Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
164 komentāri
Sakārtot:
2019. gada 11. aprīlī 13:21
Aizvien vairāk izskatās, ka Kivim ir kaut kādi psihiska rakstura traucējumi. Tas absolūtais paškritikas trūkums; visi citi apskauž un ir ienaidnieki; nesatricināma pārliecība, ka ir tas gudrais, skaistais, seksīgais un veiksmīgais; pilnīgs bremžu trūkums attiecībā uz savām darbībām un izteikumiem; vēlēšanās publiski atkailināties; svarīgs ir tikai viņš pats un viņa vajadzības, par pārējiem, ieskaitot paša bērnus, nospļauties. Kad tas viss reiz pavērsīsies pret Lieni, laikam gan neviens negribēs būt viņas vietā.
Mellais cohums
2019. gada 11. aprīlī 13:36
Ak dies!!! Kivičels un tā blondā piegulētāja un Uļa un komentētāji un valdība un zeki un sētas kaķis... ir pilnīgs atstojs. Uun un un uhhhhhh
Oho
2019. gada 11. aprīlī 13:43
Paraugvecāki- padauza un neandertālietis iedvesmo ar savu piemēru, kā audzināt bērnus, pareizāk sakot kā atkratīties no saviem bērniem! Varen vērtīgs šovs!
Aldona
2019. gada 11. aprīlī 13:46
Kam gan intrese tie divi ideoti lai sez kaut pliki uz skarda jumta es tadus sava maja ieksa nelaistu tas vairak ka skaidrs sievietei piedavaja nopelnit naudu un teatris var turpinaties
Lienei un Andrim!
2019. gada 11. aprīlī 13:47
Ļaudis,beidziet sevi pazemot!...nē, nu iespējams, jums tuvs ir sadomazohisms! Tad saprotams, kāpēc jūs abi publiski sevi pazemojat un tad dzerat sociālo mediju komentāru indi...bet...no malas taču redz labāk...tāpēc arī saka jums abiem-BEIDZIET SEVI PAZEMOT! Jūs tikai iegūsiet! nebaidieties atstāt šo netīro skatuvi...
noriebies
2019. gada 11. aprīlī 13:47
kad tie divi degenerati beidzot kratisies prom no Latvijas, kapec japiesarno musu apzina ar sim padibenem. degrade vertibas un apkauno musu valsti.
sms
2019. gada 11. aprīlī 13:56
Nevis strostēt, bet strostot! Nejēgas!
Khm
2019. gada 11. aprīlī 14:08
Kad būs to Lieni kārtīgi izmantojis, tad izmetīs ārā kā vecu trauku lupatu.
vispar pofig
2019. gada 11. aprīlī 14:08
bet, ka te jau rakstija, tas Andris tiesam nav psihiski vesels. Ka raidijuma veidotaji un zurnalisti to neredz un vel izmanto. Protams, ka vienu dienu si arpratiga agresija un greizais pasaules redzejums paversisies ari pret Lieni. Vina to neredz un nesaprot, jo nav "loti" gudra, teiksim ta, bet citi tacu redz un saprot. Andrim vienkarsi "sova ietvaros" vajag ieteikt psihologu, kurs patiesiba butu psihiatrs. Aizsutit, lai paskatas, kas un ka. Bet ja jau alkohols tiek lietots tados apmeros un regularitate, tad ari psihiatrs neko daudz nelidzes, jo vina parakstitie medikamenti bus katergoriski jalieto bez alkohola uz ko tas Andris neparakstisies, jo alkohols vinam jau dod to energiju, bravura un vins jutas liels un varens. Bez alko un parasti ikdiena, domaju, ka vienkarsi nomakts un depresivs tipazs, kuram loti deretu dakteris un medikamnetu terapija. Liene? Nu ko Liene. Ne jau visi ir tik loti ar pratu apveltiti, burtiska nozime. But sava bijusa vira aprupetai, but skaistumkaralienie, tur jau daudz prata nevajag. Vajadzeja turet muti, smaidit un labi izskatities. Starp citu, par attiecibam daudz pasaka ari areja izskata izmainas. Ok, Andris dzer un trako, tapec paliek arvien nesimpatiskaks, bet kapec mainas Liene. Nedomaju, ka vina dzer tados apmeros. Acimredzot kaut kas tajas attiecibas un dzivesveida ir vinai graujos. Lienei butu japamet Andris, jasalabs ar bernu tevu un abiem kopa, katram sava laika, jarupejas par meitam un katram pasam par sevi. Lienei vajadzetu kartigu attirisanas turi, sporta zali, daudz svaiga gaisa, iziet LABU psihoterpiju un tad ar laiku, velak, gan jau satiks kadu normal virieti, meitas ari bus paaugusas. Vares dzivot sev, bet pozitiva nozime. patreiz tas izskatas draiusmigi degradejosi un pat negliti. Nezinu kapec vini doma, ka kads skauz. Katrs cilveks var atrast kadu, kurs vinu draz vai kadu, kuru drazt. Sedeet leta vanna ari katrs var. Pardot visu ari katrs var, laikam negribes gan. But mediju uzmaniba daudzi velas, bet ja paskatas visos youtube un instagramas, cilveki velas paradit skaistu, ne neglito no sevis un savas dzives. Seit ir otradi, tiek radits neglits un neiekarojams dzivesveids, Lieni un Andri var devet par antiinfueceriem :)
Khm
2019. gada 11. aprīlī 14:15
Dura duroi tā Liene. Visas tā plenča sievietes un bērni ir cietuši no viņa egoisma. Un nekādu nejaušību nav, arī viņa dabūs ciest pēc pilnas programmas. Tikai vēl laiks nav pienācis. Narcisi dzīvo tikai sev un visiem pārējiem ir jābūt pakārtotiem viņu ērtībai. Ak mī un žē, kas pēc laiciņa vēl notiksies. Paredzu, ka pusgada, max gada laikā, pūpēdis uzsprāgs. Stipri gan šaubos, ka vēl gadu izturēs.
guna
2019. gada 11. aprīlī 14:16
Diemžēl pārāk maz zinat par tautas īstajiem traucējumiem , palasat internetā paveciem vīriešiem interesē tikai sievietes līdz 25 gadiem un tas vēl ir forši un viņi arī nesaprot , ka ir gados un to atzīst , neapvainoju citus kas gaida amerikāņu modeles , es K. redzu kā pozitīvu piemēru .
To vispar pofig
2019. gada 11. aprīlī 14:20
Viņa strauji degradējas, jo nav vairs laika sev. Narciss paņem visu viņas laiku un enerģiju. Pat to, kas bija bērniem jāvelta vai darbam. Neviena brīva mirkļa, visa uzmanība uz narcisu. Ak šausmas, kā viņa aplauzīsies. Kas izsūks tukšu, ies pie nākamās.
guna
2019. gada 11. aprīlī 14:20
Un runa par jaunām meitenēm un pat nepilgadīgām arī nav tā domātas vieglprātīgām attiecībām , bet nespēja dzīvot realitātē , te es redzu tiešām veselīgu realitāti .Pirms 200 gadiem lauku papi uzlaboja kaut kā demogrāfiju un tas varbūt pat gēnos , bet mūsdienās ja vīrietis sākot no 40 gadiem nevar veidot attiecības jo interesē 20 gadīgas ir bēdīgi .
H
2019. gada 11. aprīlī 14:25
Zb. Šis raksti
Ilze
2019. gada 11. aprīlī 14:27
Šī STV šovu amoralitāte droši vien vēl nav sasniegusi apogeju. Abi prātā apdalītie seksa lāči tiek izmantoti pēc pilnas programmas, un jo vairāk cilvēki komentāros protestē, jo šovisti vairāk berzē rokas par savu pieaugošo “popularitāti”. Ja nevar iesaistīt Madaras un Ārena bērnus, tad tiem padibeņu eksemplāriem piekomandē bērnus no svešām ģimenēm. Vai šovu organizētāji uzņemsies atbildību par to, ka viņu “zvaigznes” paliks bez vecāku tiesībām, jo tiek provocēti nepildīt savus vecāku pienākumus?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi