Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
solveiga veide
27. maijā 07:39
Zinu daudz cilvēku, kuri vairs nevēlas strādāt! Naudu maksā! Jāiet uz darba nav! Var dzer un ēst uz nebēdu!
Agris Aboltins
27. maijā 08:23
Kristap, kāpēc slaisti? Ir sapratuši, ka daudzus darbus var paveikt uz darbu neejot. Kā tik pasaules varenie nebūs "iebraukuši auzās". Gribēja, lai visi būtu panikā, bet ne sūda, ļautiņiem patīk 😂😂😂
Dagers Ivlins
27. maijā 08:34
Jā jā, turpiniet vien propagandēt cik labi ir dzīvot izolācijā un totālā kontrolē
Lietussargs
27. maijā 08:56
Kāpēc slaisti? Viņi taču strādā un padara to pašu no mājām, es arī visu padaru, esot mājās, pie tam, ja vajag - pastrādāju mierīgi un bez stresa sestdien, svētdien. Nu ko lai dara - ne katrs taču ir pārdevējs. Ja mums tāds darbs pie datora, tad var strādāt arī mājās. Es arī negribu uz ofisu, man tāpat daudz spēka atņem tas stulbais sabiedriskais transports. Tagad arī netērēju naudu lupatām, kosmētikai, ēdienam kafejnīcās - nē, nu biznesam tas slikti, ka kāds nepērk viņu krāmus. Skaidrs, ka ja vinnētu naudu loterijā, uzreiz uzrakstītu atlūgumu, bet pagaidām kamēr strādāju, visu cenšos izdarīt ātri.
Agris Aboltins
27. maijā 09:41
Kristap, bet fakts. Nafig kaut kādiem arhitektiem, dizaineriem, programmētājiem aizņemt ofisa telpas, ja var rukāt no mājām. Man gan nesanāk, parketu attālināti salikt nevar. Bet ir forši no rītiem braukt uz darbu, pilsēta pustukša, jo visas "kantora žurkas" sēž mājās.
Ainars Vīndedzis
27. maijā 11:38
Nu gan jau darba devējs izvērtēs tieši kurai profesijai,kas,kam ir labāk.Gan jau pastāvēs varianti,nianses,akcenti...
Emīlija Anna Lagzdiņa
27. maijā 11:54
Es arī it kā negribu, lai beidzas karantīna, bet no otras puses tas nemaz nav labi, jo cilvēks izlaižas. Saprotu - tā ir vieglāk. Bet tomēr ir JĀBŪT disciplīnai.
suncity
27. maijā 11:58
Pilnībà piekrītu rakstā teiktajam! Man pašizolācijas laiks ļoti noderēja, izdevās mierīgi pabeigt iesāktos darbus, sakārtoties, daudz jēdzîgākā veidā uzsākt jaunus, nav tā vājprāta presinga un dragāšanas , kad visiem visu vajag uzreiz un vakar, skriešanas un steigas. Patiesībā domāju, ka tā cilvēkiem arī būtu jādzīvo - mierā, esot kopā ar saviem mīļajiem, adekvāti strādājot un nopelnot pietiekami pilnīgai iztikšanai , bez īpašām ekstrām! Laiks kopā ir visdārgākā lieta pasaulē, pārējais viss ir mainīgs, nenoteikts . Tā , ka novēlu vēl visiem to izbaudīt , pirms atskan nākamais starta šāviens ! ))))
Trekngailis
27. maijā 12:48
Šis viss parāda, ka patiesībā liela daļa ekonomikas ir lieka. Var iztikt gan bez daudzām biroja telpām, gan ar mazāku transporta daudzumus.
Māris Smilga
27. maijā 19:34
Žēl, ka Latvijā tā nevar, jo mūsu ''veiksmes stāsta'' autori saka mums palikt mājās, taču kā to dabūt gatavu bez jebkāda atbalsta, nav skaidrs. Visu, ko tauta izcieta pandēmijas un bezdarba laikā, šie valdības parazīti saņems prēmijās.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi