Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Andris Kokorevics
11. jūnijā 07:27
Skaidrs gaidam lielakus sodus.dzivoju kadu laiku vacija Secinu vacija 80 procenti labaki celi algas 5 reizes lielakas bomzi kas staiga ar ausenem valinkiem kam min .pensija nu 70 eiro tadu nav .jas nemak valodu valsts ari maz iznemot migrantus .teiksim man banka kontu negribeja vert jo es valodu vacu nezinaju komuniceju anglu valoda atvera manam kolegim nevera jo vins tik runaja lv .un ru valoda vinu nesaprata .ta pavisam cita civilizacija rupejas pa tautu kukulus dod drosi vien mazak sevi neslavina nu ilgi jastasta.
Jānis Kalniņš
11. jūnijā 08:54
Steidzamā kārtā vajag sasaukt valsts priekšstāvjus un palielināt sodu apmērus Latvijā! Mēs esam diženi , vareni ar to, ka atšķiramies no citiem!
Banāns Mētelī
11. jūnijā 09:00
Minimālā alga Vācijā ir lielāka. Ko nu?
Kaspars Poišs
11. jūnijā 11:44
Sodu summai jābūt no algas lieluma, kā Somijā, tur viens pat 200000eiro samaksāja jo bij ''biezais''
Trekngailis
11. jūnijā 11:51
ber tur nav pilns ar stulbām "70" zīmēm. Man patīk iedot kārtīgi grīdā!
Trekngailis
11. jūnijā 12:05
To Banāns. Bet tur ar minimālo nevar izdzīvot! šeot sanāk i dzīvoklim, i pārtikai, i iphone uz kredīta.
Juris Birsans
11. jūnijā 12:14
Lielie rekinataji, tikai neaizmirstat salīdzināt algas
Trekngailis
11. jūnijā 12:15
labi, nevajag. vācijā gimenēm grūtāk galus savilk, nekā Krievijā. Ja DE sieviete paliek stāvoklī, nabadzība garantēta.
Egle
11. jūnijā 12:53
Cik Vācija notriekti cilvēki uz miljons iedzīvotājiem un cik Latvijā? Latvieši notriec gājējus, bērnus uz gājēju pārejām, velosipēdistus uz ceļiem. Liec kādu sodu gribi, latvietis kā skrēja tā skries. Statistika ir , ka Latvijā ir viens no augstākajiem mirstības rādītājiem uz ceļiem visā ES.
Aivars Bautris
11. jūnijā 16:14
Dārgais Beerdrinker , šoreiz pilnībā Jums piekritīšu , neprofesrionāli veidotas acīmredzami tendenciozas ,didaktiskas informācijas pārpilns portāls. Vai tiešām nav neviens, kas pastāstītu Mistera Sorosa,Latvijas pārstāvim ka portāla redaktors ir infantīls nejēga kurš nav spējīgs tikt galā ar viņa dotajiem norādījumiem, nesaprot kādi komentāri ir jādzēš un kādi nav, un ka vainīgi tā vietējie valdes locekļi ,kuri dažādos veidos mēģina apšmaukt saimniekus , kā arī taupot uz profesionālisma rēķina pieņemot darbā nevis žurnālistus bet ķēkšas un atslēdzniekus
Janis Berzins
13. jūnijā 19:47
Esmu pārliecināts, ka Latvijā sodi ir adekvātāki, nekā Vācijā - līdz 30 km/h Rīgā tāpat visi pārkāpj, sodi zemāki, jo apdraudējums dēļ šādas ātruma pārsniegšanas ir neliels. Savukārt par ātruma pārsniegumu 40+ km/h - 60+ km/h protams sodiem jābūt bargiem, jo daudzmaz saprātīgi cilvēki ne pie kādiem apstākļiem tā ātrumu nepārsniegs.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi