Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
labais rabīns
1. augustā 17:19
Ja karadarbība iesāktos Latvijas teritorijā, tad karš fundamentāli, eventuāli un principiāli Latvijai, latviešiem, mūsu vēsturei būs zaudēts momentāni! Simulējot karadarbību, Latvija zaudētu ap 20% savu pilsoņu, tas ir minimums. Uzvaras gadījumā ko mēs nosargātu? Gaiziņa virsotni?!? Militārajiem stratēģiem jādomā par to lai orku armija vispār Latvijā nenonāk, nedz fiziski, nedz psiholoģiski, nedz mentāli. Pretējā gadījumā kļūdu analīze no ww2, Latvijai būs nulles vērtībā. Ne mirkli nešaubos par Latvijas Armijas profesionalitāti, reaģēšanas spējām un citām iemaņām.
Ādolfs Nāks
1. augustā 17:35
Izskatās, ka ar esošo sūdīgo infrastruktūru pat Krievijai neesam interesanti, kā neuzbrūk tā neuzbrūk. Steidzīgi jāuzlabo, tad varbūt.
Sandra Kopštāle
1. augustā 18:00
Ko nu ņemas! Kopš augusta vidus būs Krievijā ...diezgan sliktāk , kā bija 1991. Būs smagas pārmaiņas , Krieveļiem nebūs daļas ne par Baltiju , ne ko citu !
Sandra Kopštāle
1. augustā 18:26
Putina kungs ir tāds pats bailīgs iznirelis kā tu. Viņš slēpj , ka cēlies no ebrejiem, uzskata to par jaunu. Un savus bērnus ,dzimušus no Alīnas Kabajevas , arī slēpj !
Māris Zommers
1. augustā 18:41
Jā, bet nekāda Krievija nekādā 1940-ajā Latvijā neiegāzās. 2004., ar viltu un bez tautas piekrišanas, iegāzās tavi pēndosi. Wot, poņimaješ.
Māris Zommers
1. augustā 18:50
Tas gan. Jo vairāk būs KF karabāzes pasaulē, jo mazāk pēndosu salašņas auros par "nacionālo interešu zonu" un demokrātiju. Wot, poņimaješ.
Egle
1. augustā 19:16
Par tēmu runājot, neattīstītajā, trulajā, pāķu mekā Latvijā infrastruktūras problēmas ir ne tikai militārā jomā, bet kaut vai paskatoties, cik nožēlojams ir Rīgas centrs, kur pat peč 30 gadiem joprojām traucas automaģistrāles pa centru, nav ne attīstīta veloinfrastruktūra, ne apvedceļs sakārtots, Rīgas centrs noplucis, trokšņu, auto izplūdes gāžu pārņemts. Karoče, pastaldauņu līmenis un Latvja joprojām agresīvākā, homofobiskākā, viena no neattīstītākajā, nabadzīgākajām valstīm cisā Eiropas Savienībā.
Edgars Ozolins
1. augustā 19:24
Ha,ha,ha.Ļoti pareizi.Tagad dienā ,pastalbauri parādos ieslīguši lidz ūkai,dienā nosviež zemē 2 miljonus Eiro,tagad vajag nosviest trijus,lai ātrāk aiztītos prom,kurš uz viņpasauli,kurš pakaļas slaucīt okupantiem.
Edgar Vigant
1. augustā 21:11
Nu jā kodolieroči ļoti baidās no labas infrastruktūras !
Mazais Nepareizais
2. augustā 10:10
Kas tas par rakstu tagad te???ble
Labais
2. augustā 17:39
Gebelss sāk nervozi grozīties pa kapu - latvāņu plānprātiņi lien vai no ādas ārā, lai pārtrumpotu Jozefu propogandas pludināšanā!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi