Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
...
2018. gada 23. augustā 23:58
par vecumu, tas maz ko răda, jo mediānais iedzīvotājs ir virs 47 gadiem. droši vien bezdarbnieks ar būs ap 50. bet, redzams, vienkāršo profesiju darītāji. vienkārši daudzi vēlas labāk slinkot kā strādāt. nu pareizi, kam par 300 darboties, ja pabalsts tāpat nāk.
Latvijas Nacionalaa Nedroshiba
2018. gada 24. augustā 02:53
Paradiet kaa Latvija var izdzivot, irejot dzivesvietu un stradajot, nemot vera ka ir 2 berni, iedomajieties, cik simtiem tukstosu iespejams atgrieztos LV. Simtiem tuksosu Latvijas gimenem ar Swensonbanku vienpuseji pardomatiem kreditiem ir atnemti vienigie majokli! 2011 gadaa meginajam atgriezties, nesanaca, galus kopa savilkt nevar! Un maz ticams, ka tas butu iespejams sodien!
jusis
2018. gada 24. augustā 06:19
sūdzas nav darbinieku ,aizej vienkāršu darbu darīt ,ja pāri piecdesmit parasti neņem saka vecs esi ,bet līdz pensijai vēl 13 gadi valdība gan domā ka jauneklis .Aiziet jaunietis 19 gadi saka nav darba pieredzes ,nu ko tad ņaudat uzņēmēji laiks pašiem strādāt .Un tik runā ka nav kam strādāt jāved ārzemju latvieši atpakaļ ,to darba vietu par minimālo 350 uz rokas pietiek bet par to naudu es no mazpilsētas citā pilsētā pat dzīvokli mazu nevaru noīrēt ,ārzemju letiņš tādu algu piecās dienās saņem nu nemainīs časi na trusi
Murgs
2018. gada 24. augustā 07:34
Nevajag muldet,attbraucat uz Līvāniem un atrodiet darbu,tur ir tikai veikali,un bagāta pašvaldība,kur algas saņem tūkstošus,trinot pakaļas krēslos,bet nodokli jāmaksā visiem,un kādas algas ir tajos veikalos neviens par kapeikām strādāt negrib garas stundas,visi uzņēmumi ir likvidēti,privātie arī neko nemaksā,privātie visi deputāti Līvānos,tā kā viņiem viss pie p........,vot tāds murgs😎
Rupucss
2018. gada 24. augustā 22:50
Nē- tie, kas bez darba ir GADIEM- 1) NEPROT strādāt un 2) nemaz NEVĒLAS strādāt. Puse kož, otra puse prot tikai kudri d!rst, bet reāli neko darīt neprot. Ja cilvēks nevar atrast darbu GADIEM, tam ir iemesls un normālā kantorī tāds "darbinieks" nafig nav vajadzīgs. Diemžēl.
Jeblonskis
2018. gada 25. augustā 15:56
Runāju 3 svešvalodās, remontēju kompjus un velku elektrības. Labāk nekā empower u.c. dauneļi. Darba nav. Ja šitā turpināsies, pieteikšos mazturīgajos un zagšu pabalstus.
Jeblonskis
2018. gada 25. augustā 16:03
Par tiem Līvāniem. Bij jums tur netālu, Rožupē, perspektīvs projekts. Tā kokogļu ceptuve. Bet debīlais Džamšuts visu sapisa. Normāli kadri tur bija savākti, nu izņemot to metinātāju-pajolu-TIGMAGMUDAK. Cik tur bij nodarbināti? Kādi 40 kadri. Mēs i viesnīcu Līvānos nodarbinājām, i šnabeni pabalstijām. Bet Džamšuts visu sapisa... 1kārši ņēma un sapisa.
ja kas
2018. gada 25. augustā 18:27
Pirms 25 gadiem kursos tiku uzreiz(no ekonomista par bilncspējīgu grāmatvedi) ,pirms 4 gadiem datorkursus gaidīju GADU! Piedāvāja tikai ikebanas kursus

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi