Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Geņa Koloradoss
8. janvārī 07:15
Šiem "pieaugušajiem" smadzenes atrodas zem jostas vietas. Kāda tur sirsnīga mīlestība. Ja savu perversu fantāziju piepildījumu sauc par mīlestību tad var piekrist.
MP
8. janvārī 10:20
Ja trīs lezbietes dzīvotu kopā, tad "ģimene" tiktu uz žurnālu vākiem un prezidentu apbalvojumiem. Bet ja vienam vīrietim ir divas sievas, tas jau skaitās amorāli, nosodāmi.
Dzintars Lielais
8. janvārī 12:22
Sapuvušais kapitālisms!
Irena Nelsone
8. janvārī 12:47
No uzticīgas mīlestības divu pretēja dzimuma cilvēku starpā (ko kopusi klasiskā Eiropas kutūra kā ideālu) - uz harēma tipa kopību un promiskuitāti, ir, protams, solis atpakaļ cilvēces attīstībā = tuvinoties dzīvnieku - sākumā primātu kopdzīves modelim.., tad - zemāku dzīvības formu..
Melānija
8. janvārī 13:11
Ak,mīļā,pasaulīt,uz kurieni mēs ejam ?!!!
Beatrise Rozenberga
8. janvārī 13:32
Drīz jau tāds modelis sabiedrībai būs pieņemams ! Sabiedrība paliek arvien amorālāka. Klasiskā ģimene vīrs , sieva , bērni jau būs "vecmodīgu un aizspriedumainu " cilvēku izvēle !
Maria
8. janvārī 14:13
90% šādas attiecības piekopj, slēpjot no sabiedrības un it sevišķi no laulātā. Nesaku, ka atbalstu, bet te vismaz viss ir bez melošanas un brīvprātīgi.
MikeKoglin
8. janvārī 15:25
Un kas tur slikts???Vecim super!!Es taa gribeetu..nekas nosodāms.Vienkārši dolbaniem letiņiem viss liekas psc kā komunistiem.Laimīgi xilvēki,super sex un viss pārējais.A jūs labāk tiekat galā ar kiviču un viņa teļu.
anda berzina
8. janvārī 17:03
Cuku ferma ari viens kuilis apseklo desmit sivenmates, tagad notiet tas ar civilizetu it ka tautu, macas no kuila.
Egle
8. janvārī 20:07
vismazāk vajag uztukties, kas kaut kādiem pāķiem nešķiet pieņemams,.
Egle
8. janvārī 20:09
vismazāk vajag uztRAukties, kas kaut kādiem pāķiem nešķiet pieņemams,.
Emma Pupa
10. janvārī 10:06
Tas nebūs ilgi. Trešais kadrs ik pa laikam mainīsies, kad gultā apniks. Bērnu protams žēl, jo viņi redz un pierod pie tā, ka visi guļ ar visiem. Bērni paaugsies un gulēs savā starpā. Eiropā tas notiek daudzās ģimenēs. LV tik par to maz raksta un zina. Incests no 14 gadiem dažās eiropas valstīs netiek sodīts, ja notiek pēc abpusējas piekrišanas. Tā ka eiropa rullē.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi