Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Ilvars Mičs
2019. gada 14. oktobrī 14:58
Latvija ir skaista zeme ar Latgales dzidrajiem ezeriem, Vidzemes augstienes kalniem, dzintariem rotāto jūrmalu, Kurzemes dzīvības bagātajiem mežiem, Zemgales ziedošām pļavām, kurām pāri zilajās debesīs plīvo sarkanbaltsarkanais karogs. Latvija ir mana Tēvzeme. Par savu tautu izteikšos R.Blaumaņa vārdiem: “Mans zelts ir mana tauta, mans gods ir viņas gods, kas postīdams viņu šausta, uz pekli lai rauj to jods!” Mēs esam maza, bet stipra un izturīga tauta, esam pārdzīvojuši daudzu svešu zemju kundzības, okupācijas, tomēr vēsturē un 21.gs. latviešu tauta ir zemu noliekusies alkohola pudeles un alkohola biznesa priekšā, guldīdama savā zemē, šīs narkotikas uzvarētus, vēl nedzimušus bērnus, jauniešus, vīriešus un sievietes, kā arī gados vecākos cilvēkus.
Ilvars Mičs
2019. gada 14. oktobrī 14:59
Latvijas Valsts popularizē alkoholu un šo narkotiku noliek tieši bērnu, pusaudžu, jauniešu acu priekšā veikalu pirmajās rindās un tad brīnās, kāpēc daudzi jaunieši ir piedzērušies un nevis iegūst kvalitatīvu izglītību. No otras puses, tā ir visas Latvijas sabiedrības gļēvums, bezatbildība - arī Draudzes (baznīcas), ka alkohols ir veikalu pirmajās vietās un šai narkotikai garām iet vecāki, mācītāji, Prezidenti, Ministru Prezidenti, ārsti - un neko nevar, pareizāk sacīt, NEGRIB darīt. Alkoholisms nav vienīgā problēma Latvijā, bet arī šo kādam ir jārisina.
Futs Bols
2019. gada 14. oktobrī 15:10
Ilvar, nomierinies. Raksts ir par alus pudeles materiālu, bet tu esi ielicis divus neadekvātus komentārus par narkotikām un alkoholismu. Ko teiksi par to, ka 5.vietā pasaulē pēc paredzamā dzīves ilguma ir Itālija, kur vīnu dzer praktiski katru dienu?
Kristaps
2019. gada 14. oktobrī 15:39
Alkohols ir jādzer , protams kvalitatīvs ne tagadējais alus no kura galva otrā dienā plīst pušu !!!
Ilvars Mičs
2019. gada 14. oktobrī 18:47
Bolam... Labvakar! Tava argumentācija arī ļoti tālu no tēmas - gan par Itāliju, gan Vīnu, jo raksts ir par alu. Pirmkārt, Mana argumentācija ir par alu. Alus ir narkotika un, lietojot alu, daudzi latvieši ir cietuši un pāragri nomiruši, piemēram, Dārziņš, Veidenbaums, Baumaņu Kārlis, Auseklis... Otrkārt, alus ir veikalu pirmajās rindās veikalos - papīros vai plastmasā vai stiklā, tam nav nozīmes, ja šī narkotika nolikta Latvijas bērnu acu priekšā.
Svētais Naivums
2019. gada 15. oktobrī 07:47
> Ilvars Mičs Vakar 18:47 Pirmkārt beidz izplatīt savu kristīgo ekstrēmismu. Ar ekstrēmisku saukļu palīdzību vēl neviens ticīgāks nav kļuvis, dumjāks gan.Otrkārt, alus veikalos nestāv nedz pilmajos, nedz pēdējajos plauktos.Kā vispār var veikalā noteikt pirmo vai pēdējo plaukti, viņi nav sanummurēti? Ja tev kas nepatīk dzīve, tad tas nenozīmē ka citiem ir jāpielāgojas tavai dzīves izpratnei.
Ilvars Mičs
2019. gada 16. oktobrī 22:19
>S.Naivumam. Pirmkārt, Es aizstāvu Bībeles pozīciju, kur alkohols definēts kā inde un nevienam neko labu nav devis šis elles dzēriens. Turklāt Kunga Jēzus Kristus un Viņa apustuļu dzīve mums parāda, ka viņi alkoholu nelietoja un šo narkotiku nelietoja arī pirmo gadsimtu draudzes. Otrkārt, manas pozīcijas pārstāvji ir lielākie patrioti un izglītotākie cilvēki Latvijas vēsturē, kuri nelietoja alkohola, - Prezidents Kārlis Ulmanis, Rainis, mācītāji un deputāti Beldavs un Teodors Grīnbergs, rakstnieki Brigadere, Rūdolfs Blaumanis, Jaunsudrabiņš, Apsīšu Jēkabs un citas pazīstamas personības.Treškārt, aizstāvēt alkoholu uz nenumurētiem plauktiem veikalos ir ekstremāla muļķība un kauns un negods...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi