Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
zambala
13. aprīlī 14:35
Kaut kā neparsteidz, ja ar tādu palaistuvi jādzīvo. Tur jau jebkuram sāktos garīgas problēmas un personības transformācija, ka zāles nepalīdzetu. Zāles vispar maz kam palīdz, tikai Dievs var palīdzet, kam Viņs grib palīdzet, bet lai saņemtu Dieva palīdzibu - ir pašiem jādzīvo dievbijībā un paklausībā, un tas ir grūti.
Bezsmadzeņu psrs bēgļu liktenis
13. aprīlī 15:14
Puse amerikāņu ir garīgi slimi. To spstiprināja arī Laura Reinika novērojumi. No psrs bēga stulbākā daļa kā Kima. Tāds tādu atrada.
Onoff
13. aprīlī 16:03
Es negribėtu kautkádá apzinīgá vecumá uzinát,ka esmu surogátbérns
Skela
13. aprīlī 16:21
Varētu padomāt,ka tā ar silikonu un botoksu piebāztā palaistuve ir garīgi vesela!
īpaši stulbs
13. aprīlī 17:20
Ja nesimulē dēļ Darba nespējas lapas, tad gan jau III invaliditātes grupu iedos, bet sabiedriskajā transportā tāpat par brīvu nebrauks.
to īpaši stulbs
13. aprīlī 18:09
Šizofrēniķiem ir bezmaksas sabiedriskais.
Vineta
13. aprīlī 19:09
Kanje, veseļojies! Jūs ar Kimu esat čoinīgs pārītis!
apsis
13. aprīlī 19:24
Slims mērkaķis tāpat ir mērkaķis.
Humānists
13. aprīlī 20:17
Surogātmatēm dzimst surogātbērni, un tie pēc tam nonāk surogātģimenē, es to te kankretna saku, ja kas.
:/
13. aprīlī 20:18
"Slimībai raksturīgas pēkšņas garastāvokļa maiņas, kas mijas ar maniakālu un depresīvu noskaņojumu." - vai paši sapratāt ko uzrakstijāt? :))) Ne jau garastāvokļu maiņas mijas ar maniakālu un depresīvu noskaņojumu :)))) Depresīvs stāvoklis mijas ar maniakālu stāvokli.. kas arī ir šīs te garastāvokļa maiņas.. kas arī ir šie te bipolārie traucējumi.. :) Kārtējā KasJauns žuranālistu pērle. Jūsu izglītības un elementārāko pasaules zināšanu trūkums ir vienkārši fascinējošs.. Pavisam nopietni.. Turpinu lasīt jūsu ziņu lapu vienkārši aiz ziņkārības, kā cilvēki kuri turpina nemitīgi pieļaut kļūdas viselementārākajās lietās - turpina ļečīt pārējos kā šiem dzīvot, dot visādus padomus, informēt par kaut kādiem notikumiem.. Ha ha.. Iopcik.. Un ir taču tiešām cilvēku, kas jūs pajoliņus pa nopietno uztver :))) Bet ja tā pavisam godīgi - jūs esat kā dziļākā līmeņa Kivičšovs par kura eksistenci neviens nenojauš :)) Tikai ja uz Kiviča stulbumu lielais vairums nepavilkās.. tad uz KasJauns žurnālistu neizglītotību, nez kāpēc pavelkas un turpina jūs uztvert par nopietnu lasāmvielu :)) Nu šai ziņā - visu cieņu protams.. Bet visādi citādi.. drusku skumji, ka jūs tādi luņi tomēr un pat nezinat, kas ir bipolāri traucējumi..
hmm
13. aprīlī 20:59
Nesaprotu, kāpēc tas garīgi nepilnvērtīgo deģenerātu pāris tā vairojas? Tāpēc, ka bagāti? Tak zināms, ka deģenerātu atvases to bagātību notrallinās un nosprāgs no narkotikām.
Nu bļe
13. aprīlī 21:11
Tad šķiries un slimo uz pansionātu
> hmm
13. aprīlī 21:20
A tu intelektuāli kāpēc nevairojies? Un nē, mani ibio neinteresē tavi attaisnojumi. Ar tiem tu vari sevi mierināt tad kad vērsi vaļā porno saitus šovakar. A šamie - grib un vairojas. Normāla lieta cilvēkiem jau miljons gadus - vairoties. Nez kāpēc pēkšņi kaut kādai saujai intelektuāļu parādijušās pretenzijas un diža brīnīšanās par to kāpēc daži lūk vairojas, kamēr paši cītīgi studzina vieni paši.
AaaA
13. aprīlī 21:22
Kad vienreiz šādas sūdu ziņas veiks publicēt,arī,protams,par Kiviču.Vai tiešām nav nekas labāks ko rakstīt.Aizgāju no portāla, TVNET-Apollo,atnācu pie jums cerībā,ka nebūs šādi stulbi raksti,bet ne kā.Palicis vairs ir tikai Delfi,bet tas jau arī daudz neatpaliek.
Vecs vīrs
13. aprīlī 22:38
KK ar savu eksistenci pierāda ka izglītība nav vajadzīga, naudu vieglāk un vairāk var pelnīt ar dibenu. KK gada peļņa ir ~ 40 miljonu $. Pasaulslavenais matemātiķis Grigorijs Pereļmans par Puankarē hipotēzes pierādīšanu , ko franču matemātiķis Anrī Puankarē izvirzīja 1900.gadā, 2007 gadā saņēma tikai 1 miljonu $. Tāpēc ,skolnieki, neesiet muļķi, nevajag mācīties, tam visam nav jēgas, gan garīgi slimi, gan bezsmadzeņu būtnes ar lielu pakaļu var pelnīt n-tās reizes lielāku naudu nekā strādājošie visādos Matemātikas institūtos, vai Valsts Universitātēs. Sliktākā gadījumā spēlējiet hokeju, 1 miljonu par sezonā iemestiem 5 vārtiem garantēti saņemsiet. Nu ja galīgi negribas nekā darīt, tad ejiet par konsultantu.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi