Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
Arnolds Murans
2019. gada 22. decembrī 16:22
Jaaa.... Parexs bankas likteanis... savi comi tak!
Svētais Naivums
2019. gada 22. decembrī 16:41
> Arnolds Murans Šodien 16:22 Nu dikkkti sakarīgs iespļāviens( par komentāru to dēvēt nevar) tev izdevies.
Tviter Šmiter
2019. gada 22. decembrī 16:57
Atlaist saeimu !
Futs Bols
2019. gada 22. decembrī 17:17
TŠ, nu ko nesanāk savākt parakstus par Saeimas atlaišanu? Bļauj cik gribi, nekas tur nesanāks, jo visi aktīvākie Saskaņas un ZZS atbalstītāji jau parakstījās, bet neviens saprātīgi domājošs cilvēks to nedarīs, jo šī Saeima ir labākā iespējamā, bez oligarhu un kremļa ietekmes.
Eriks Ziders
2019. gada 22. decembrī 17:27
Karinsh shis pasakas var stastit citiem. Es personigi shai pedinju valdibai nodoklos ne centa nemaksahu. Man ir firmas treshaja valsti. Produkciju pardodu apejot latviju jo shos izdzimtenjus negribu barot. Lidzko latvija bus normala valdiba un tur nebus pederasti ka rinkevicsh un pindosi nekomandes ko darit,ta tulit precu plusmu laidishu caur latviju un maksashu nodoklus latvija
Svētais Naivums
2019. gada 22. decembrī 17:48
> Eriks Ziders Šodien 17:27 Ja, jau tavējam ir firmas "trešajās valstīs", ko tu te, komentārus stročī? Dzīvo savās "trešajās valstīs" un maksā( vai arī nemaksā) nodokļus tām trešajām, nebrūķe lielu muti internetā. Latvijai tadi "varoņi" nav vajadzīgi.
aivo davidson
2019. gada 22. decembrī 17:54
Patreiz, patiesībā - nekas vairāk, kā Zagļi pret Zagļiem! 1989 gādā kristigais ebrejs no EE man pateica, ka LV pārtvers VDK. Un tagad, var jau redzēt, kādi cilvēki visu vērtīgo prihvatizēja. Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 19901 g. varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS!!! Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem tauta ir pie pakaļas! Mūsu rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu zagšanas. Paskaidrot, cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ( dzīves jēga) ir nepareiza!!! Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks. mums nav jānomaina valdība, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. Ļaunums #2 ir oligarhs Dž Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta un usplauka Australija, Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva ES, esam 3šā nabadzīgākā valsts ES! Daudzi, kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!? Mazak par 1.9 miljoniem palikuši! Nebūs tautas nebūs valsts! Diskriminācija LV otrā ātruma valsts EU!
Dzintars Lielais
2019. gada 22. decembrī 17:58
>Svētais Naivums: Latvijai arī tādi,kuriem lielais amerikānis galvā iedirsis,nav vajadzīgi....
aivo davidson
2019. gada 22. decembrī 18:14
Atn: Futs Bols Domā, ka šķietami atbrīvojoties no VDK cilvēkiem, kas 1991 gadā pārtvēra, prihvatizēja LV, tad viss būs ok!? Latvija nokļuvusi ļaundara Džordža Sorosa rokās: https://theredpillednews.com/dailymail-confirms-george-soros-donated-millions-to-push-globalism-and-to-fight-donald-trump/?fbclid=IwAR0-zMQN94KZJT8KOX2nxbTL5B7xqTt0W915pFoGnHsDrn5lhtJnELoGkSI un vēl: https://sputniknewslv.com/politics/20191013/12596752/caursitot-griestus-soross-ietekme-latvijas-politiku.html
Futs Bols
2019. gada 22. decembrī 18:49
Aivo, tās ir pilnīgas muļķības. Nezinu par tavu pirmo avotu, bet sputniknewslv ir Kremļa rupors, tam nevar ticēt ne tik, cik melns aiz naga. Soross Latvijā ir izdarījis daudz laba, ziedojis naudu kultūras un izglītības projektiem. Nav viņam nekādas ietekmes uz Latvijas politiku, un nav arī intereses par to. Un vispār, viņš jau ir vecs vīrs.
andre
2019. gada 22. decembrī 19:12
ok partulkošu šito sudu cilveku valodā -" šita tagad ir musu govs un mes to slaucisim - tapat ka slaucam jus arī visur citur šajā veiksmes stastā " . <c> usa ielikteņi .
Futs Bols
2019. gada 22. decembrī 19:56
Andrej, nezinu, kādā valodā tu pārtulkoji, bet latviešu valodā tev skolā nav pārāk labi gājis. Protams, gotiņas vajag ne tikai slaukt, bet arī slaucīt.
Tviter Šmiter
2019. gada 22. decembrī 20:43
Fut bol, tu esi krievs, ka nepārtraukti par Krieviju raksti ?
aivo davidson
2019. gada 22. decembrī 20:51
Speciāli " Futs Bols" izglitojies un atzīsti, ka Dž Soross ir ļauno darbu sponsors, es dzīvoju netālu no viņa, es zinu! Skat. https://www.breitbart.com/europe/2018/12/22/hungary-ft-soros-enemy-democracy-not-person-year/amp/
Futs Bols
2019. gada 22. decembrī 21:14
Zini, Aivo, kāpēc Ungārijas valdībai nepatīk Soross? Tāpēc, ka Soross iestājas par demokrātiju, bet Ungārijā Orbāns ir izveidojis autoritāru režīmu un tur zeļ un plaukst korupcija. Ne velti Putins ar viņu draudzējas. TŠ, tu laikam esi pārstrādājies, rakstot stulbus komentārus, ja tev jau rēgojas, ka es rakstu par Krieviju. Ej gulēt.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi