu gramatikā, darbības vārdam "rādīt", var būt priedēkļi iz, no, ne, pa, uz, pie, aiz. Nekad netiek lietots priedēklis "at". To pat mana, planšete, kurai nav saprāta, zina.
Sirg Gsir
3. martā 14:56
Nekā personīga, tikai bizness.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi