Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
KAUT IZSUSTU ZILĀS PIPELES ZAGĻIEM
14. augustā 11:34
vienotības zzs na burlakiem
beerdrinkers
14. augustā 11:43
Spamo, mauka?
bonusfree
14. augustā 11:44
acs uzdevumā?
atceros
14. augustā 11:47
sieviete ik svētdienu gāja uz baznīcu, izņemot vienu, kuru vēlējās pavadīt ar precētu vīrieti. mašīnā iespēra zibens un viņa pazaudēja roku un kāju.
Kr
14. augustā 12:03
Fake !!!
uguns spēks
14. augustā 12:15
Cerams,ka zibens trāpīja kādam padomju civilokupantam...
Jurch
14. augustā 12:20
<sieviete ik svētdienu gāja uz baznīcu, izņemot vienu, kuru vēlējās pavadīt ar precētu vīrieti. mašīnā iespēra zibens un viņa pazaudēja roku un kāju. > .................. reizēm mēdz gadīties kaut kas līdzīgs... kas tic Dievam tam iespējams ir nojausma kāpēc līdzīgi gadījumi reizēm notiek...
No Rīgas
14. augustā 12:29
Lai iesper zibens gaudo suns.Man caurums apaķšveļā.
Filips Līcis
14. augustā 12:43
Ne katru dienu nākas ko tādu redzēt ! Interesanti ir skatīt visu , apturot kadrus ,,pa sekundēm '' Palaimēties varēja 18.sekundē garām braucošajai piena vedēja vai sliktāk būtu degvielas vedēja metāla cisternai,kura līdz 12.sekundei bija aizbraukusi pietiekami tālu ! Ļoti skaists skats ir tieši 12-ajā sekundē ar atkārtojumu - 0,08 līdz 0,05 sekundei .
Vecs vīrs
14. augustā 13:21
Žēl, tik daudz enerģijas izkūpēja gaisā. Tesla jau bija mācēja šo enerģiju savākt un izmantot. Viņa radītais elektroauto ripoja bez visām litija jona akumulatoriem. Jaudas kaste bija samontēta no radiodaļu veikalā pirktām detaļām. Diemžēl naftinieki visus izgudrojumus noslēpa.
Vecs vīrs
14. augustā 13:22
Žēl, tik daudz enerģijas izkūpēja gaisā. Tesla jau bija mācēja šo enerģiju savākt un izmantot. Viņa radītais elektroauto ripoja bez visām litija jona akumulatoriem. Jaudas kaste bija samontēta no radiodaļu veikalā pirktām detaļām. Diemžēl naftinieki visus izgudrojumus noslēpa.
re
14. augustā 13:37
Cik tizlam ir jābūt, lai šitā noraustītu kameru. Un pilns jūtūbs ar video, kur pašā kulminācijā filmētājs novērš kameru, ka pats interesantākais paliek aiz kadra. Nu un kas gāžas ceļamkrāns ? Tu esi reportieris un tev ir jāfilmē. Tava nāve nebūs veltīga un cilvēki to novērtēs ar like.
Tramps
14. augustā 13:39
Tramps seniors bija atbildīgais par Teslas izgudrojumu pētīšanu. Nav brīnums, ka kļuva par naudasmaisu un dēlēns ar.
Jā , bet
14. augustā 14:07
SĒŅU VECIS = Georgs Ribovskis 1948.g ( Sv ), 1978.g bijis notiesāts par pedofīliju, noziegums notika Liezeres pagastā, Madonas rajonā, kopā ar Liezeres macītāju viņa muižā, macītājam paveicās aizmukt uz arzemēm, bet Sēņu Vecis dabūja sroku, pēc tam kad viņu izpisa dirsā un lai paliktu dzīvam, viņš kameras petuhs sāka sadarboties ar cietuma administrāciju, vēlāk ar VDK, stučīja un nodeva cilvēkus, veselas ģimenes sabradāja , jau VDK no 1978g. Tagad petuhs apmetis kažoku uz otru pusi un pieslēdzies na zemiskajiem zagļiem un afēristiem.
vaig
14. augustā 14:14
smite me o mighty smiter

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi