Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
jabis
2019. gada 4. oktobrī 06:14
skaidrs, ka Džilis pats vainīgs, ka nenolika tos čūskulēnus intrigantus pie vietas, dzīvo tikai sava ebonita tornī, bet praktiskās lietas - prevenciju -nedara. Žēl, protams, ka ar godigu cilvēku tā izdarās, viņš, iedomājies tik, neredzot, kas notiek apkārt? - ja pats nav zemisks, tad zemiskumu tomēr vajadzeja pamanīt, un nav jau nekāds sētnieks, bet režisors. Re kā pārejie sugas brāļi rūpējas, lai vismaz šo “radošie” nekāpj ar kājam silē.
labais rabīns
2019. gada 4. oktobrī 07:30
Man kā Dailes Teātra apmeklētājam ir svarīgi, lai par jauno režisoru netiek pielaista petsona, kurai ir tuvi kontakti ar Rīgā populāru minoritāšu aktīvistiem. Jau startā boikotēju praidu, un visu pārējo degradentu lobistus!!!
Sarkangalvīte
2019. gada 4. oktobrī 08:36
Vienkārši Džilindžers uzbrauca mumintrollītim Rēzijai K. par aktiermeistarību un par to tad tagad arī saņem sodu.
Elisa Meijere
2019. gada 4. oktobrī 08:42
Skrastiņm pilnīga taisnība. daži no manām paziņam jau bija nosprieduši uz Daili vairs neiet. Izrādes nebija aizraujošas. Cerot uz radošuma un garīguma vērtību atjaunošanu vēlu visu to labāko. Aktieriem un režisoriem tomēr ir jābūt kultūras un mākslas nesējiem sabiedrībā. Lai izdodas!
Stalkers Stalkers
2019. gada 4. oktobrī 09:04
Ja vecāki nav izaudzinājuši kulturālu cilvēku, tad nekāda tur kautkāda teātra apmeklēšana nelīdzēs:) Fakts, ka uz teātri dodās smokingos un vakarkleitās, jau vien ir apburošs:)
nemesis
2019. gada 4. oktobrī 09:44
Jabis, fakts paliek fakts - neraugoties uz lieliskiem aktieriem, Dailes teātris ir kļuvis vissliktākais Rīgas teātris. Nacionālais teātris, tieši pateicoties jaunajiem un talantīgajiem aktieriem, 2 gadu laikā nu jau kļuvis par visspēcīgāko teātri, Jaunais teātris arī neatpaliek. Un vienīgi Daile ir kļuvusi par kaut kādu balagānu, par kuru naudu var maksāt tikai aiz inerces vai intelektuāli neizvēlīgi ļautiņi... Ja ar šādu repertuāru teātris nav bankrotējis, tad ar vadību vispār tur viss ir kārtībā, bet atbildība ir jāuzņemas mākslinieciskajam vadītājam.
janka
2019. gada 4. oktobrī 09:45
https://youtu.be/mzEz2kiFl_0
Cilvēks ar suni
2019. gada 4. oktobrī 11:24
Un aktieri Dailes teātrī neredzēja to, kas ja sen notika ar Džilindžeru.
OskarsM
2019. gada 4. oktobrī 18:50
Pats Džilindžers vainīgs - nebūtu paņēmis Kalniņu atpakaļ, nebūtu dabūjis dunci mugurā, nebūtu Skrastiņu pataisījis par galveno lēmējspēku teātrī, nebūtu dabūjis dunci mugurā. Nezinu, kam ir jānāk un kas ir jādara, lai to teātri sakārtotu gan repertuāra, gan cilvēku ziņā.
Guntis
2019. gada 4. oktobrī 22:57
Skrastiņš ir nožēlojams cilvēks, kas var perfekti spēlēt šakāli Džungļu grāmatā. Ļoti zemiski aizmuguriski apvainot jaunu sievieti viņai klāt neesot! Ko varu ieteikt- lec no tilta, jo citur tu vari tikai rāpot. Tu labi zini, ka man ir taisnība! Publiski atvainoties Tu neesi spējīgs!
Linda Braže
2019. gada 4. oktobrī 23:18
Var jau teikt, ko grib, bet "Neiespējamās misijas" izrādes ir izpārdotas.. Tagad sekos argumenti par stulbu tautu?
Dzintra Bērziņa
2019. gada 4. oktobrī 23:34
Dž,Dž.tik daudz aktierus izvirzījis kā galvenos teātrī...un nu aizmuguriski saņem dunci mugurā...zemiski!Kas nestrādā,tas nekļūdās,ļoti zemiski...
Mērija Bogdanoviča
2019. gada 9. oktobrī 11:24
Viens ir skaidrs, mani Dailē vairs neredzēt. Jā, varēja strīdēties ar Džilindžeru, pieņemt vai nepieņemt viņa darbu, bet viņš bija. Ja jau bariņam aktieru kaut kas nepatika, tad var kg audzēja to runāt aci pret aci ar režisoru, nevis tā, slepeni, aiz muguras turēt dūci un tad to iedurt mugurā Tas sasaucas ar čekas laikiem PSRS, kad arī nodevēji pa kluso tika galā ar to, kurš nepatika, bija citādāks, domāja savādāk. Es vairs negribu un nespēju iet uz vietu, kura ir pilna ar gļēvām lupatām, kuras nespēj acīs pateikt to, ko domā, kas nepatīk, ko vadzētu mainīt...Un ne jau tas ir galvenais. Manuprāt kāds sevi par lielu mākslinieku ir savērtējies un grib Džila vietu. Lai tad nu veicas. Tikai es vairs Dailē kāju nesperšu. Jo būs sajūta, ja esi nodevēju barā....KAUNS visiem " lielajiem māksliniekiem", kuri tā varēja izrīkoties.
Olegs - Valdis Golovčiks
2019. gada 21. decembrī 16:31
Kas to ,,spozhaako aktieri,, Skrastinju biida ? Absoluuti bez harizmas ! Kur vien skaties - visur Skrastinjsh...Zilaa mafija paarnjem Daili ?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi