Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Juhans
2019. gada 13. augustā 07:38
Pasaule ir pārapdzīvota un ir jāatceras, ka abus PK un holakaustu izraisīja tieši baltās rases pāŗtāvji, tāpēc tieši baltās rases pārstāvjiem un it īpaši viņu sieviešu kārtas pārstāvēm Mātes instin(g)kta nomierināšanai ļoti ieteicami ir dzīvnieciņi.
:/
2019. gada 13. augustā 09:26
Nu ok.. es saprotu, ka Instagram var sekot prostitūtu kontiem, kuras tur tiek sauktas par influencerēm. Var sekot kaut kādiem homoerotizētiem puikām, ja tādi patīk vairāk kā prostitūtas un tos sauc par influenceriem.. Nu ok - tik tālu viss ok. Bet ibio zvēriņi bļe? Nu jopai ot tā jau nu gan ir zoofīlija bļe! Visas tās pa tūkstošiem drāžamās influenceres un influenceri.. Jopai es pat iedomāties neglibu kāds cenrādis ir uz šito lopiņu "izīrēšanu"... Un simt punktu, ot simt punktu - pat ja šitie konkrētie zvēriņi ir "godīgas mātes meitas" un ar tādām lietām nenodarbojas.. Simt punktu kaut kur Instagrammā ir izīrējamie zvēriņi un viņu konti :))) Zinot kāda Instagramm ir maukumāja - ja tur ir zvēru konti, tad vismaz daži no tiem zvēriem būs izīrējami ne tikai priekš produktu reklamēšanas.. :))
> Juhans
2019. gada 13. augustā 09:41
Nomierinies rasist :) Abi Pasaules kari sākās Eiropā. Eiropā pārsvarā ir baltie.. tad nu baltajiem arī tika šo karu sākšana.. un arī miršana šajos karos. Jo vienkārši baltie dzīvo Eiropā. Neviena cita rase Pasaules karos tik daudz nenomira, kā baltie.. Tā ka, tas ka tur baltie sāka Pasaules karus - un kas par to? Nav jau tā, ka tajos pasaules karos baltie citas rases vairāk kā paši savējo būtu apskādējuši.. Nu jā - tur bija holokausts un iecirta pamatīgu robu Eiropas žīdu populācijā. Bet baltie baltos nosita kara laikā ar milzīgu kaudzi vairāk, kā baltie nosita žīdus, čigānus, melnos, japāņus un visus pārējos kopā paņemtus.. Tā ka.. atslābsti.. Pasaules kari bija pa lielam tāda balto iekšējā razborka, ja skatās no jūsu slimā rasistu skatupunkta Juhansiņ.. :) Bet vispār tam ar rasi ir saistība tikai rasistu prātos. Tur vairāk ideoloģija un ģeogrāfija diktēja kurš kuram un kad tās pendeles rakstīja.. Un tas kapēc - tāpēc, ka Eiropā ir ļoti sena tradīcija kaimiņiem pendeles dot :) Moš nesaprata, ka šī te tradīcija ar jaunajiem ieročiem var novest pie krietni vērienīga konflikta.. un ka nevar vairs kā vecos laikos ar kaimiņiem lustīgi karot 100 gadus no vietas un pārējie tikmēr mierīgi rušinās savos mazdārziņos :))
smieklīgi
2019. gada 13. augustā 23:19
mazam sunītim vairāk sekotāju nekā visiem Latvijas influenceriešiem kopā.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi