Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Andris Daugiallo
30. jūnijā 04:51
Malači advokāti,ieraugot ieročus ,arī protestētāji kļuva miermīlīgi.
juju
30. jūnijā 07:51
Nevis no protestētājiem, bet no bandītiem uz zagļiem. šiem ar mierīgu protestu nav nekāda sakara. kad viņi ierauga ieročus-tas vienīgais,kas viņus aptur. protams,ka BLM šo video izmanto citādi-skat, kādi rasisti !
Buuu
30. jūnijā 08:32
Virāls
suncity
30. jūnijā 09:20
Visticamāk ,ka pūlī advokāti pamanīja neproporcionāli lielu skaitu savu bijušo klientu. Apmēram tā. )))
Beatrise Rozenberga
30. jūnijā 10:53
ar kādām tiesībām tie primāti ir salīduši privātā teritorijā. īPašums ir ar sētu ierobežots. Ja šiem cilvēkiem nebūtu iero'ci viņu mājas būtu izdemolētas un paši piekauti ja ne nosisti. Primāti ienīst jebkuru kurš ir gudrāks par tiem un spējis sevi nodrošināt. Tie nav protestētāji, bet noziedzinieki kuri meklē iespēju demolēt un izzagt. Primāti bīstas tikai no ieroča. Jo smadzeņu vietā tiem ir urīns.
Beatrise Rozenberga
30. jūnijā 10:54
starp citu tā ir asv nākotne. tā kā melnie tiek glorificēti un iecelti neaizskaramo kārtā tad noziedzība augs progresīvi. Pasargāt savu ģimeni, namu varēsi tikai ar ieroci.
Edgar Vigant
30. jūnijā 11:05
Bagātniekiem nav variantu nāksies padoties ! Visi veikali izlaupīti, cilvēkiem gribas ēst. Tas ir tikai laika jautājums kad sāks izlaupīt villas.
Daina Lepika
30. jūnijā 11:32
Gudrība un bagātība nav netikums. Jā, ir cilvēki, kuri ir pamanījušies kļūt bagāti ar savu prātu un darbu. Slinkums, liekēdība, dzīvošana ar domu, ka Tev kaut kas pienākas tikai tāpēc, ka Tu eksistē, no tā izrietošā nabadzība un skaudība gan ir netikums. Un vienalga, kādā krāsā Tu esi.
Kaspars Jelgavnieks
30. jūnijā 12:22
vai tie kas saka, ka īpašnieks nepamatoti izrādījis savu pozīciju (gatavs aizsargāt savu māju un ģimeni izmantojot jau galējus līdzekļus) var paskaidrot "miermīlīgo"protestētāju mērķi ieejot šajā īpašumā? gāja uz pārrunām, uz tēju , iepazīties un izglītot par vienlīdzību????
Beatrise Rozenberga
30. jūnijā 13:10
starp citu šie " mierīgie protestētāji " ir izlauzuši metāla vārtus lai iekļūtu īpašumā !!! Info, foto no angļu port. To panāk nesodāmības apziņa. Par vārtu izlaušanu un ielaušanos privātīpašumā jau vien ir kriminālatbildība. Bet acīmredzot ne melnajiem "protestētājiem" .
Alfons Bembers
30. jūnijā 14:49
malači, mums arī vajag atļaut bliezt virsū, ja ienāk īpašumā ..........

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi