Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Juhans
7. martā 12:59
Pelni kaut vai sniegā, bet maksā nodokļus gan.
aaa
7. martā 13:43
Lietuvas filma, varbūt skaista, bet Latvijā, viens idiots Kivič un saeima ar prokuratūra rāda cirku !!!
vauva
7. martā 13:50
Kam mums tie pelni un sarkanie meži. Mums ir klases salidojumi un kriminālās ekselences fondi.
gaazes kamera
7. martā 13:54
Varbuut pietiks seedeet veestures cieshanu chupaa? Vai nav jau laiks dziivot shodiendienaa un PRIECAATIES par dziivi,kuru juus visi te baudat jo krievi sakaava fashismu?
vauvam
7. martā 14:18
taisnība! Atšķirībā no letiņu baisajiem ražojumiem, lietuvieši prot! Spēcīga ir viņiem arī filma "Es zinu ceļu uz mājām"...
Noskatījos treileri
7. martā 15:20
Jā, nu skaidri redzams, ka Latvija ir kā iedzīts sarkans Krievijas ķīlis starp Lietuvu un Igauniju. Lietuva un Igaunija grib un var uzņemt šādas filmas bez iztapšanas un kaut kā noklusēšanas, un jo vairāk uzdrīkstas, jo vairāk viņos ieklausās un novērtē (gan šī filma, gan pirms tam Ekskursante, igauņiem - Biedrs Bērns), bet Latvija negrib un nevar - visās filmās tikai kaut kādas puspatiesības un noklusēšana par pašu svarīgāko - Melānijas hronika kkāds klusējošs murgs, kurā viss tā maigi un pūkaini par okupantu zvērībām, bet tagad Sarkanais mežs vispār kaut kāda mežabrāļu pielīdzināšana bandītiem, bet čekistu celšana godā. Un Latvija arī negrib un nevar šo tēmu pasniegt ekskluzīvi, nejaucot tai klāt ebrejus, bet Lietuva un Igaunija gan to spēj, un kā redzams, tieši tas arī tiek novērtēts. Izskatās, it kā mūsu filmas tiek saskaņotas ar Kremli un Izraēlu, bet pašu latviešu pārdzīvotajam nav nekādas vērtības un nozīmes.
Jons
9. martā 00:57
Ļoti laba filma!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi