Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Ingrīda Heidemane
2019. gada 19. septembrī 02:45
Cilvēkam bija pārslodze,uzreiz izdomāja diagnozi,vispār tāds vēzis neeksistē,tas viss ir bizness.
Inga Maknamara
2019. gada 19. septembrī 09:03
Jebkura slimība ir bizness...Piemēram cukura diabētam glikometriem dārgās baterijas ik pēc mirkļa čušš,kaut nemēra nemaz daudz...Viss ir izdomāts....Man gan vairāk iekrita tas,ka Nastja ārstējās Vācijā...Mēs zinām,kas notika ar mūsu slavenībām,kuri izgāza Vācijā nelgu saziedoto naudiņu...Visi atstiepa pēdas...Lai kur Nastja būtu braukusi,bet ne jau uz to falšo naudas kāstuvi.
Melānija
2019. gada 19. septembrī 17:29
Kaut jau nu viņai izdotos atveseļoties,jauka aktrise!
Regīna Ločmele
2019. gada 19. septembrī 17:40
Kārtējo reizi pārliecinos, ka strauji slimība progresē tieši tad, kad tiek diagnosticēta. :( Nezinu, kapēc tā , varbūt uzzinot briesmīgo diagnozi, cilvēks pats sevi noskaņo uz ļaunāko? Man , paziņu un radu lokā , cilvēki dzīvoja un sadzīvoja gadiem , ar galvas sāpēm , ar reiboņiem, sliktu pašsajūtu..., taču , tikko izlēma pārbaudīties un viņiem diagnosticēja vēzi , tad līdz aiziešanai , tas bija dažu mēnešu jautājums. Diemžēl, bet tā tas ir.
Rita MT
2019. gada 19. septembrī 19:51
Regīn, varbūt viņi vnk izlēma pārbaudīties tad, kad stāvoklis kļuva neciešams, t.i. tad, kad slimība jau bija tiktāl ielaista, ka tās simptomi vairs nebija izturami...un tad jau tās arī ir beigas. Lai nu viņai izdodas! Maza meitenīte auklējama)
Ādolfs Nāks
2019. gada 19. septembrī 21:44
Jauns.lv, varbūt nevajag komentārus par pēdējās stadijas vēžinieces ciešanām? Zināms, ko te var visādi sēņu veči un egles samurgot.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi