Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
zambala
2019. gada 13. aprīlī 14:35
Kaut kā neparsteidz, ja ar tādu palaistuvi jādzīvo. Tur jau jebkuram sāktos garīgas problēmas un personības transformācija, ka zāles nepalīdzetu. Zāles vispar maz kam palīdz, tikai Dievs var palīdzet, kam Viņs grib palīdzet, bet lai saņemtu Dieva palīdzibu - ir pašiem jādzīvo dievbijībā un paklausībā, un tas ir grūti.
Bezsmadzeņu psrs bēgļu liktenis
2019. gada 13. aprīlī 15:14
Puse amerikāņu ir garīgi slimi. To spstiprināja arī Laura Reinika novērojumi. No psrs bēga stulbākā daļa kā Kima. Tāds tādu atrada.
Onoff
2019. gada 13. aprīlī 16:03
Es negribėtu kautkádá apzinīgá vecumá uzinát,ka esmu surogátbérns
Skela
2019. gada 13. aprīlī 16:21
Varētu padomāt,ka tā ar silikonu un botoksu piebāztā palaistuve ir garīgi vesela!
īpaši stulbs
2019. gada 13. aprīlī 17:20
Ja nesimulē dēļ Darba nespējas lapas, tad gan jau III invaliditātes grupu iedos, bet sabiedriskajā transportā tāpat par brīvu nebrauks.
to īpaši stulbs
2019. gada 13. aprīlī 18:09
Šizofrēniķiem ir bezmaksas sabiedriskais.
Vineta
2019. gada 13. aprīlī 19:09
Kanje, veseļojies! Jūs ar Kimu esat čoinīgs pārītis!
apsis
2019. gada 13. aprīlī 19:24
Slims mērkaķis tāpat ir mērkaķis.
Humānists
2019. gada 13. aprīlī 20:17
Surogātmatēm dzimst surogātbērni, un tie pēc tam nonāk surogātģimenē, es to te kankretna saku, ja kas.
:/
2019. gada 13. aprīlī 20:18
"Slimībai raksturīgas pēkšņas garastāvokļa maiņas, kas mijas ar maniakālu un depresīvu noskaņojumu." - vai paši sapratāt ko uzrakstijāt? :))) Ne jau garastāvokļu maiņas mijas ar maniakālu un depresīvu noskaņojumu :)))) Depresīvs stāvoklis mijas ar maniakālu stāvokli.. kas arī ir šīs te garastāvokļa maiņas.. kas arī ir šie te bipolārie traucējumi.. :) Kārtējā KasJauns žuranālistu pērle. Jūsu izglītības un elementārāko pasaules zināšanu trūkums ir vienkārši fascinējošs.. Pavisam nopietni.. Turpinu lasīt jūsu ziņu lapu vienkārši aiz ziņkārības, kā cilvēki kuri turpina nemitīgi pieļaut kļūdas viselementārākajās lietās - turpina ļečīt pārējos kā šiem dzīvot, dot visādus padomus, informēt par kaut kādiem notikumiem.. Ha ha.. Iopcik.. Un ir taču tiešām cilvēku, kas jūs pajoliņus pa nopietno uztver :))) Bet ja tā pavisam godīgi - jūs esat kā dziļākā līmeņa Kivičšovs par kura eksistenci neviens nenojauš :)) Tikai ja uz Kiviča stulbumu lielais vairums nepavilkās.. tad uz KasJauns žurnālistu neizglītotību, nez kāpēc pavelkas un turpina jūs uztvert par nopietnu lasāmvielu :)) Nu šai ziņā - visu cieņu protams.. Bet visādi citādi.. drusku skumji, ka jūs tādi luņi tomēr un pat nezinat, kas ir bipolāri traucējumi..
hmm
2019. gada 13. aprīlī 20:59
Nesaprotu, kāpēc tas garīgi nepilnvērtīgo deģenerātu pāris tā vairojas? Tāpēc, ka bagāti? Tak zināms, ka deģenerātu atvases to bagātību notrallinās un nosprāgs no narkotikām.
Nu bļe
2019. gada 13. aprīlī 21:11
Tad šķiries un slimo uz pansionātu
> hmm
2019. gada 13. aprīlī 21:20
A tu intelektuāli kāpēc nevairojies? Un nē, mani ibio neinteresē tavi attaisnojumi. Ar tiem tu vari sevi mierināt tad kad vērsi vaļā porno saitus šovakar. A šamie - grib un vairojas. Normāla lieta cilvēkiem jau miljons gadus - vairoties. Nez kāpēc pēkšņi kaut kādai saujai intelektuāļu parādijušās pretenzijas un diža brīnīšanās par to kāpēc daži lūk vairojas, kamēr paši cītīgi studzina vieni paši.
Vecs vīrs
2019. gada 13. aprīlī 22:38
KK ar savu eksistenci pierāda ka izglītība nav vajadzīga, naudu vieglāk un vairāk var pelnīt ar dibenu. KK gada peļņa ir ~ 40 miljonu $. Pasaulslavenais matemātiķis Grigorijs Pereļmans par Puankarē hipotēzes pierādīšanu , ko franču matemātiķis Anrī Puankarē izvirzīja 1900.gadā, 2007 gadā saņēma tikai 1 miljonu $. Tāpēc ,skolnieki, neesiet muļķi, nevajag mācīties, tam visam nav jēgas, gan garīgi slimi, gan bezsmadzeņu būtnes ar lielu pakaļu var pelnīt n-tās reizes lielāku naudu nekā strādājošie visādos Matemātikas institūtos, vai Valsts Universitātēs. Sliktākā gadījumā spēlējiet hokeju, 1 miljonu par sezonā iemestiem 5 vārtiem garantēti saņemsiet. Nu ja galīgi negribas nekā darīt, tad ejiet par konsultantu.
> Vecs vīrs
2019. gada 14. aprīlī 09:30
Ot tu nopelni ar savu pakaļu miljonu no sākuma un tad te smako vecais.. Ar pakaļu miljonu nopelnīt patiesībā ir daudz grūtāk kā ar labu izglītību. Un lai ar pakaļu nopelnītu - tik un tā prātiņam jābūt. Nav jau tā, ka Kardašiani būtu nejēgas.. Viņi ļoti labi jēdz, kā izmantot to slavu kas viņiem ir tikusi, lai ar tiem saviem dibeniem pelnītu.. un tam tomēr ir prātiņš vajadzīgs. Tā ka pirms te dod dižos padomus jauniešiem, lai šie pamet skolu un iet par prostitūtām strādāt - varēji tomēr sākumā pats ar savu pakaļu kaut ko paprovēt nopelnīt. Jo nē.. tā tas nedarbojas. Lai pat ar pakaļu nopelnīt - ir ass un slīpēts prāts vajadzīgs.. Un Kardašianu bābām patiesiesībā, ja ne izglītība, tad nu slīpēts prātiņš toč piemīt.. Tāda prasta prostitūta ar pakaļu vien, bez skoliņas nekad tādu naudu nenopelnīs. Beidz te bērnus ar fantāzijām barot. :)) Pats esi noticējis Kardašianu fantāzijām vecīt.. Arī tevi Kardašiani piemānījuši.. Pat par tevi diži gudrais vecais veci Kardašianu bābas gudrākas izrādās ir.. Redzi - pašam vēl grāmatas jālasa un prātā jāpieņemās.. Un tāpēc viņām tie miljoni ir un tev nav. Ne jau dēļ pakaļām, bet tāpēc, ka viņas tevi piemānīt var.. bet tu viņas - nevari. :))

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi