Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
Inara Timbare
25. maijā 07:26
nu re!....piensaimniekiem būs noiets!-vajag sūtīt pienu …,līdz galam, kamēr aizies, būs garšīgs lauku rūgušpiens!
Runājošā galva
25. maijā 09:49
Nu, tagad kefīram ir jāuzliek akcīzes nodoklis vai arī vispār jāaizliedz! Nevajag mums, lai cilvēki prātā juktu!
abolzinis
25. maijā 10:10
Tam kas "alida djatlika" - par laimi Skotija vēl joprojām ir Lielbritānijas sastāvā, tā ka tas kefīrs maksā plus/mīnus tikpat cik Anglijā, Velsā un Z-īrijā. Un vēl - nepērc to dārgo, pērc poļu. Tas ir lētāks un arī garšīgāks. Esmu pamēģinājis visos apkārtnes veikalos pieejamo kefīru šķirnes. Un nevis angļu, bet britu mārciņas. Tici vai nē, bet tas ir maksāšanas līdzeklis VISĀ Lielbritānijā.
abolzinis
25. maijā 12:22
Tam kas "alida djatlika" - ārpus Lielbritānijas Skotija bankrotētu nepilna gada laikā. Sāksim kaut vai ar Barnett formula - tomēr es šaubos vai tu zini kas tas ir un kā strādā. Nedomā, ka angļi ir muļķi. Viņiem bija pietiekoši daudz laika, lai sakārtotu, ka Skotijai nepieder NEKAS. Vienīgais nicola sturgeon un viņas SNacistu "partijas" mērķis ir pilnībā iztukšot Skotijas kasi, izdevīgi pārdot Skotiju vienalga kam, kas solīs labāko cenu un notīties uz saviem ārzemju īpašumiem, lai baudītu savus salaupītos un sazagtos labumus.
Svētais Naivums
25. maijā 15:32
> Agris Aboltins Šodien 09:38 Aboltin, Latvijā gan piens gan kefīrs maksā uz pusi lētāk. Par ko tā priecājies? Kārtējo reizi gribi pierādīt, ka dzīvojot Vācijā pelni vairāk, bet vairāk arī maksā? Tas jau ir sen visiem zināms fakts.
Svētais Naivums
25. maijā 15:54
> Beerdrinkers Von Kowelenz Šodien 15:46 Tavējs laikām grib tā nopietni lekties? Nu pamēģini, pārtika itka esot par 10 - 30% procentiem lētāka, tiešām, un par cik lētāki ir komunālie un visi citi maksājumi salīdzinot ar ienākumiem? Man tā domāt, ka podu mazgātājs Vācijā seņem krietni mazāk kā vidusmēra algas sa'ņēmējs Latvijā. Ir lietas kuras nevar salīdzināt. Katrs podu berzējs dzīvo tur kur grib un pelna tik cik grib.
Jānis Kalniņš
25. maijā 15:55
Latvijas kefīram PIELIKT CENU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ir iemesls!
Svētais Naivums
25. maijā 16:13
> Beerdrinkers Von KowelenzŠodien 16:06 Un kā būtu tad, ja mājiņa vai dzīvoklītis ir savs un nekādi podi nav jāmazgā??? Interesanti ko tavējs darīs ar tiem 770, ja tavējo darbā neņems? Tici vai nē, bet Latvijā ar šādu naudu var izdzīvot krietni labāk( ja to prot darīt). Tavi sapņi par labo dzīvi vāczemē ir tikai un vienīgi plikas ilūzijas.
abolzinis
25. maijā 17:24
"Svētais Naivums" - nu mantojumā no vecvecākiem un/vai vecākiem visu gatavu saņemt vienmēr ir daudz patīkamāk, nekā pelnīt pašam. Tur nu tev 1000% taisnība.
Svētais Naivums
25. maijā 17:32
> abolzinis Šodien 17:24 Kuramais tavējam deva šādu informāciju? Pats izdomāji, ja?
abolzinis
25. maijā 17:41
"Svētais Naivums, Šodien 17:32" - palasot tavus komentārus nākas secināt, ka ar tādu intelekta līmeni, kāds piemīt tev, gluži vienkārši NAV iespējams dzīvot pārtikušu, bezrūpīgu dzīvi, nesaņemot vairākus patiesi dāsnus mantojumus pēc kārtas.
Svētais Naivums
25. maijā 17:49
> abolzinis Šodien 17:41Par tavējā rakstīto komentāru intelektuāo potenciālu varbūt nerunāsim vispār? Vispirms novērtē pats sevi un tad centies citus vērtēt?
Edward
25. maijā 20:21
Nezinu kur Kas jauns redzeja tadu cenu kefirs 5 euro litra UK es perku naturalo jogurtu lidzigs ka kefirs 1,10£ litra spainitis vai 0.5 l uz pusi letak
Edward
25. maijā 20:23
Pa 5£ var kg sieru nopirkt kurs gan te pirktu pa tadu naudu kefiru jaraksta tak bik realakas ticamakas pasakas
Ben Lips
26. maijā 01:32
Manā mītnes valstī kefīrs maksā 0,99 EUR 0.5 l. Normāla cena pie mūsu algām. Uztaisīju vakar auksto biešu zupu. Visi kolēģi sajūsmā. Un maksāja neko.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi