Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
MikeKoglin
2019. gada 7. novembrī 06:08
Tapēc ka cilvēki ir tupi..te nav jāvaino ceļu veidotāji..tur ir jābūt daunim lai nesaprastu kā izbraukt to apli.Es vakar vēlu vakarā speciāli ap 23:00 aizbraucu paslūrēt kaa mauc..tas ir psc..15 minutees trīs dolbajobi brauca paari sadalošai turbo joslai😃😃un protams tādi glauni auto..vispār traģiski
Ingrida Vija Greitāne
2019. gada 7. novembrī 07:28
Timrota k-gu aicinu izbraukt pa ceļa posmu Babīte-Spilva-Mežāres-Rīga. Virzienā uz Rīgu jābrauc vadoties pēc zilās ceļa zīmes, atpakaļceļā ātrumu nosaka baltā ceļa zīme. Katrs joņo, kā saprot.
Валд Фэлсберг
2019. gada 7. novembrī 08:35
Zīmes skaidras, histēriju nesapratu.
Andris Spalviņš
2019. gada 7. novembrī 09:56
Uzraksts ''Rīga'' uz zilā fona varētu gan būt kaut nedaudz pirms 'baltās''. Bet tas, ka uz viena staba ''Apdzīvotas vietas sākums'' un ''70'' nerada nekādas problēmas - brauc uz tiem 70 līdz pirmajam krustojumam. Manuprāt pilnīgi normāla loģiska zīme. Ir taču arī citur pilsētās vietas ar lielākiem atļautajiem ātrumiem par 50. Šeit ir tieši tas pats, piedevām ērti, ka ātrums nav jānomet uzreiz no tiem 90 uz 50.
Uldis Jansons
2019. gada 7. novembrī 10:27
Timrota k-gs ir vienīgais ,kas mēģina cīnīties ar LV satikmes organizāciju !Iebraucot no citām valstīm, ir pat ļoti redzams ceļa zīmju haoss. Pēc ceļa rem. darbiem aizmirstas ceļa zīmes,aiz koku zariem ,krūmu zariem un citās nepārredamās vietās/aiz ceļa rem. tehn./.Vēl jau ir iespēja satiksmi organizēt ar luminescējošām krāsām tieši uz asfalta,kur ceļa zīmes nav vajadzīgas, bet tas mūsu ceļa būves darboņiem ir par dārgu ! Rezultātā - ceļi pa lēto, satiksmes org. pa lēto, haoss uz ceļiem ! 👎🏻
Валд Фэлсберг
2019. gada 7. novembrī 12:24
Zilajai zīmei no satiksmes viedokļa nav nekādas nozīmes: tā tikai informē, kā saucas miests, kurā iebrauci, un šeit faktiski par kaut ko informē tikai nedaudzos, kas, braucot uz Kaķeniekiem pēc sēnēm, nomaldījušies un nonākuši citā miestā, kur sēnes ceļmalā nespīd. Vai tā ir metru pirms vai pēc baltās, ir pilnīgi vienalga: šajā gadījumā tā faktiski ir vienuviet ar balto, viss normāli. Savukārt zīme "70" uz viena staba ar balto ir normāla prakse: iebrauc pilsētas režīmā, bet šajā vietā vēl ir paaugstināts atļautais ātrums. Kā tad Timrots gribēja? "70" zīmi 100 m aiz baltās, sak, vispirms nomet līdz 50 un pēc tam vari uzņemt 70? Vai "70" zīmi 100 m pirms baltās? Tad no baltās iestātos 50. Nesaprast, ka abas šīs zīmes uz viena staba ir vienīgais iespējamais risinājums, var tikai uz da jebkā kritiku par katru cenu orientēts nedomājošs lohs.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi