Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Tamis Jamis
11. augustā 20:02
Policisti malači. Ļoti labi dara savu darbu. Ļoti pacietīgi dara savu darbu. Melnais nepakļaujās vispār policistu pavelēm! Paskataties kā Latvijā Policisti aiztur cilvēkus! Tad jau mūsu policistus visus vajadzētu salikt cietumā par to cik brutāli viņi aiztur cilvēkus!!! Un pēc šī visa liberāļus kas aizstāv melno noziedznieku nekā kā par liekuļiem nosaukt nevar!!!
suncity
11. augustā 21:55
Nezinu. Ļoti korekti, ļoti ieturēti, ļoti pacietīgi policisti darīja savu darbu. Paskaidroja , kas , kāpēc un kā aizturētajam jārīkojas. Ierakstà ir acīmredzama aizturētā nepakļaušanās policistu prasībām. Ja melnais nebija vainīgs - kāpēc jāstreso? Kaut gan veikala apsargs ļoti konkrēti spēja norādīt, kurš norēķinājās ar “fake bill”. Tā, ka septiņreiz sodītais čalis , zinot policijas rīcību līdzīgās situācijās un tomēr konsekventi turpinot izvēlēto ceļu, beigu galā nonāca pie likumsakarīga noslēguma. Diemžēl. Un ļoti žēl. Bet policistu rīcībā neko neadekvātu nesaskatu.
Valdis Berzins
11. augustā 22:51
Izskatās konsekventa policistu rīcība. Zināmas aizdomas, ka, ja Floida vietā būtu baltais, tad jautājumi nepaceltos. Kas tas ir - uz baltajiem vērsts rasisms? Man ko - mazāk tiesību, ja neesmu melns vai gejs?
Maria
11. augustā 23:37
Vai nauda bija viltota, nemaz nav zināms. Veikalniekam "bija aizdomas". Par iepriekšējiem nodarījumiem sods bija izciests. Ja TIESA būtu piespriedusi nāves sodu, tad skaidrs, nemaz nebūtu žēl. Bet šajā gadījumā tā bija aukstasinīga slepkavība, izmantojot dienesta stāvokli. Un diemžēl nav vienīgais tāds gadījums.
Matīss Ziemelis
12. augustā 01:18
Vite laivs meters
uldis daugerts
12. augustā 02:59
nesatraucies,pats esmu redzejis musu policisti draudeja par muksanu nosaut /pateica ,ka teiks,tuman uzbrukiun man par to neka nebus/taka gaidi savu kartu un necirksti...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi