Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
nodzēries prātiņš
22. martā 13:56
Kaut kad sen viens autoskolas pasniedzējs teica: mirsti savā joslā nelien citā. Tas ir ja kāds lops(divkājanais arī) uz ceļa uzskrien.
lops
22. martā 14:24
Ļoti primitīvs skatījums uz problēmu. Šī riska pievienošana OCTAi nekādi to neatrisinās, tikai pacels OCTAs cenu, un uzvels atsevišķu indivīdu problēmas uz pārējo braucēju pleciem, bet negadījuma risks tikai pieaugs. Cilvēks pat neaptver, ka LVM atbild tikai par savā pārziņā esošām teritorijām, un var ietekmēt situāciju apm. 5% no valsts ceļu tīkla. Turklāt viņš piemirsis to ka, žogs var būt risinājums tikai kopā ar attiecīgu dzīvnieku pāreju vai tuneli, kas ir dārgākais elements tajā komplektā.
bmw
22. martā 14:29
Jocīgi, ka LAMB ir pārliecināts, ka Latvijā ir ātrgaitas ceļi. It kā tai vajadzēja būt organizācijai, kas līdzdarbojas satiksmes jautājumos ar valsts struktūrām un ir lietas kursā par satiksmes risinājumiem un noteikumiem!
Juhans
22. martā 15:29
Vai maksās mežā zvēriem uz ķepas?
faktiskais
22. martā 15:51
Meža lops kas nav lielāks par stirnu,var apskādēt mašīnu, bet samaksas vietā būs šmoris, bagažniekā iekša un miers, nav ko atstāt uz ceļa.
X
22. martā 17:39
CERAMS ,BEIDZOT ,LAUKU OCTAS PIELĪDZINĀSIES RĪGAS OCTĀM !!! ...
zambala
22. martā 19:21
Lai autovadītāji maksā zvēriem kompensāciju ja uzbrauc!
zambala
22. martā 19:24
Arī meža iemītniekiem ir jāparedz vietas kurās viņi drīkst šķērsot ceļus!
Joske
22. martā 19:41
Vēl vajag OCTA mudakiem velosipēdistiem!
Ezus
22. martā 20:44
Super! Apdrošinātāji samaksās skādi, bet izmaksu piedzīs no valsts, jo kam tad pieder meža zvēri? Valstij! Mednieku arī maksā licences un ko vēl neko- un kam? Valstij! Tad vajadzētu, ka valsts drusku pieliek roku, lai pašai piederošie dzīvnieki nelien uz ceļa un nerada zaudējumus. Varbūt sākam ar žogiem, kādi tie ir tepat ap Klaipēdu?
Šmigls
23. martā 17:14
Vai tad tiešām tas nav iekļauts?! Nespēju noticēt. Mēs laikam esam tikai pret vulkāna izvirdumiem un zemestrīcēm apdrošināti.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi