Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Vecais
1. jūnijā 18:38
Kāpēc Baltkrievijā valdība neradīja ekonomikas krīzi?
Aiva Atte
1. jūnijā 18:43
COVID JAU ARĪ VĒL NAV BEIDZIES!
Vecais
1. jūnijā 19:02
Tikai, kur viņi ņems to naudu? Gadiem ilgi valdība ir gaudojusi, ka nauda budžetā nav un nebūs, ne skolotājiem, ne ārstiem, ne pensionāriem. No kurienes pēkšņi tāda bagātība?
Ingo Tor
1. jūnijā 19:29
Vecais, viss kā parasti, mēģinās vēl vairāk no tautas izsmelt, atkal nodokļu paaugstinājumi, tā tak ir vienīgā taktika
Lilje Tento
1. jūnijā 19:41
sadalīs savējiem miljonāriem kā vienmēr
Futs Bols
1. jūnijā 20:35
VecaisŠodien 18:38 Kāpēc Baltkrievijā valdība neradīja ekonomikas krīzi? / Tāpēc, ka viņiem tāda ir pastāvīgi. Vidējā alga Baltkrievijā ir BYN 964 jeb 450 USD un Baltkrievija pieder pie pasaules nabadzīgākajām valstīm. (Avots: Global Wealth Report: Belarus Among Poorest Nations In The World)
Egle
1. jūnijā 22:24
Forši ir aizņemties naudu and develvēt tās vērtību, interesanti, ko pensionāri ēdīs.
Egle
1. jūnijā 22:27
īstenībā daudzi pensionāri Latvijā jau mirst badā, bez pienācīgas iztikas medikamentiem , apģērbam, kaut mazākajām vēlmēm, tāda ir realitāte.
Māris Zommers
1. jūnijā 23:29
Nelaikā dzimušais neatkarīgās valsts ienaidniek, pšekveidīgais NSDAP nomenklatūras funkcionēru dēļuk, vai tu pats zini, aiz ko tu jau vairāk nekā 10 gadus drukā savus vājprātiskos pretkrieviskos melus , lamā krievus par lapotiem un Krieviju par lapotiju ? Ko tu esi panācis un ko tu vēlies panākt, non stop rakstot Latvijas un Krievijas vēstures melus?
Māris Zommers
1. jūnijā 23:42
Bet nacistiskais poļu pērdel Sēņu veci! No kurienes tevī tāds zooloģiski patoloģisks naids pret krieviem ? Ko tev un tavai jeņķijai nodarīja Krievija un Puteņka? Kāpēc tu lieto pretīgās Krievijas piegādāto degvielu un gāzi? ************ Kādēļ tu jau n - tos gadus melo Latvijas vēsturi ? **** Kādēļ tu tik fanātiski aizstāvi jeņku un britu noziegumus pret visu pasauli? ***** Cik Latvijā ir krievu okupanti ?************ Aiz ko tu regulāri maksā nodokļus "LKP nomenklatūrai"? *********** No kurienes tevī ir tāda jeņķu imperiālistu pārliecība, ka Latvijai jābūt kaut kādai tur jeņķu kolonijai? Neviens taču tev neliedz pašam maukt uz jeņķiju un baudīt dzīvi. Aiz ko tu savas jeņķu impēriskās vēlmes centies uzspiest visai Latvijai ?
Māris Zommers
1. jūnijā 23:47
Esot bijis tā. Iet pa tuksnešainu apvidu Dievs, un redz sēdošu cilvēku raudam. - Kas noticis, cilvēk? Esmu Dievs, varu tev palīdzēt! Neraudi. - Nevari gan. Esmu nelaimīgs, jo piedzimu par izcilnieku - natopistu ar vistas smadzenēm... Dievs apsēžas blakus, un arī sāk raudāt...:(
Māris Zommers
2. jūnijā 00:04
Taisnība. KF ne reizi nav okupējusi Latvijas Republiku. Atšķirībā no taviem pēndosiem.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi