Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Ādolfs Nāks
31. jūlijā 17:55
Kas tur īpašs, mums tak arī ir krimināllietas pret Jurašu, Zakatistovu, Kaimiņu... Gan jau Liepiņai arī piedraudēts, ka tik klusa palikusi. Petravičas vīra firmu tak arī VID izkratīja.
Salvis Dišlers
31. jūlijā 18:55
Kur raksti par vardarbīgo ielu protestu apspiešanu Portlendā un citur Amerikā?! Tauta ienīst Amerikas oligarhisko režīmu!
Futs Bols
31. jūlijā 19:00
Putina režīms ir nobijies no tautas, bet ilgi tas vairs nepastāvēs. Habarovskā ikdienas mītiņi notiek jau trešo nedēļu.
Alida Djatlika
31. jūlijā 19:04
Krievijā vajag miljoniem cilvēku sacelties pret putinu, tad noteikti nevarētu visus iesēdināt, bet kur nu tagad, dikti maz kas saprot, ka Krievijai jāmainās, ka nevar mūžam valdīt viens tāds tirāns. Bet, nekas taču nav mūžīgs, pienāks arī citādi laiki.
Ādolfs Nāks
31. jūlijā 19:26
Alidiņ, ja Putinu teorētiski var neievēlēt, tad mūsu vēlēšanu sistēmā esošo partiju diktatūra gan izskatās mūžīga. Ar nelielām rotācijām, te koalīcijā iekšā, te ārā, tad atkal iekšā. Un grūti saprast, kurš kurā partijā ir tagad. Un kurās bijis pēdējo 10 gadu laikā.
Alida Djatlika
31. jūlijā 19:45
Jā, ĀDOLFS NĀKS, jums varētu būt taisnība, bet tomēr Latvijā, paldies Dievam, neviens politiķis nav bijis tāds briesmoņa kā putins.
Futs Bols
31. jūlijā 21:55
ĀN, tev ir kaut kādas pretenzijas pret esošo partiju koalīciju? Mums pašlaik ir viena no labākajām valdībām, kāda jebkad bijusi. Un tajā nav nevienas oligarhu kontrolētas partijas, ne arī prokrievisku spēku.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi