Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
50 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
21. februārī 07:30
Lai veči atmet to domu ,ka te ir Maiami nomet cenu reizes simts un lieta aizies.
Artis Miltins
21. februārī 07:45
gandriiz visi premjeri, kas tika pie varas sazagaas naasiis miljonus
Cilvēks ar suni
21. februārī 08:10
Vasarās Senču silā un Priedkalnē bērniem bija «Daugavas» un «Darba rezervju» vai «Vārpas» sporta biedrību vasaras nometnes. Ēkas nebija nekādas izcilās, vecas krievu armijas vairoga tipa saliekamās kazarmas, bet bija dzīvība un neviltots bērnu prieks. 60tajos vietā, kur kanāls ietek Lielā Baltezerā pie kuģīša ceļa, vectēvam bija iebarota zivju vieta un makšķerējot no laivas varēja redzēt nometņu dzīvi, dzirdēt signāltaures skaņas, karoga pacelšanu. Tagad rajons diezgan drūms un patukšs, pie daudzām ēkām baneri par pārdošanu un izīrēšanu. Atņēma bērniem skaistu vietu, iznīcināja visu un domāja ka nu būs laime, prieks, bet nekā, izrādās ka laimi par naudu, arī par lielu naudu nenopirksi.
Artis Miltins
21. februārī 08:36
kaaadaam jaabuut ieksaam- izzagt valsti, apzagt savu tautu un veel nirgt tautai sejaa un lieliities un tirgot sazagto- TAS IR TIESAAM APBRIINOJAMS PERVERS KUNGS
Artis Miltins
21. februārī 08:49
HA , HA TIRGUS IZNIICINAATS, BET KAS TAD TO IZNIICINAAJA- TAADI KAS GRIBEEJA UZVAARIITIES UZ NEKUSTAMAA IIPASUMA BURBULI UN DZINA AUGSAA CENAS VALDIIBAS LIIMENII- TAADI KAA KRISTOPAANS TAADI IZNIICINAAJA TIRGU UN VALSTS EKONOMIKU cik atceros, tad kristopaans paardeva vienu savu iipasum par kaadiem 4 limoniem iisi pirms burbulis pliisa- taatad zinaaja, ka ar saadu ekonomiku ir cauri
Nav Svarīgi
21. februārī 08:51
Valstī vajag griestus, cik daudz cilvēkam drīkst piederēt. Visu, kas virs, teiksim, 1 miljona, atņemt. Citādi, pārāk jau iepletušies, sivēni. Nevis pārdot nav iespējams, bet godīgā ceļā nopelnīt nav iespējams tādus miljonus, dirsēji.
inese Irbe
21. februārī 09:03
Gailis savu (unikālo) īpašumu Kaltenē nopirka par 18 000. (Bija brīvā tirdzniecībā). Viņa zoss uztaisīja projektu. Ja 1 kvm izmaksā ap 1000 - 1200, tad objekta cena sanāk apm 8 reizes mazāka par prasīto! Tāda arī ir visa matemātika;.
kss2
21. februārī 09:10
Tas viss ko pārdod ir tautai nozagts! Tas pieder LV tautai! Izzaga.apzaga un tagad tautu sauc par PLUKATĀM! UN pats kas esi???
jabis
21. februārī 09:13
nu priekš latviešu tautas tādas cenas liels trieciens, bet bez tā jau vēl ir bērnudārzu trūkums, diskriminācija darba tirgū, ja noproti krieviski. Labi, ka šiem vismaz ir NA, ka var pavicināt karodziņu.
Mihail 1971
21. februārī 09:13
Vergot savam īpašumam negrib, bet pārdot par cenu, ko nosaka pašreizējie tirgus apstākļi arī negrib...nu tad vergojiet tālāk un tērējiet naudu īpašumu uzturēšanai.
Tuudalu Cuuka
21. februārī 09:15
... un galvā arvien biežāk iezogas doma, ka uz TURIENI līdz paņemt nevarēs pilnīgi NEKO... Nu pilnīga panika, biedri!
Tuudalu Cuuka
21. februārī 09:16
... un galvā arvien biežāk iezogas doma, ka uz TURIENI līdz paņemt nevarēs pilnīgi NEKO... Nu pilnīga panika, biedri!
Lerry Mulen.Jr
21. februārī 09:43
Zagta manta laimi nenes.
Sandris Ozols
21. februārī 09:58
Krištopāns-vai nu tu patiešām esi muļķis, jeb tikai izliecies???? Kam ir nauda šodien, neviens to neieguldīs šādos īpašumos,jo tie nes tikai zaudējumus... Gailis ar savu Kaltenes īpašumu-tas vsp ir nonsenss....))) Par to summu es varu nopirkt desmitiem īpašumu laukos, sakārtot tos utt.... tas dod vismaz kkādu prieku,bet jūsu miljonāru bezgaumīgās suņu būdas izstaro sliktu auru....)
Alex Da Silva
21. februārī 10:52
Atradushi bagatniekus ))) Pashiem smiekli nenak.. Lai Monaco Balstijas valsts aossociacija iestatos ir vajadzigi 100 miljoni eiro... Un ir 27 biedri. Ko katru plikadidu saukt par bagatnieku??

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi