Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Aivars Liepins
7. jūlijā 15:05
Kāda būs nākotne ''izslimojušajiem''?! Jau laikam labāk būt virusa neskārtam...
Futs Bols
7. jūlijā 17:20
Pēdējie pētījumi liecina, ka antivielas pēc Covid-19 izslimošanas saglabājas tikai īsu laiku, tātad nekāda kolektīvā imunitāte nevar izveidoties.
Ainars Vīndedzis
7. jūlijā 17:31
Teikšu godīgi,es šogad zviedrus labāk ciemos negaidu un pats turp netaisos,viss cits ir viņu darīšana savā sulā!
Arita Takahashi
7. jūlijā 18:56
Tam večukam vajadzēja kļūt par rokzvaigzni nevis noteikt kādi būs un kādi nebūs ierobežojumi Zviedrijā. Slavas kārs kā traks. Man ir paveicies, ka es nedzīvoju Zviedrijā, jo man ir A asinsgrupa, kas nozīmē 2 reizes lielāku varbūtību tikt uzspraustam uz trubām. Un visas tās hroniskās saslimšanas, kā piemēram caurumi plaušās, mani nespārno, jo gribas vēl 53 gadu vecumā pašai savu maizī nopelnīt, citiem matemātiku mācot - nevis visus atlikušos gadus nīkt uz invaliditātes pabalstu, kurš samests no citu nodokļu maksātāju naudiņām.
juju
7. jūlijā 18:57
Viņš zina,ka tas vīrusa burbulis ir uzpūsts. US sakarā ar covidu neskaitāmas kompānijas nogāja uz grunti, kuru vērtība bija vairāki miljardi. Un tagad tās pārpirka pa kapeikām ar visām parādu saistībām (konkrēti bija kāda gāzes kompānija, nosaukumu neatceros). Un pēc tam tas viss atkal strādās citu cilvēku vadībā.
Ināra Stira No Rīgas
7. jūlijā 19:29
Es labāk izvēlos pasēdēt mājās, padistancēties, pastaigāt maskā un nepazīt NEVIENU no maniem draugiem, radiem, kaimiņiem, kurš būtu slims vai miris no Covid19! Es izvēlos dzīvi, nevis zviedru - mēs visi tāpat kādreiz mirsim un nomirs tie kam lemts!
Toto Li
7. jūlijā 23:08
Kad zinātniekam ir iespēja eksperimentēt... Dr.Mengele 2 ?
Egle
8. jūlijā 08:29
Zviedri ilgtermiņā būs tikai ieguvēji.
Arita Takahashi
8. jūlijā 09:19
Jautājums Eglei - vai tas "Zviedri ilgtermiņā būs tikai ieguvēji" ir domāts tā, ka viņi priecāsies, redzot visus pensionārus apmirstam, kas savukārt samazinās izmaksājamo pensiju daudzumu, kas savukārt novirzīs finanses par labu jaunāka gadagājuma cilvēkiem?
Arita Takahashi
8. jūlijā 09:20
Jautājums Eglei - vai tas "Zviedri ilgtermiņā būs tikai ieguvēji" ir domāts tā, ka viņi priecāsies, redzot visus pensionārus apmirstam, kas savukārt samazinās izmaksājamo pensiju daudzumu, kas savukārt novirzīs finanses par labu jaunāka gadagājuma cilvēkiem?
Franca Castellini
8. jūlijā 12:49
Mēs sedzam visu veidu aizdevumus jūsu vajadzībām. Kad kredīta pieteikums ir iesniegts, to tieši analizē administrācija no bankas ar procentu likmi 3% E-pasts: Labanquepostal02@gmail.com Whatsapp: +31687441337
Māra Kirkopa
9. jūlijā 02:00
Lūdzu ļaujiet mums dzīvot, ar Covid, Latvijā šogad nomiruši mazāk nekā noslīkuši un gājuši bojā auto avārijās, un ugunsgrēkos tad jau aizlidzat peldēties, braukt ar jebkāda veida transporta līdzekli un izņemiet no tirdzniecības sērkociņus vai šķiltavas...
Māra Kirkopa
9. jūlijā 02:10
Dievs, svētī, Latviju un Svētīs... Un nevajag piekrist uz provokācijām... Lai visiem laba veselība🤗🤗🤗

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi