Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
24 komentāri
Sakārtot:
Ādolfs Nāks
13. jūlijā 15:30
VID ierindas darbiniekiem arī nav nekāda lielā. Tas rada pamatotas aizdomas, ka viņi šo to piemuhļī klāt. Un legalizē, kad nomirst kāds radinieks skolotājs.
Ingus Kokins
13. jūlijā 15:58
Labāk, lai Ieva Jaunzeme pamato savu 4,500 eiro lielu algu.
Edgars Ozolins
13. jūlijā 16:30
Nu šitas ir šedevrs.Ja uzņemējam nodokļos aiziet 85 procenti ienākumu,lai pamato,kā pacelt algas.Ja ārzemēs tā prece maksā tik un tik,bet nodokļi Latvijā patstāvīgi aug,kā lai paceļ algu.
Trekngailis
13. jūlijā 17:03
Jo darba ņēmēji ir gatavi strādat par kapeikām. paši vainīgi. Gribi dzīvot kā boss? kļūsti par tādu. A, ja ne, - nocenota pārtika un tramvaja biļete. Kapitālisms mīl biznesmeņus.
Edgars Ozolins
13. jūlijā 17:04
Šito pamatojat asinsūcēji----- Latvijā ir trešais visaugstākais valsts ierēdņu un kalpotāju skaits PASAULĒ. Ražojošajiem uzņēmumiem ir jāpabaro TRĪS REIZES LIELĀKS valsts ierēdņu un kalpotāju skaits, nekā tādās bagātās valstīs kā Šveice, Itālija. ČETRAS REIZES VAIRĀK nekā Japānā, Korejā un Jaunzēlandē!
Trekngailis
13. jūlijā 17:07
Jo pārak daudz mazu ciemu utt. Rīgā ierēdņu proporcija pret strādājošajiem ir tāda pati ka vidēji Eiropā (nu, gandrīz). Jānosaka minimālais pilsetas izmērs - 50 000. Līdz tam tie ir tikai ciemi un lauki.
Edgars Ozolins
13. jūlijā 17:10
Šito pamatojat asinsūcēji-----Latvijā ir visaugstākās enerģijas izmaksas procentos no apgrozījuma apstrādes rūpniecībā - ar milzu atrāvienu no sekojošām valstīm. Tās ir ČETRAS REIZES augstākas nekā tādās valstīs kā Francija, Vācija, Zviedrija. Vairāk nekā ASTOŅAS REIZES AUGSTĀKAS, nekā Īrijā, Itālijā, Dānijā! Nu kā lai Latvijas uzņēmumi ar šādām daudzkārtīgi augstākām izmaksām būtu konkurētspējīgi Eiropā un pasaulē?No kurienes šiem paaugstināt algas.
Trekngailis
13. jūlijā 17:13
Esmu dzimis lielākajā un varenākajā zemē un lepojos ar sevi. Neesmu kaut kāds vietējais lauķis.
Edgars Ozolins
13. jūlijā 17:17
Šito pamatojat asinsūcēji-- Latvijā ir viens no viszemākajiem ienākumu līmeņiem Eiropas Savienībā starp 28 valstīm. Tie ir tikai 29% no Eiropas VIDĒJĀ līmeņa!
Edgars Ozolins
13. jūlijā 17:22
Šito pamatojat asinsūcēji.No šitiem vergiem jūs kuj ko dabūsat-Latvijā ir vislielākais pašnāvību skaits Eiropas Savienībā. 2017. g. pašnāvībās gāja bojā 382 cilvēki, 2018. g. vēl vairāk - 443 cilvēki! Salīdzinājumā ar satiksmes negadījumos bojā gājušo skaitu, tas ir trīs reizes lielāks, 2017. g ceļu satiksmes negadījumos bojā gāja 136 cilvēki. Kamēr valsts pārvalde tērē desmitiem miljonu radaru iepirkšanai, policijas uzturēšanai, tikmēr pilnīgi nekas netiek darīts, lai novērstu augsto pašnāvību skaitu!
Mazais Nepareizais
13. jūlijā 18:15
nu bet kas par cepienu????maksājiet algas un nebūs cepiena..kas par problēmu???
Andrejs Kirilovs
13. jūlijā 18:38
Kādu minimālo algu kungi valatī ir noteikuši tādu ik vienam uzņēmējam ir tiesības maksāt.Pat netaisos viņai kaut ko paskaidrot.Piemēram Īrijā 90% mūsu bāleliņu arī saņem Īrijas minimālo algu un kā izrādās visi ir laimīgi.Ne tur VIDs meklē problēmas risinājumu bet viņiem jau vieglāk ķert mazos melnos nevis lielos kuri aiz deputātu un valsts ierēdņu mugurām dara ko grib un kā grib.
Dainis Dambenieks
13. jūlijā 18:40
Loti adekvati ja MK un ministrijam un ari ID butu japamato savu lielo algu pamatotibu. Es loti velos to redzet un apstiprinat
Edgars Ozolins
13. jūlijā 18:43
Šito pamatojat, asinssūcēji kā jūs svaidaties ar tautai atņemto naudu un bāžat savā kešā.Kas jums likumus ļauj pārkāpt-----Valsts ieņēmumu dienests (VID) iegādājies 205 portatīvos datorus par 228 445,58 eiro, liecina vietnē covid19.gov.lv publicētais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pārskats par institūciju līgumiem par precēm un pakalpojumiem, kas nepieciešami Covid-19 uzliesmojuma izplatības ierobežošanai, ārstniecībai un attiecīgo pasākumu organizēšanai, kā arī attālinātā mācību procesa nodrošināšanai, kas noslēgti, nepiemērojot Publisko iepirkumu likumu.
EjTakTu
13. jūlijā 18:56
Nez vai valsts varēs ko pierādīt...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi