Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
janka
2018. gada 25. decembrī 08:45
ES rēēēēēēēēēēēēēcu......... Nevaru bļe... hahahahahaāāāāāāāāā
Humānists
2018. gada 25. decembrī 08:47
Tik pat labi Kenedija lomu kādā filmā var atdot Denzelam Vašingtonam, toties Vūfila Goldberga lieliski notēlotu Terminatoru, bet Mārtiņu Luteru Kingu vislabāk atveidotu kāds noskūts nacistisko balto brālibas skinheds, es to te kankretna saku, ja kas.
Humānists
2018. gada 25. decembrī 09:08
Kaut gan interesants nobeigums Casino Royale sanāktu - beigās kur le Šifrs piesējis pliku Bondu pie krēsla ar tukšu dibenu un dauza to ar pātagu pa pautiem. Jaunajā filmā Bons neizrāda nekādas emocijas, tad atbrīvojas no krēsla un ar vārdiem "I am a transgender "sev kaut kur no apakšas izvelk pistoli un nošauj nelieti nost pavisam, ja kas.
kāda nozīme
2018. gada 25. decembrī 09:11
Dāniels Kreigs ir tik slikts aktieris, ka viņa spēlētais Bonds, kā arī šo filmu sižeti ar nemitīgo skriešanu, lekšanu, šaušanu pa labi, pa kreisi, augšup un arī lejup, pilnīgi bez kādas jēgas, ir tā degradējušas šarmanto Fleminga MI6 varoni, ka to varētu sākt spēlēt kaut Vinterspūna.
Taisnība
2018. gada 25. decembrī 09:29
Kas tas ir transpersona. Vai tranzistors no elektronikas nozares detaļa.
Egle Egle
2018. gada 25. decembrī 10:05
smieklīgi, ka tādi Hujmānisti kā sūdumušas uzreiz salido un sāk bezdēt savus sūdus laukā kā viņiem riebjās utt, bet vienmēr atlido sranie transgenderi skapī, apspiestās psihes :)). Par bondu transgenderu, da manis pēc.
Leslie Pleasants
2018. gada 25. decembrī 11:01
Viegli piedalīties nepilna laika darbā tiešsaistē no mājām Es saņēmu 26957 ASV dolārus pagājušajā mēnesī, izmantojot mājas darbu. Es esmu pilnas slodzes students, un es strādāju nepilna laika darbu no mājām un dod vairāk ienākumu. mana brīvajā laikā. ikviens var paveikt šo darbu un padarīt tiešsaistē vairāk laika nepilna laika, vienkārši atveriet šo saiti un sekojiet norādījumiem ... >>>>>>>>>>>>>> www.WebJob98.Com
janiss perkons
2018. gada 25. decembrī 12:21
ja bonda lomā ieliks nebalto vai transnecilvēku, vnk pārstāšu skatīties bondu, ka jau sen pārstāju skatīties zvaigžņu karu stulbumu. adios.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi