Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
54 komentāri
Sakārtot:
Aldis Lapins
23. februārī 06:39
Saeimas deputātiem reāla, valstiska problēma, pie kuras strādāt, lai draudi pensiju, jeb demogrāfijas krīzē, nekļūst par skaudru īstenību. Arī pašvaldību deputātiem, tas pats, bet ne reti redzam, cik problēmu risināšanas vietā, aizņem laiku un enerģiju tā saucamā "grūstīšanās pie siles", cīņa par vietām un amatiem. Bēdīgi, vai ne? Ne pensiju, jeb demogrāfijas krīze vienīgās problēmas. Kas notiek ar tiesiskumu valstī? Kā iet ar korupcijas apkarošanu? Vai tai sērgai, joprojām ir fani un atbalstītāji, pat uzņēmēju un politiķu vidē? Kā kopumā, ir ar birokrātisko slogu? Cik veiksmīga, jeb neveiksmīga ir nodokļu politika? Vai ir nepieciešami plāni, kuri nestrādā? Vai ir nepieciešami re-emigrācijas plāni, jeb to vietā daudz ātrāk jātiek vaļā no korupcijas un zagšanas, tiesiskums un godīgums valstī jāpadara par prioritāti? Jāoptimizē nodokļu politika un tad jau, valsts vienkārši kļūs pievilcīga pati par sevi? Bez jebkādiem piec-gades, jeb septiņ-gades, jeb citādākiem super un ekstra politiskiem plāniem?
jabis
23. februārī 06:41
nu nevajag būt nemaz mega ekspertam, lai saprastu, ka šāsdienas budžetnieku nākotnes pensijas sagraus pensiju sistēmu.
Dzintars Lielais
23. februārī 07:20
Skaidrs! Gaidām pensijas vecuma paaugstināšanu līdz 70 gadiem. Urrā biedri!
IRĒNA PUĶĪTE
23. februārī 07:26
Mēs nezinām ,kas rītdien būs,bet te jau cepās parītdienu.Dzīvos-redzēs!Tāpat neko nevar izmainīt,tad kāda jēga? Ir vērts ieguldīt bērnu audzināšanā vairāk laika,tas gan ir vismaz minimāls garants,ka nepaliksi bez ūdens krūzes vecumā.
Arturs Berzins
23. februārī 07:44
Vienam ir 19 000 daudziem ir. 8000 eiro nu dabīgi ka pensiju budžets tiks izslaukts jādomā kā no 80 gadiem laist pensijā ļoti pareizs solis nav brīnums ka labklājības ministre Petravicas kundze ļoti rūpēsies par tautiešiem
Cilvēks ar suni
23. februārī 07:56
Nevajag satraukties, Covid-19 varbūt palīdzēs, bet ja nopietni, tad vajag ieklausīties ko par pensiju sistēmu saka mājās pārbraukušie tautieši – ārsts Uģis Gruntmanis : "Tūkstošiem cilvēku saņem mazāk par 100 eiro mēnesi. To neesam sapratuši – lai cik arī tu iemaksā pensiju sistēmā, nevienā valstī, Vācijā, Nīderlandē, Itālijā, nevari saņemt sešus tūkstošus lielu pensiju.".
Cilvēks ar suni
23. februārī 07:57
Nevajag satraukties, Covid-19 varbūt palīdzēs, bet ja nopietni, tad vajag ieklausīties ko par pensiju sistēmu saka mājās pārbraukušie tautieši – ārsts Uģis Gruntmanis : "Tūkstošiem cilvēku saņem mazāk par 100 eiro mēnesi. To neesam sapratuši – lai cik arī tu iemaksā pensiju sistēmā, nevienā valstī, Vācijā, Nīderlandē, Itālijā, nevari saņemt sešus tūkstošus lielu pensiju.".
Dainis Dambenieks
23. februārī 08:11
Tiesam? Bet ka tad ar arzemju instituciju komplimentiem par Latvijas pensiju ilgstspeju un ka vienu no labakajam pasaule?! Peksni kaut kas mainijies? Domaju, ka stastam lidzigs raksturs, ka ar celu fondu un ta naudu un kur ta tiek lietota.... Bananu koku nav, bet ista Bananvalsts
Arturs Berzins
23. februārī 08:13
Vajag noteikt griestus cik lielu pensiju var saņemt tad arī pensiju sistēma nebruks daudzi jau 60 gados ir pelnījuši iet atpūtā tak nenodzīvo
Egle
23. februārī 08:15
latvānijā dzīvo daudz nožēlojamu, rūgtuma pilnu, dzīvē, cilvēkos vīlušos, skaudīgi cilvēciņi, kas savu žulti labprāt izgāž uz LGTB cilvēkiem. Tāda ir tā Latvānija.
Egle
23. februārī 08:27
Tur nav jābūt ģēnijam, lai saprastu, ka pensiju sistēma turas uz puņķiem, kāpēc? Jo cilvēki izbrauc, kāpēc izbrauc? Jo valsts tizla, kāpēc tizla, jo par cilvēkiem nedomā, VISIEM cilvēkiem, LGTB ieskaitot, kad sāks domāt par visiem cilvēkiem, tad varbūt kaut kas mainīsies.
Aiva Atte
23. februārī 08:28
Maksājiet tik nodokļus bet pensijas nebūs?
Mikelis Zalbiksis
23. februārī 08:40
Esmu patīkami pārsteigts, ka 90tos gados veidotais pensiju uzkrājums vēl nav izčurāts (ja tā ir taisnība, protams).
Egle
23. februārī 08:46
Bet valsts jau ir tauta, tātad tizla tauta , tizli cilvēki Latvāmijā, homofobiski, truli, aprobežoti utt.
Tamis Jamis
23. februārī 08:55
Lielakie meli! Pensiju var maksat no visa valsts budzeta nevis tikai no ta cik ir iemaksats socialaja budzeta. Cik ilgi vel nekaungi mums melos!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi