Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Alida Djatlika
11. janvārī 07:53
Šajā visā ir žēl tikai Harija. Nu nevajadzēja viņam precēt Meganu. Tur jau pašā sākumā prognozēja, ka nekā laba nebūs. Tagad Megana Hariju velk prom no ģimenes un šis klausa un dara tā, kā viņa saka. Paies laiks un Harijs tomēr sapratīs, kādu kļūdu izdarīja, bet tad jau atpakaļ ceļš būs smags, bet varbūt pat neiespējams. Megana atgādina kādreizējās Rīgas tirgus čigānietes, kuras ar savu maģiju spēja cilvēkiem naudu no naudas maka izvilkt.
Dace Saulite
11. janvārī 09:30
Bija princis, tagad būs vienkārši zemtupeļnieks aktrisītes vīrs. Kāda tur vēl sodīšana, neba pirmais no Vindzoriem, kurš ar klaunesi aiztinas uz Ameriku, Volisas Simpsones vīruks arī tā izdarīja.
Andris Polozs
11. janvārī 09:37
Jūs tas uztrauc?,Nebāziet degunu tur kur suns ču,,,ri nebāž!
Edmunde Ozola
11. janvārī 10:26
Vistrakākais visā rakstā ir par vaska figūrām. 🤣🤣🤣Bet malači Harijs un Megana. Dzīve ir jābauda nevis 100 gadi jādzīvo kā vaska figūrai, kā to dara karaliene. Kleita ar savu vīru un bērneļiem jau ir kļuvuši par vaska figūrām.
Валд Фэлсберг
11. janvārī 11:15
Vārdsakot, tajā sūda ģimenē nekādas ģimenes nav, vecmāmiņas kāzu dāvanas mazdēlam nav, ir tikai karalienes dāvana princim, kam tā jāatpelna, kalpojot. Malači, ka pasūtījuši dirst veceni ar visiem viņas augstdzimušajiem pakaļlaižām!
Maria
11. janvārī 11:16
Megana karaļnamam bija milzu ieguvums. Bija jau rakstīts, cik ļoti viņa atdzīvinājusi pasaules (!) interesi par karaļnamu un kādu pienesumu devusi budžetam, tāpēc jau tagad karaļnams tā trako. Viljams nikns uz Hariju, jo Megana aizēno viņa tizlo sievu. Par Keitu nemaz nerunāsim. Čārlzs vispār lai paklusē, kauna traips visam karaļnamam. Bet Meganai, Harijam un Ārčijam lai viss izdodas kā iecerēts!
bigdormouse
11. janvārī 11:21
Ja esi šādā ģimenē, tad nu esi laipns un rīkojies atbilstoši pat tad, ja ir nolemts tālāk dzīvot citādāk. Ja nu ir kadi lielāki lēmumi, tad nu esi tik laipns un vispirms aprunājies ģimenē un pēc tam jau rīkojies kā nu kopā ir nolemts vai tomēr pēc sava prāta (protams, par šo vispirms ziņojot savējiem) un tikai tad varbūt publiski ziņo. Nevienu no šiem punktiem šis pāris nav izdarījis pienācīgi, ja var ticēt publiskajām ziņām. Nu ko, laikam jau diez kas nebūs, vēl jāpaaugas.
Atalik Mullin
11. janvārī 12:11
karaliskie susekļi nerīkojas karaliski , taisa tračus un grib finansiālo neatkarību, bet pirmais par ko grib runāt ar ģimeni- finanses .
dzintra
11. janvārī 15:05
Tas taču bija skaidrs no paša sākuma,ka tā ākstīšanās ar laulību princim labi nebeigsies,Šķiršanās ir neizbēgama.Vecāka šķirtene no tik štruntīgas ģimenes,mulate,turklāt mākslīgi pārveidota 16,17 gadu vecumā iedomājās,ka varēs nākt ar saviem noteikumiem simtiem gadu pastāvošā karaliskajā ģimenē un ģimene viņai pielāgosies un klanīsies.Prasta amerikāniete,feministe,liberaste,ārprāts.Princim pirmais bērniņš,puisītis,tāpēc arī vēl kādu laiku pacietīs.Žēl...
Aelita Balode
11. janvārī 17:28
Ir 21.gadsimts. Monarhija nevar būt un nebūs mūžīga! Un labi, ka tā. Malacis Harijs, malacis Megana! Ir prieks uz viņiem skatīties! Viņi ir dzīvi cilvēki! Viņi ir īsti! 💚Lūk tā notiekas dzīve! Ja kāds domā, ka īstā dzīve ir karaļnamā, tad tāds ir iestrēdzis dziļi dziļi.... hm dogmās. Megana un Harijs ir dzīves spēka un dzīves prieka pilni, silti un īsti. Harijā dzīva ir viņa mammas princeses Diānas doma un gēns, viņā dzīvo daļiņa mammas. Salīdzinot ar nabaga brāli Viljamu zem Keitas tupeles.... nabaga Viljams ar samocīto smaidu. Viņš dzīvo savu dzīvi, kura jau pa soļiem saplānota līdz mūža galam. Bet Keita sagrābusi karaliskos grožus savās rokās un elsdama pūsdama gaida brīdi, kad kļūs par Karalieni. Tas ir viņas mērķis un dzīves piepildījums. Ne mīlestība, ne dzīve, ģimene, valsts... viņa nemaz nezina, kas ir mīlestība. Un viņas vīrs nezin. Karalienes spēkos izlemt: karaļnams ies līdzi laikmetam un lauzīs daļu no tradīcijām, pārskatīs savas etiķetes un ieradumus, daudz mainīs, atjauninās, vai iestāsies krahs, anarhija un karaliste kritīs. Prieks par Meganu un Hariju. Uz priekšu! Tā ir jābauda dzīves garšu! Nekad dikti nebiju ieasistījusies šajās karaliskajās ambrāžās, bet te tāds prieks, ka nevar nepasmaidīt, pavasaris nāk!🌏🏝💕
dzintra
11. janvārī 18:05
Grūti gan saprast,par ko jūs tik ļoti priecājaties.Jūs tiešām domājat,ka "karaliste kritīs" tās amerikānietes dēļ.Tiks ļauztas tradīcijas un pārskatīta etiķete"?Pavasaris vēl nenāk,jo ziema arī vēl īsti nav sākusies.Ja jūs nebūtu minējusi vārdu,varētu padomāt,ka tekstu rakstījis viens nāvīgi populārs pārītis,kurš jau kādu gadu dzīvojas pa dzelteno presi Rīgā.Un kura kopīgais uzvārds sākas ar burtiņu K.Karalienei jau 93 gadi,Filipam vēl vairāk.Kad kāds no viņiem aizies,jums laikam būs vēl lielāki prieki.Tad jūs gavilēsit?Manuprāt vajadzētu tomēr pacensties saglabāt kaut elementāru cieņu,ja ne pret monarhiju,tad vismaz pret vecmāmiņas gadiem un mūžu,kurš bija "saplānots līdz mūža galam."Vai jūsuprāt amīšu sievišķis nevarēja sākt "baudīt to Dzīves Garšu" tad,kad vismaz karalienes vairs nebūs.Ilgi taču nebūs jāgaida.Amīšu sievišķītis taču nemaz nezināja,ar ko precas,vai ne?Tā jūs domājat.
Ādolfs Nāks
11. janvārī 19:33
Harim derētu atcerēties, kas notika ar Diānu, kura arī mēģināja brīvāk padzīvot.
Andris Miloshs
11. janvārī 21:01
Megana nemaz nezin ka rīt viņa cietīs nelaimes gadījumā, visticamāk nokļūs autoavārijā.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi