Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Edīte Ritenberga
10. augustā 00:28
Baltkrievi malači, atmoda sākusies. Viņi neatkāpsies. Uz priekšu, Baltkrievija-par jūsu brīvību! Joooo! ✌✌✌✌✌✌✌
Sandra Kopštāle
10. augustā 07:41
Interesanti , kurš maksā trollim Dzintaram Lielajam ? 🐯
Vecais
10. augustā 08:30
Visiem tiem apmaksātiem protestētājiem bija iespēja aiziet uz vēlēšanu iecirkņiem un nobalsot par savu kandidātu. Bet negāja, jo interesantāk paālēties.
Otto Kurmis
10. augustā 11:35
Valsts prezidents nevar būt sieviete. Ir jābūt normālai patriarhālai sabiedrībai. Lai tā baltkrievu "opozīcijas" babene atgriežas virtuvē pie zupas katla un nevāvuļo.
Otto Kurmis
10. augustā 11:47
Žorik, Rīga ir pilsētvalsts un viss, kas tai atrodas apkārt, ir ārzemes. Latgalietis atbrauc uz Rīgu strādāt un apgūst spēju runāt saprotamā latviešu valodā, respektīvi, šis aborigēns tiek civilizēts.
Otto Kurmis
10. augustā 11:51
Pšekžorik, kāda tev ir daļa gar Latviju?
Otto Kurmis
10. augustā 11:56
Žorik, kāpēc tu tā ienīsti savu Poliju, tur nedzīvodams?
Otto Kurmis
10. augustā 12:01
Es mīlu savu KF no attāluma un baudu Rietumu dzīves labumus šeitan. Tevi gan es nesaprotu, jo poļšā taču ir siltāks klimats, lielākas penzijas, zemākas cenas, lielāks preču piedāvājums, devīgākas mātītes...
Otto Kurmis
10. augustā 12:07
Tu dzīvo Vācijā, veprīt. Un parazitē. Pats izpļāpājies.
Otto Kurmis
10. augustā 12:18
Polīt, kāpēc pucē zābakus vācu kungiem? Polīt, kāpēc puse poļu oikonomikas ir vācu kungu kabatās? Polīt, kāpēc nepārdzīvo par savu poļšu? Polīt, kāpēc esi piezīdies Latvijai, kurai esi pilnīgi svešs?
Otto Kurmis
10. augustā 12:26
Pšeka pavisam zaudējis pēdējās kauna paliekas. Uzturas visu laiku Vāczemē un ir piesūcies vācu birģeru labumiem, āber lepni stāsta, ka tur nedzīvo... Klaunveprītis īsts. Vai nav grūti mīlēt trīs valstis vienlaicīgi, ko? Tāpēc jau esi iedzīvojies šizofrēnijā...
Alfreds Mileiko
10. augustā 12:31
Baltkrievu tauta izveeleejaas totalitaaro Lukasenko Jo redz kas notiek Ukrainaa kad liberasti paarnem varu, tas pats arii Latvijaa, 30 neatkariibas gados liberasti izlaupiija ka esam peedeejaa vietaa ES un 84% iedziivotaaju ienaakumi ir zemaaki par iztikas minimumu !

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi