Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
Inga Maknamara
15. oktobrī 06:40
Pliki boksēsies ? Tad jau pirmais mačs Kivam ar Endži jādod..Bet vispār,tas ir privāts kanāls.Nodokļu maksātāju naudu tas netērē un tātad var darīt ,ko grib...Hozjain barin..Nepatīk nepārtraukti smejošā Samanta ? Ja nepatiktu,tad neskatītos.
Edmunde Ozola
15. oktobrī 07:15
Viņa kādreiz arī augstu ir bijusi? Īsi sakot - ko no vecmeitas paņemsi:)))
Lerry Mulen.Jr
15. oktobrī 07:33
Ir bijusi iespēja ar šo kundzīti strādāt. Normāla Latviešu uzmetēja. Ceru, ka bankrots būs ilgs un finansiāli sāpīgs.
Onslows
15. oktobrī 09:34
Vīrieša trūkums!
none
15. oktobrī 10:11
Žaklīnai vīriešu nav trūcis, bet Kiviča arī nav bijis.
Ainars Vīndedzis
15. oktobrī 10:38
Viss jau pareizi,izņemot boksu.Kundzītei vajadzētu zināt ka trenniņtērpos neviens neboksējas! ;D
Svētais Naivums
15. oktobrī 12:06
Interesanta ir viena lieta, kamdēļ cilvēki skatās kaut kādus kaktu kanālus un pēc tam vēl izsaka rūgtuma pilnu viedokli par redzēto? Es pat, pirms raksta izlasīšanas vispār neko nezināju par tādu K-ANĀLU. Es pat nezinu kādos kābeļos to translē( manajā Baltcomā tāda nav). Kamdēļ ir jāceļ trobele par lietām kuras ir tik ļoti mazsvarīgas
Kristaps
15. oktobrī 12:45
Uz šīs nav dročīts , jāatrod kāda seksīga bilde !!!
Elisa Meijere
15. oktobrī 12:53
pilnīga taisnība. cik saproti no izlasītā truli, tukši un garlaicīgi. man žaklīna nekad nav patikusi, ne kā režisore, ne sieviete, ne cilvēks. Brīnos ka joprojām kautkā kuļās, jo nav ne talanta, ne izdomas...
Valdis Freimantāls
15. oktobrī 14:17
Pats galvenais - noverst ar visādām stulbībām uzmanību no Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšanas un likumīgo 1938. gada statūtu aizliegšanas Latvijā! https://tautastribunals.eu/?p=33716 Lasiet Helsinki 86 patiesību par varturu noziegumiem 4. maija Latvijā!
Lauma
15. oktobrī 16:10
Kas tur ko vārīties? Tāpēc jau ir TV pults, lai kanālus pārslēgtu. Nu nav jāskatās nevērti kanāli. No pirmās reizes, kad ieraudzīju to briesmīgo sievišķi automašinā, vairs kanālu neieslēdzu un nervus nebojāju
beerdrinkers
15. oktobrī 17:00
To pašu var teikt par portālu "Jauns.lv". Cik gan zemu tevi, lasītāj, vērtē šis portāls. Ziņās viena huinja, britu karaļnams, kivichi, kaut kādas krievu "zvaigznes", transvestiiti, nezināmi homoseksuālisti, izdomāti sieviešu stāsti par gultas gaitām, ieteikumi, kā var olu izvārīt tā, lai izdotos, mazliet politika un laika ziņas. Tas arī viss. Nožēlojami. Bet! Neviens neliek šo portālu apmeklēt- nepatīk, neienāc! Ignorē! To pašu teikšu tai sašutušajai kundzītei- vecā ptitsa, nepatīk tev tas tv, neskaties!!! Bet, nē! Vecajai durai ir vajadzīgs tas, lai tv rādītu tikai to, kas patīk viņai!? Nav loģikas.
Gunta Rupeika
15. oktobrī 18:54
Nekā nezinu par Žaklīnu Cinovsku, bet šobrīd populārākā ziņa - tātad populāra, Edmunde Ozola atraidīts/a (vīnogas skābas:) ), Onslows nav tuvumā bijis, Kivičs nav bijis. Paldies "jauns.lv" un komentētājiem, varu televizoru neskatīties arī turpmākos 10 gadus!
Regina Zvilna
15. oktobrī 20:44
Nu Žaklinai tikai niena tema ,,tikai pa gultam nemties tur paiet visa dzive , nesaprotu kas vinai atlauj šitadus mēslus rādīt , vaidzive citu temu nav , laikam pasai taa pietrukst .
Cilvēks ar suni
16. oktobrī 00:21
Žak, Žak! - Pa kuru laiku nosirmoja jūra, Pa kuru laiku nosirmojām mēs.» Jaunrades liesmiņu sirdī radošam cilvēkam visu laiku vajag uzturēt, vieni izvēlas bohēmu, citi jaunas mīlestības, narkotikas.... , bet citiem tā pārklājas ar noguruma un vienaldzības pelniem.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi