Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
141 komentārs
Sakārtot:
Vanda
2019. gada 26. jūlijā 18:53
Nesimpatizē cilvēki kuri cenšas izlikties zinoši, mēģina pateikt gudras frāzes, bet nekas no tā nesanāk, jo vienkārši nav nekā no tā! Izskatās neomulīgi!
J
2019. gada 26. jūlijā 18:56
Tie vakcīnu pretinieku argumenti arī izklausās savdabīgi. Ja vien būtu kāda vakcīna pret stulbumu un dižošanos ar to!
Medmāsa
2019. gada 26. jūlijā 18:58
Es neesmu fiziķe un ne pārāk labi atšķiru visus starojumu veidus, bet es strādāju slimnīcā. Mīļie, tik daudz audzēju(vēžu)gadījumu, cik ir pēdējā gada, pusotra laikā, neviens no maniem kolēģiem nav piedzīvojis. Es nezinu, kas ir pie vainas- pārtikas piedevas, stari, starojums vai kas cits, bet cipari ir katastrofāli. Jauniešiem ļoti daudz primāru audzēju tieši galvā, vecāka gadagājuma cilvēkiem- iekšējos orgānos.
uzņēmējs
2019. gada 26. jūlijā 18:59
mums 5g vajag kā ēst. tas ļaus uzlabot darba efektivitāti, identificēt slinkākos darbiniekus un precīzi uzskaitīt darbu. Turpmāk par noslinkoto stundu vairs nebūs jāmaksā! kopumā, uzņēmumiem attīstīties, vairs nebūs jāpieņem lieki darbienieki. Investori būs sajūsmā.
to medmāsa
2019. gada 26. jūlijā 19:00
sliktāki gēni, kas kontrolē šūnu dalīšanas procesus, jo nav dabiskās atlases.
Daktere
2019. gada 26. jūlijā 19:07
to Medmāsai! Lūdzu pasakiet no kurienes šāda informācija? Vai ir kāda statistika? Izdomāt var daudz ko, bet nevajag baidīt un mānīt cilvēkus ar pārspīlētām iedomām. Jauniešu vidū audzēju īpatsvars īpaši nemainās un nav bieži sastopams. Daudzos gadījumos tas ir saistīts ar iedzimtām saslimšanām.
Juhans
2019. gada 26. jūlijā 19:08
Cilvēkiem taču ar kaut ko ir jānomirst, jo citādi pensiju var sākt nepietikt.
Vārds
2019. gada 26. jūlijā 19:08
Pēdējā laika tendence - jo cilvēks stulbāks, jo viņš ir sabiedriski aktīvāks:)
Piepe
2019. gada 26. jūlijā 19:09
Fakts - cilvēku radītu tehnisku starojumu daudzums tikai pieaug. Jautājums vai šis pieaugums ir saistāms ar dīvainībām dabā, piemēram, vaļu pašnāvību metoties krastā, putnu krišanu (nez, vai pirms elektrības izgudrošanas arī vaļi metās krastā...)? Atbildes īsti nav. Par 5G filozofē tikai par cilvēku, bet kā tad arcitām radībām, augiem, kurus mums vajag izdzīvošanai? Arī īsti atbildes nav. Par 5G ir vispasaules veselības organizācijas mierinošs secinājums, ka nav ne vainas, balstoties uz daudzgadu pētījumiem. Bet vai vienmēr tādu lielu orgnizāciju secinājumi ir neatkarīgi? Diez vai. Vispār šķiet, ka 5G it kā nebūs ne vainas, bet argumentu maz.
Joske
2019. gada 26. jūlijā 19:13
Arī 3G un 4G mūs ietekmē un diezgan stipri, izdariet secinājumus
beerdrinkers
2019. gada 26. jūlijā 19:14
Kam un kur viņa krīt? Kādā nežēlastībā? Kamdēļ murgot. Agnese ir ļoti talantīgs meitens. Es viņas "Triana Park" konci redzēju, pirms desmit gadiem, tas bija lielisks. Tas meitens prot! Jo man bija sajūsma. Eirovīzijā gāja ar "Stars are my family", dziesma bija lieliska. Nokļūdījās ar šovu. Ne tā darīja. Ja kāds ir dzirdējis tās dziesmas akustisko versiju, viņš sapratīs. Tādā vīzē vajadzēja maut, akustiskajā versijā, ne meiteņu bars paltrakos.
Olga
2019. gada 26. jūlijā 19:16
Tagad tāda mode runāt runāšanas pēc. Gandrīz katrs otrais iedzīvotājs ir eksperts, blogeris, modelis, dziedātājs, dejotājs, aktieris. Tikko tik pilngadību sasniegušie blogeri stāsta par savu smago dzīvi, māca citus kā dzīvot. Šokē tie kuri tās muļķības uztver nopietni un atkārto citiem, turklāt dara to ar pārliecību.
Noyb
2019. gada 26. jūlijā 19:18
Es nevaru sakartot to ko nesaprotu un nekontroleju un nav jau ari jakarto. Balanss pats sevi karto. Bet kapec visulaiku bore ka slinks. Neesmu slinks. Tikai atskirigs speju limenis. Kad citi iekartojas normalaka darba tad vinus nesauka par slaistiem. Kapec uz mani lieto dubultstandartus? Kapec visu laiku testos piesienas man. Es vienkarsi biju par naivu un joprojam panaivs. Tas noziegums?
Lielanna
2019. gada 26. jūlijā 19:21
Interesanti, ka alternatīvo zināšanu atzinēji parasti nenoliedz zinātniskās zināšanas, bet ir daudz izcilu zinātnieku ar klapītēm uz acīm, kuri noliedz visu, kas atrodas ārpus tradicionālās zinātnes. Prieks, ka pasaulē (arī Latvijā) mūsdienās ir arī ļoti daudz zinātnieku, kuri spēj paskatīties uz pasauli kopumā, veselumā. Diemžēl Kaščejevs zaudēja sava tēla pievilcību (nenoliedzot viņa zinātnieka talantu un veikumu) kopš zināmās diskusijas ar Kalviņu. Daudzi, kuru IQ ir augsts, savā domāšanā diemžēl joprojām dzīvo ZTR paradigmā. Tikai nesaprotu, kāpēc savi uzskati vienmēr jāaizstāv tik agresīvi. Nevienai lietai taču nav tikai plusi, visam ir arī mīnusi.
Šitā?????
2019. gada 26. jūlijā 19:22
Cik viņai vispār pelēkās šūniņas,viņai tikai parūku kalns,jo pašai pieci+viens mats

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi