Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
24 komentāri
Sakārtot:
Dāgs Tumšups
7. janvārī 13:56
Man nav laika komentāriem, vecmamma bēniņos pakārās...
MikeKoglin
7. janvārī 14:01
Nu un???Ko tagad darīt???Dolbanie 18 novembra patrioti..kur esat???
Arturs Berzins
7. janvārī 14:14
Kaut viss sapūtu.Cik var celt?te nabaga pensionāriem pieliek santīmus Labklājības ministrija simtkarsojiet cenas kaut jūs izputetu
Kurmis Kurmis
7. janvārī 14:35
Vatņikiem atkal gaudojamais vaļā,strādāt nevīžo,jo strādāt viņiem ir vergot un vergot par 500 eiro negrib.Labāk sēž pie datora un kviec!:) Latviešiem nav eriks,bet Ēriks,latviešiem nav berzins,bet Bērziņš!:)
El Mārs Sīrs
7. janvārī 14:36
Šai sistēmai galīgi pie kājas fermas iemītnieki un viņu labklājība. Medicīnai vajag slimniekus , militāristiem vajag karus utt. .... un visiem vajag NAUDU ! :)))
Buuu
7. janvārī 14:48
Nu apsveicami! Latvijā jau tā vienas no augstākajām cenām Eiropā, likšot vēl klāt!
Arturs Berzins
7. janvārī 14:56
Tikai dariet ātrāk to celšanu es jau esmu iegājis veikalā ar minimālo algu
Ligita Abramenko
7. janvārī 15:00
Vai algas un pensijas arī palielinās?Tākā vajadzētu arī tām celties pēc likuma.Ja jau viss ,tad viss.Arī pensijām vajaga vēl pvn klāt + pensija
Eriks Ziders
7. janvārī 15:30
Amerikanju ieliktenji un izdzimtenji ar karinju priekshgala njirgajas par Latvieshu tautu. Navi okupantiem
Haks Piterss
7. janvārī 15:41
V I D --- lieliski , līdz ar to strauji kāps arī PVN daļa , un valsts /ierēdņu mafija/ varēs sev pielikt algas !
Haks Piterss
7. janvārī 15:43
Pieprasu vēl palielināt partiju finansējumu , jo nupat jau es jūtos Jaudīgs !
Linda Miezāne
7. janvārī 16:51
Onslowam.Ko Tu te vari muldēt par zemnieku degvielu,pietiek tikai pus gadam,otru pusi gada jāpērk pa pilno cenu,nav tā ka degvielu dod,cik gribi,dod tikai tik daudz,cik ir ieņēmumi uz vienu Ha,un tas ir 120 l,bet piena lopkopībā nepietiek ar to.Ludls kad ienāks,tad cenas nebūs tādas kā Lietuvā un Polijā.Aizbrauc apskaties uz Lietuvu Nofā,cik maksā tur produkti,tad arī nerunāsim muļķības.Tur sviests maksā 6.20 kg,biezpiens 4.00 kg,kafija ja ir akcija par 2€ lētāk, cūkgaļa arī ir lētāka,un pusotra gada laikā nekas nemainās.
Jury Andreyev
7. janvārī 17:15
Protams, kā gan citādi. veikalnieki taču atradīs jebkuru iemeslu cenu celšanai. Lai vai tas būtu degvielu cenu pieaugums vai ugunsgrēki Austrālijā...Tas nekas, protams, ka jau tagad Rimi&Maxima uzcenojums precēm vidēji ir 50-200%! Par maz tak!
Vitalijs Straszbardis
7. janvārī 17:33
Nez kapec irija cenas kritas neskatoties kad degviela un darbaspeks ir dargaks. Pastalniekiem batonus kartejos baz. Piens, makoroni, ella, sadzives kimija utt latvija sen jau ir tada pasa cena vai dargaka ka irija
Futs Bols
7. janvārī 17:58
Gulbe saka, ka cenas pārtikai turpmākajos mēnešos nesamazināsies, bet žurnālists to nezkāpēc iztulkoja, ka tās tuvākajā laikā paaugstināsies. Nu nebūs nekāda liela cenu kāpuma. Ja vietējie ražotāji sacels cenas, nāks iekšā leišu, poļu vai ukraiņu produkti. Nevajag tracināt tautu.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi