Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Vecais
1. jūlijā 21:47
Pasaules Veselības organizācijas (PVO) ģenerālsponsors ir Bils Geits. Kas maksā, tas pasūta mūziku.
Futs Bols
1. jūlijā 23:23
Tu atkal, melo, Vecais meli. Pasaules Veselības organizācijas ģenerālsponsori ir dalībvalstis, bet Bils Geitss ir cienījams uzņēmējs un ziedotājs, kas savu bagātību nopelnījis godīgā veidā, attīstot datoru tehnoloģijas, kuras izmanto arī tu.
Edgars Ozolins
1. jūlijā 23:24
Beidzat pļūtīt.20 miljoniem jeņķu nav pieejama medicīniskā aprūpe jo nav apdrošināšanas un gribat lai nemirtu,ko.Dirsēji.Korons redz vainīgs.
Skaistslaiks
1. jūlijā 23:34
Izplatās jā, bet kur izplatās. Tas ir tas pats, kas HIV, Eiropā ir vieni cipari Àfrikà citi, tur neko nevar padarīt, vīruss ir sasniedzis nabadzīgās valstis, un tur viņš arī būs kamēr vai nu visi tiks vakcinēti vai arī kamēr lielākā daļa izslimos, nav vērts te cept šos rakstus katru dienu un šausmināties, tas tikai bija laika jautājums kamēr vīruss aizceļos uz to pašu Indiju un domāju visiem bija skaidrs kādas sekas tas nesīs, jo tur neeksistē roku mazgāšana, dezinfekcija vai 2m.
Arturs Kalnins
2. jūlijā 06:59
Nu tak nelaidiet ASV un Kinu eiropa vai kur citur. Noslegt no arpasaules un viss. Tas katls izvarisies kas bus edams paliks un viss... ta pat no ta u s a prezidenta un parejiem nav nekada jega. Tikai populika. D var vini ar to visu iet..
juju
2. jūlijā 07:55
Jāsāk jau baidīt cilvēkus, jo vakcīna būs saražota, bet neviens lāgā nesteidzas vakcinēties. LV varētu izdomāt soda naudu-neesi vakcinējies-maksā sodu! Tāpat kā ar auto apdrošināšanu.
Futs Bols
2. jūlijā 08:03
Nekāds sods nav jāizdomā. Neesi vakcinējies - mirsti nost.
Futs Bols
2. jūlijā 09:07
RG, kādā sakarā tu šeit piemini ASV veselības sistēmas modeli? ASV veselības aprūpi saņem visi, kam tā nepieciešama, arī kartona kastēs dzīvojošie, tikai bez veselības apdrošināšanas tā ir dārga. ASV tagad notiek diskusijas par veselības aprūpes sistēmas reformu, lai 4 dažādās aprūpes programmas apvienotu vienā universālā.
Futs Bols
2. jūlijā 09:36
Galvenais vaininieks pie lielā upuru skaita ASV ir prezidents Tramps, kas vieglprātīgi uzskatīja, ka Covid-19 nav nekas īpašs, un savlaicīgi neveica pasākumus tā ierobežošanai, kas noveda pie slimnīcu pārslodzes.
Juris Birsans
2. jūlijā 12:20
FUTS bol tu esi lohs 😅😅😅😅bet labi ka ir tādi la tu kas rindā pēc potēm stāvēs a mēs normālie turpināsim dzīvot un paskatīsimies ka jums ies. Un pārbaudi kārtīgi pēc ASV aiziešanas Bils Geits ir lielākais PVO sponsors, tad vis ir pieejams statistika. Un to ka viņš nopelnīja godīgi to naudu, nezinu bet to ka viņš to izmanto priekš cilvēku slepkavošanu masveida to zin jebkurš kam ir kaut cik palikušas smadzenes
Futs Bols
2. jūlijā 13:37
Trampam rudenī vēlēšanas, tāpēc viņš cenšas kaut kā vērst par labu savu izgāšanos Covid-19 krīzes sākumā. Kaut ko pirkt un pārdot viņam patīk gan, bet vadītājs viņš ir slikts.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi