Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
jautaajums konkursa riikotaajiem
2019. gada 15. maijā 15:45
Vai neeksistee nekas vairaak par stieni,kur shaadas meitenes vareetu izpausties un paraadiit sevi no varoshaas un skaistaas puses? STIENIS VIENMEER IR BIJIS PAARSVARAA MAUKU ATRIBUUTIKA. KAAPEEC TAS TIEK UZSPIESTS MEITENEEM KURAS TAM NAV DOMAATAS - LAI KOLEKTIIVI PASMIETOS UN PAÑIRGAATOS? ES JUUS IESUUDZEETU TIESAA PAR GODA UN CIEÑAS AISKARSHANU SHO MEITEÑU VIETAA (ja vien tas nav atrunaats parakstiitajaa liigumaa).
Bondre
2019. gada 15. maijā 16:26
Kārtējais saturīgais šovs???Vqai dejošana ap stieni,fočēšanās apakšveļā, tiešām ir tas:),kas nosaka cilvēka spēju uzdrīkstēties,tikt vaļā no kompleksiem-vai viņš,sauksim lietas īstajos vārdos-resns,tievs,kārns,vai normālas miesas būves.Nezi vai tai,kuru negribēja ņemt darbā,ja viņa izrādītu velmi vēlreiz iet uz to pašu darba interviju,šitie pasākumi varētu jel kādi palīdzēt:)
Onslows
2019. gada 15. maijā 17:13
Labi zobi, tādu girssssu uzēst!
cilvēks no malas
2019. gada 15. maijā 17:55
Šovs izskatās pēc ņirgāšanos par sievietēm, kam jau tā ir problēmas - tam nav ne mazākās iespējas viņām palīdzēt tikt galā ne ar veselības, ne ar sevis pieņemšanas problēmām. Vienīgā konkursa rīkotāju vēlēšanās ir izklaidēt pārējo tautu, ņirdzot par cilvēkiem. Nožēlojami un necilvēciski!
nosaukums rullē!
2019. gada 15. maijā 18:32
Vai tiešām pilnīgu (apaļīgu) sieviešu šovam jāsaucas - pati PILNĪBA???
Inese
2019. gada 16. maijā 00:56
Līdz kādai robežai var ņirgāties par cilvēku un viņu pazemot? Sieviete ļoti labi saprot, ko viņa var un ko nevar izdarīt. Apzinās, kā izskatās. Grib nekļūt smieklīga un nezaudēt pašcieņu. Bet nē - viņu spiež pazemot sevi publiski, kameras priekšā! Viņām taču ir vīri, bērni, mātes, tēvi - ko teiks tuvie cilvēki, kad redzēs, ka sievietēm jāgrozās apakšveļā un jādejo ap stieni? Var taču apgūt, piemēram, elegantas balles dejas. Demonstrēt skaistus tērpus. Taču te visur ir maucīga pieskaņa.
Alias
2019. gada 16. maijā 09:01
Vienmēr,pamanot kārtējo pašmāju "šovu",apdomāju,kāpēc tā ir,ka vienā valstiņā praktiski viss nacionālās TV saturs ir paredzēts kaut kādiem deģenerātiem! Jāsecina,ka vienkārši šie "šovu" autori ir pilnīgi idioti. No otras puses,nesaprotu arī tautu,kas šajā idiotismā var gribēt piedalīties. Te arī - vesels bars nenormāli noēdušos sievišķu izjūt tādu uzmanības deficītu,ka tā vārdā ir gatavas sazin kādiem pazemojumiem - jo TĀ IR pazemošana! Bet latviešu TV ir pēdējā ateja - nonstopā kruķī simtgadīgas filmas,politiska satura vāvuļošanu,debīlas reklāmas,tikai vēlu naktī pa retam pārraidot kādu normālu filmu. Kādai auditorijai tas viss ir vajadzīgs un kāds ir visas šīs plānā galdiņa urbšanas pamatā - to atliek tikai minēt!
Phe
2019. gada 17. maijā 08:13
Dažas dāmas ir elegenati apaļas, ar formu, bet dažas ir sārtas mucas, acīmredzot hormonu iespaidā. Otrām šī dejošana ap stieni ir pazemojoša un izskatās bēdīgi.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi