Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
45 komentāri
Sakārtot:
te
2015. gada 28. novembrī 08:07
Vācijā nekādu izmaiņu nejūt.humpalu veikali pilni..pārsvarā šeit drēbes atdod vecie cilvēki un tā kā tās ir nemodernas neviens īsti nepērk.visvairāk pērk lietotas mēbeles.traukus.sadzīves tehniku. migrantu nometnēs nemaz nav cieņā lietotās drēbes.pat apvainojās ka lietotas piedāvā!bērniem kaut cik paņem.. tie gados jaunie migranti tak nevalkās vācu pensionāru vecās drēbes!
blefs
2015. gada 28. novembrī 08:25
Tiem "bēgļiem", kuri tur biezā slānī dripselē apkārt ar jauniem aifoniem rokās, lietotas drēbes jau nu baigi interesē:DD Ne tādēļ viņi ir atdzinušies tādu gabalu uz Eiropu, lai tur tērptos citu lietotās drēbēs. Tie, kuri no Turcijas devušies tālāk uz Eiropu, vairs NAV NEKĀDI BĒGĻI, nu cik var teikt?! Ekonomiskie migranti vai vilksviņuzin kas, bet ne bēgļi! Kara bēgļi apmetās tuvākajā dzīvei drošajā vietā un gaida, kad varēs atgriezties mājās. Tas - par sievietēm, bērniem un veciem ļaudīm. Jauni vīrieši dodas aizstāvēt savu dzimteni.
nu
2015. gada 28. novembrī 08:29
atvēl labdarības organizācijām, kuras tos tālāk pārdod latviešiem -labi skan. sanāk,ka labdarība ir pašam nopelnīt no tā,ko citi atdod. tā vairs nav labdarība,bet bizness.sauksim lietas īstajos vārdos.
nu....
2015. gada 28. novembrī 08:33
RDA jAU SEN NAV BAUDĀMS,JO LUPATĀM IR ASTRANOMISKI AUGSTA CENA UN NEMODERNAS LUPATAS,APNĒSĀTAS.IZTIKSIM JAU BEZ PUMPALĀM.
x
2015. gada 28. novembrī 08:47
Kā tad, bēglis vilks humpalu, nesmīdiniet... Kāpēc Latvijā neviens nevāc nevajadzīgo apģērbu, lai to tirgotu vēlāk citiem? Te nav kur tās vecās drēbes likt, jāmet ārā, pat ja labas. Tie daži labdarības veikali, kur nodot, ir tikai Rīgā.
beidziet mūs pazemot
2015. gada 28. novembrī 08:49
starp citu, Latvijas veikalos drēbes var nopirkt par tādu pašu cenu kā humpalās. Varbūt vienkārši vajag paskatīties?
Andis
2015. gada 28. novembrī 09:02
Sāksim ar to, ka tās humpalas no Rietumiem atdod mums par velti, bet Latvijā ir gudrinieki kas vēl izdomā uz tā rēķina nopelnīt. Tāpat arī piemēram UK ir tāda prakse kā noziedoto ūdeni un pārtikas pakas atsaiņo un pārdod vietējie veikaliņi, dažās vietās atdod par velti kā “pakazuhu“. Un tad nu latvietis vai polis vai vēl kaut kāds melnstrādnieks strādā melnu muti par minimālo dēļ šitiem haļavčikiem.
x
2015. gada 28. novembrī 09:04
Par humpalu cenu jaunu var nopirkt tikai drausmīgas kvalitātes sintētiku, šķībi, greizi sašūtu, ar pusizirušiem diegiem, kurš pēc 3x mazgāšanas jau būs lupata. Latvijā vispār grūti atrast jaunas, kvalitatīvas drēbes, pat par ne mazu cenu. 36.izmērs vēl varbūt jā, bet 42. vai lielāks, neiespējami.
Valters
2015. gada 28. novembrī 09:28
Beidzot sāks noderēt darbmācībā iemācītais un latvietes sāks pašas šūt, bet latvieši un latgalieši- audzēt linus.
:)
2015. gada 28. novembrī 09:54
RDA ir pārpratums, ne humpalas. Cenas tādas, ka maz neliekas...Vispār pa humpalām cenšos nestaigāt, jo nu kaut ko labu atrast ir nereāli un cenas augstas. Tad labāk 3 džemperu vietā nopērku 1, kas tiešām patīk.
Sventa
2015. gada 28. novembrī 09:59
Nu gan sabiedēja.Vecu mēslu pietrūks.
šura
2015. gada 28. novembrī 10:22
komentētāji gudrinieki saradušies ne visi var atļauties iepirkties zīmolu veikalos bet arī tirgus citiem ir par dārgu, latgaliešu linu izstrādājumi no vietējiem amatniekiem nekatrs var iegādāties tur cenas ne mazās tāpat arī vilnas izstrādājumi nieka vilnas ziemas cepure maksā pāri 10 eiro
ha ha
2015. gada 28. novembrī 10:51
Tad gan bus traki,jo ja alga 300.eur,tad puse staigas puspliki.
Aga
2015. gada 28. novembrī 10:55
Vajag zināt, kur ir labas humpalas, noteikti tas nav RDA, labi veikali ir reģionos nevis Rīgā.
Ilona
2015. gada 28. novembrī 11:05
Humpalu atdošana trūcīgajiem Latvijā ir pārvērsta par peļņu nesošu biznesu. Pat "Sarkanais Krusts", pat "Svētā Jāņa" palīdzības organizācijas labākos apģērba gabalus nevis atdod, bet pārdod trūcīgām personām, kurām tās pienāktos par velti. Esmu bijusi lieciniece tam, ka Hospitāļu ielā 55, Rīgā (bijušajā morgā) pa aizmugures durvīm tiek iznesti maisi ar labām mantām, atstājot nabagiem mēslus. Pat grīdas lupata man mājās ir labāka par to, kas tiek atmests Latvijas nabagiem pēc vairāku stundu stāvēšanas rindā pēc "mantas". Vai tiešām neviens nekontrolē apģērbu un sadzīves priekšmetu izdali trūcīgām personām?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi