Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
jabis
19. janvārī 07:42
labi gan , ka nenosauc intrigantus vārdā,- a ja nu šie apvainojas? Džilis pie zemes, tam var arī iespert.
Gunārs Lapiņš
19. janvārī 09:23
Kādi intriganti "Dailē" ? Viss aktieru kolektīvs ? Jeb cilvēcisko kultūras vērtību nepārzināšana? Pareizi Intars sacījis, raksturojis amoralitātes attīstību teātros.
Ainars Vīndedzis
19. janvārī 11:14
Neko jau TĀDU Intars nepasaka.Negrib Žagaru?Nu ak tu mūžiņ.Es ar negribu ;) Nu un tad.Ja Žagaru ieliks,viņa spēks būs stāvēt tam pāri un Intars turpinās iestudēt.Premjeri,intrigas?Kur to nav,kur cilvēki iedomājas sevi par to,kas nav.Intrigantus ar var nolikt pie vietas,ja grib.Ienāk cita paaudze,būs citi premjeri un intriganti;)Prozīt!
Alex Da Silva
19. janvārī 11:21
Loti garsh raksts pilnigi ne par ko. Vareja ari viena teikuma visu pateikt. Es Dailes teatrim nebiju vajadzigs. Man vispar patik tas supergaras intervijas. Es tads supertalants, bet mani nenoverte. Butu liels yalants noiretu to pashu Vef Kulturas pili ar 1000 vietam un dzenatu savas izrades katru dienu. Bet redz ja talanta nav tad viss teatri ir slikti
Inga Maknamara
19. janvārī 11:34
Vai nevar Intars uzņemt kādu labu seriālu vai filmu ? Pēc Likteņa līdumniekiem nekas vairs nav bijis skatāms.Vieni murgi..Tāpat teātrī...Vislabāko ir radījis Blaumanis un citi vecie dižgari...Un vai tad nē...Citādi ,kas tās par izrādēm.Noliek divus krēslus un pārgudri runā..Fui .
Svētais Naivums
19. janvārī 12:18
Man vislabāk patīk, ka viens bijušais aktieris( bijis kolēģis daudziem esošiem aktieriem), tagad režisors, apdi-š visus tos ar ko agrāk kopā tēlojis. Kā viņējais tagad domā tai kolektīvā strādāt turpmāk? Tāds iespaids, ka visiem tiem aktieriem un režisoriem ir laiks ārstēties. Teātris ir miris!!!!
Ilze Dzene
19. janvārī 13:50
I. Rešetins ir lielisks pasākumu vadītājs, režisors un aktieris. Ļoti talantīgs cilvēks. Paldies par pasākumiem un režisētajiem uzvedumiem!
Alex Da Silva
19. janvārī 15:11
Nu beidziet tachu smidinat, vai tiesham Jums ar atminu ir problemas? Vel pat 2 gadi nav pagajushi, ka Pazinoja, ka nekad nestradas ar Andreju Eki, kuru es personigi pazistu, ka loti talantigu rezhisoru. Reshetins ir problemcilveks. Visur citi vainigi. Tad ekis bija vainigs, tagad viss Dailes teatris, bet nosauciet kait vienu vina lomu, kura sevi paradi8jis, ka aktieris. Viduvejiba un ne vairak. Un skatitaji teatri nav nekads rezhisora talants. Es uz skatuves paradishu sievieres krutis un man uz visam izradem bus pardotas biletes, jo katram tachu bus interesanti. Tas tachu nevar but
Geņa Koloradoss
19. janvārī 19:26
ko tas luuzers tur dirs netnemdamies?
Alex Da Silva
19. janvārī 19:52
Kaladoss varbut es esmu viens no slavenakajiem dienvidamerikamiem , kam seko lidzi vairak neka 7 miljoni cilveku un es nedaudz zinu no show biznesa. Pa noslepumam varu pateikt, man katru dienu vismaz 10 piedavajumi no TV kompanijam, bet es atsaku laika trukuma del... Man interesantak ir but arstam, bet ne TV un mass mediju zvaigznei... Es visu dzivi vispar varu neko nedarit, bet tas mani iznicinas, gan ka arsyi gan cilveku... 10 miljonus es jebkura mirkli varu iegut...
Maija Ūdre
19. janvārī 20:28
Savulaik,jau Eduards Pāvuls un Harijs Liepiņš daudz sprieda,ka Dailes teātrim ir jāpilnveidojas,gan repertuāra ziņā,gan jāmaina vadības politika,tikai nekas nemainījās,diemžēl.Smiļģa ceļš bija iebraucis dziļas rievas,bet šamējie izvēlējās vieglāko ceļu,jo apstākļu spiesti lavierēja starp peļņu un mākslu!Ir jāuzved vietējo autoru darbi,gan mūsdienu,gan klasikas,atstājot gan teātra dienas,ziemassvētku koncertus,varbūt ari dzejas dienas!Tautai vajag visu,arī leģendāros aktierus ,kurus senioru vecumā,jāizmanto vairāk,jo mums tīk viņus redzēt lomās.Jāizbeidz ekonomēt uz skatuves dekorācijām,vairāk mūzikas un dziesmu,kas izrādēm piešķir šarmu,lai izejot no teātra zāles vēl ilgi meldiņš nepamestu!Izrādēm vajag būt tādam,kas paķer publiku kā savulaik žurka Kornēlija,tātad aktualitātes,jo cilvēki pēc darba,atnākuši grib izklaidēties, vieglas relaksējošas izrādes,ne "gruzonu"!Protams,ka jāsaglabā klasika,modernu autoru darbi,vien tam nav jābūt dominējošam!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi