Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Sirg Gsir
2019. gada 26. maijā 12:22
Līdzjūtība Ottiņam. Bet ko ta apkaimes kaķi tās žurkas neizķēra? Mani plēsoņas visas apkārtnes žurkas izķēruši. Vienu gadu tās raku ģimenēm, aš 3 stāvos.
Sirg Gsir
2019. gada 26. maijā 14:47
Man nedaudz jāpalabo iz savas pieredzes. Mājās, kur saimnieko suns tā, ka kaķi nedabū tur šiverēt, tās ir īstā žurku paradīze.
Nazars
2019. gada 26. maijā 15:10
Cik klases šī sieviete ir pabeigusi? Un kas viņa vispār ir, ka visiem būtu jāzin, ka nomiris kaķis? Nelaid kaķi vazāties tir kur nevajag, turi to mājās, un nebūs tik stulbā veidā jāvaino kaimiņi pie kaķa nomiršanas! Kaķis vai suns no žurku indes uzreiz nenomirst, tik pieaugušai sievietei vajadzētu zināt, ka ir daudz pazīmes, pēc kurām var laicīgi secināt, ka kas nav kārtībā! Cilvēku žurku inde nenogalina! Varbūt, ja tas apēd kādu kilogramu ar to! Sievietei iesaku izglītoties un darbu atrast, jo te izskatās, ka aiz bezdarbības vairs nezin ko darīt, un nevainot kaimiņus pie kaķa nāves. Tas ir amorāli un nožēlojami.
Nu nu
2019. gada 26. maijā 15:43
Nabaga kaķis,bet saimniecei bija jāparūpējas,lai dzīvnieks neklaiņo savā vaļā.
Jānis Freibergs
2019. gada 26. maijā 17:15
Jāizsludina Eiropas savienības nērogā sēras ar karoga izkāršanu atiecīgā nofoermējumā.
Dace Balzere
2019. gada 26. maijā 17:17
Vai valsts karogs arī jāizkar sēru noformējumā un kad būs atvadīšanās ceremonija? Tādas sēras.
Annika Riley
2019. gada 26. maijā 20:26
Lasot komentārus gribas lamāties. Šis raksts ir “izvilkts” no privāta profila, kurā autors dalās ar saviem pārdzīvojumiem un sašutumu, tādēł, lūdzu, bez personīgiem uzbrukumiem. Žurku inde ir letāla ne tikai grauzējiem, bet arī mājdzīvniekiem un bērniem. Es zinu vairkus dzīvnieku saindēšanās gadījumus, pie kam mans Ałaskas Malamuts un Bernes ganu suns piedalijās kā asins donori saindētajam amerikāńu buldogam, kas tomēr lēni un mokoši gāja bojā.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi