Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
25 komentāri
Sakārtot:
abolzinis
13. februārī 13:02
Pozitīvi noskaņota kultūras nesēja. 😂
Rudite Barda
13. februārī 13:12
Prieks par to, ka ar katru dienu esam talak un talak no sis degeneratu un mauku srusskij mir pasaules. Kulturas neseji atradušies.
Beerdrinkers Von Kowelenz
13. februārī 13:33
Vācijā taksists izsauktu policiju, tā sievieti aizturētu, tiktu ierosināta krimināllieta par uzbrukumu, sievieti tiesātu, cietumsods gan nebūtu, bet viņa iekristu uz tūkstošiem 10. Nākamreiz padomātu, vai dusmu izlāde uz svešu cilvēku, ir tādas naudas un nepatikšanu vērta.
Dāgs Tumšups
13. februārī 13:53
Normāls taksists nošautu vai nosistu un izmestu kanālmalā bebru zacenei.
Beerdrinkers Von Kowelenz
13. februārī 14:12
Latvijā, sievietes rīcība, tiktu kvalificēta kā sīkais huligānisms. Kriminālatbildība par tādu pārkāpumu nav piemērojama (agrāk krimināllikumā bija pants par personas cieņas aizskaršanu, bet nu, šķiet, ar 2009.gadu, tas no krimināllikuma ir izslēgts). Latvijā viņas nodarījums būtu administratīvais pārkāpums, par ko ir paredzēts naudas sods 70, līdz 500€ apmērā. Viņas gadījumā, viņa valstij samaksātu 100€. Taksistam absolūti neko! Salīdzinājumam- Vācijā viņa taksistam samaksātu 2- 3 tūkstošus. Vēl tiesai un juristiem daudz vairāk. Lūk, Latvijā taksistam nebūtu jēgas policiju saukt, viņš neko neiegūtu, vien zaudētu savu laiku, pat pāris stundas- tātad zaudētu naudu. Latvijā, taksista saprātīga rīcība, būtu iešķelt viņai riktīgu pļauku (der mazs pūtiens no gāzes baloniņa acīs, vien logs jāatver) un izmest no auto. Tikai tā.
Beerdrinkers Von Kowelenz
13. februārī 14:18
Dāg, tiešām normāls taksists viņu nošautu vai nosistu??? Domāju, to teici, kā joku. Bet dumjš joks. Bebri ir veģetārieši:)))
Dāgs Tumšups
13. februārī 15:02
Alus dzērāj, tas bija domāts kā joks, jo likuma nav, ka taksisti var šaut un izrubīt russkij mir. Par bebriem taisnība, tie galu neēd!
Andris Bērziņš
13. februārī 15:03
Sieviet, diemžēl, ir garīgi slima un viņai vajadzīga medikamentoza palīdzība - atipiskie antipsihotiķi. Tas, ka sabiedrība nespēj atpazīt šādas saslimšanas un mēdz izņirgāt šādus cilvēkus ir gaužām bēdīgi. Vēl traģiskāk, kad šos nelaimīgos, sāk fiziski ietekmēt.
edgars
13. februārī 15:20
Arī es esmu "sajūsmā" par kultūras nesēju nāciju, taču šajā gadījumā nav zināmi apstākļi šādai sievietes reakcijai. Var jau būt, ka taksis šo ir kļūdaini aizvedis citur, un bez papildus samaksas nav gatavs turpināt, utml.
Barons N
13. februārī 15:36
KRIEVI
Rudolfs Kaķis
13. februārī 15:42
Ir citi video kur var uzzināt konflikta iemeslus un tur ne tikai sieviete ir veiniga, bet ari taksists kurš gribeja izkrāpt lieku kapeiku
Sēņu vecis
13. februārī 15:47
Savukārt latvietes spridzina dzīvokļus.un apdraud kaimiņus.
Beerdrinkers Von Kowelenz
13. februārī 15:52
Dāg, bet es tak ar jokoju:))) par bebru zaceni:)))
Beerdrinkers Von Kowelenz
13. februārī 15:59
Rudolfs KaķisŠodien 15:42 Ir citi video kur var uzzināt konflikta iemeslus un tur ne tikai sieviete ir veiniga, bet ari taksists kurš gribeja izkrāpt lieku kapeiku.--------------------- Iemet linku uz tiem video, ok?
Dāgs Tumšups
13. februārī 16:20
Es jau arī jokoju, neesmu veģetārietis, pat bebru šad tad nobaudu, sēnes arī baigi garšo, Ribovskis, vecais čekists atvedīs.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi