Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Kristap Kalinin
2019. gada 2. decembrī 16:32
Tad pohui!
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 2. decembrī 19:36
Eh, jūsu pusē gaidāms kaut kas liels!!! Kā es gribētu uz to konci tikt, no Rīgas nekādu problēmu aizbraukt, bet, sūda būšana, Reinzemē esmu!:((( Vienalga, prieks par jums, tiem, kuri tiks uz to konci!
Kristap Kalinin
2019. gada 2. decembrī 19:41
Beerdrinkers Von Kowelenz, ko tu Vācijas nūtrija darīsi Latvijā? Vai ārstēsi olnīcas?
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 2. decembrī 21:08
Interesti ir tas, ka 1969.gadā, nebija tāda jēdziena, kā Heavy metal, Judas Priest māva labu smagu roku, precīzāk, viņi vēl neko nemāva, jo viņu pirmais albums "Rocka Rolla", iznāca piecus gadus vēlāk- 1974.gadā. Albums tiešām ir teicams, bet, krietni iepriekš, Black Sabbath, Deep Purple, Led Zeppelin, arī Nazareth, jau bija stabilas, zināmas grupas un mūzika bija krietni smagāka, nekā tā laika Judas Priest. Judas Priest 70- tajos radīja daudz lielisku albumu, bet stils bija viens- Hard rock. Albums "British Steel", iznācis 1980.gadā, nez kādēļ tika visvairāk kritiķu slavēts, bet nekā jau tur nebija, albums atpalika no iepriekšējiem veikumiem, tāds, par daudz glancēts šķita. Kas ir lielākais Judas Priest veikums- viņi radīja jaunu mūzikas stilu, ar to pašu Britu Steel- NWBHM, NEW wave of British Heavy metal. Es Judas Priest klausījos padsmit gadu vecumā un klausos arī tagad- sajūsmas vērta grupa.
Svētais Naivums
2019. gada 3. decembrī 12:17
> Beerdrinkers Von Kowelenz Vakar 21:08 Jūdu priesteri par ņū, ne ņū, bet par Heavy Metal nekādi nevar dēvēt. Led Zeppelin, Black Sabath, Deep Purple bija mūzika dvēselei( ar dziesmu par dzīvi). Kamēr Judas Priest, es teiktu komercroks( lai arī klausāms, bet širporebs).
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 3. decembrī 18:32
Nosaukt Judas Priest par komercroku, tas ir pilnīgs pizģecs...vienkārši, vārdu trūkst...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi