Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
Juhans
2019. gada 19. aprīlī 07:36
Skaisti novecot ir liela māksla, jo katram vecumam ir saus skaistums.
:))))
2019. gada 19. aprīlī 08:17
Pasaules čempione droši vien būs tlnj topošā māte?
Elza.
2019. gada 19. aprīlī 08:20
Nekad neesmu sapratusi, ka var tik briesmigi uztraukties par pecdzemdibu resnumu. Kad stavokli sieviete ed ka zirgs un parsvara gul, jo redzi, viņa nevar pakusteties, tad ari pec dzemdibam rodas tie briesmigie tauki un daudzam ta ari paliek, jo turpina bezjega est. Man ir divi berni, kad viņi piedzima, man tiesi otradi, veders ieravas uz ieksu un nebija nekadu prolemu. Kad biju stavokli, normali edu un kustejos, stradaju, staigaju.
Sieviete parastā
2019. gada 19. aprīlī 08:37
Kad nauda ir kā spaļi, tad arī visu var atgūt "nereāli" ātri. Pārējām tā ir disciplīna, sabalansēts uzturs un fiziskā kultūra.
Jana
2019. gada 19. aprīlī 10:06
Piekrītu viedoklim, ka ir daudz jāstaigā (ja, protams, grūtniecība ir bez sarežģījumiem). Un jāturpina ēst normāli. Grūrniecība nav attaisnojums, lai ēstu dubultā bulciņas. Bet ir arī citi stāsti, kad grūtniecei jāpavada gultā vairāki mēneši, lai mazo sagalabātu. Visu cieņu šīm mammām un būtu muļķīgi vēl pārmest par lieko svaru. Tas kas der vienai, neder visām pasaules sievietēm. Katrai savs stāsts.
Noyb
2019. gada 19. aprīlī 10:52
Par daudz iejauksanas. Kad neiejaucas tad viss normali.
Ho
2019. gada 19. aprīlī 11:04
Nekādu problēmu nebija pēc bērna piedzimšanas atgūt iepriekšējo formu 2-3 mēnešos. Kad sāku iet uz sporta zāli, jau biju labā formā, gāju un eju enerģijas un prieka pēc. Ēdiens, fiziskās aktivitātes un kas "galvā darās", tas nosaka svaru. Ģenētikai jau arī ir kāda nozīme.
To sievietei parastai
2019. gada 19. aprīlī 11:50
Vajag no bērnibas ar sportu nodarboties, lai presite būtu stingra. Un ari geni no svara. Nauda? Nesmidiniet! Pašam ar sevi jāstrādā!
Lola
2019. gada 19. aprīlī 11:50
Es pat grūtniecības laikā nokritos svarā, ēdu visu un cik gribēju, bet bija šādas tādas veselības problēmas. 2 mēnešus pēc dzemdībām biju vēl labākā formā nekā pirms dzemdībām, kaut neveicu nevienu vingrojumu - bija aizliegts, jo bija ķeizars. Tad viss ir individuāli, no katra cilvēka ķermeņa atkarīgs.
Noyb
2019. gada 19. aprīlī 18:48
Un persona ir zens nevis meitene tapec pat sazverestibnieku iedomas nepaliks stavokli(varetu but iemesls kapec apkart visi grib savaldzinat jo neinterese persona bet ledusskapja teorijas geni)(patik vienkarsi pretklokus likt tiem kas tic absurdajai KP dziesmai ka tadi lofi =D) bet sakara ar to ka dzive spiez aizstaveties no bernibas pat ja ari paralelaja pasaule butu tapat nesanaktu sazverestiba. Persona ar nav vakarejais. Tacu nav skaidrs kapec un kuri censas panakt lai persona izgaztos testos..vejs stoli vai daba vai kadi konkurenti? Nebrinisos ja tie pasi ari panakt grib lai persona iet prom no darbiem jo tad var vieglak cakaret un izmantot savam aferam. -_-
Noyb
2019. gada 19. aprīlī 18:50
Un nevis "babas" bet sievietes bet sievietes nedomine visur viriesus..tikai patiesiba par pasauli ka ir jomas kur domine viriesi un ir jomas kur domine sievietes. Nevar ratio tapat vien rasties daba bez izskaidrojuma.
Štuceris
2019. gada 19. aprīlī 23:05
Galvenais , lai '' vāvere "' pēc iespējas ātrāk atkal ir gatava lietošanai !
Noyb
2019. gada 20. aprīlī 00:44
Dazreiz nevar saprast kapec personu soda del ta ka fano par slavenibam? Pasi tak audzinaja par normalu kam japatik pretejais dzimums a kad izaug un patik tad cakare..vienkarsi lol. -_-
īpaši stulbs
2019. gada 20. aprīlī 08:31
Tādām tikai spraust un spraust.
Ipa
2019. gada 23. aprīlī 14:54
Cilvēku ķermeņi ir tik dažādi. Tiem kuriem vielmaiņa labi šansē un ne sačakarējas grūtniecībā nav viņu nopelns. Studiju gados ar draudzeni rijām burgerus, bulkas un bijām kā diegi... Tai pašā laikā trešā draudzene bija apaļa ar visu to, ka vingroja, ēda putras un salātlapas. Tādēļ ir ļoti skumji, ja kāds skatoties uz apaļo nodomā - tas gan neko nedara un tik bulkas rij...Un slaidais - vingro un lapas ēd. Muļķības, jo bieži ir otrādāk... Tievie (un ne viņu no pelnā iegūts tas) rij burgerus un bulkas.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi