Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Vecais
6. jūnijā 10:12
Ar tam maskām ir tāpat, kā ar alkoholu, veselam nekaitē, bet slimam kaitē. Caur masku elpojot rodas skābekļa deficīts, un cilvēks var noģībt. Tas attiecas uz gados veciem un slimiem cilvēkiem. Un otrkārt, plaušās veidojas dažādi baktēriju perēkļi. Pie tam maskām iet brīvi cauri visi vīrusi. To jums pateiks jebkurš dakteris.
Guntars Skulte
6. jūnijā 11:21
nodrošina iespējamu ienākumu avotu.
Aldis Lapins
6. jūnijā 11:32
Sašutumam par tādiem padomiem tiešām, ir pamats. Tātad, PVO iesaka lietot sejas maskas, tajā pašā laikā brīdinot, ka tās nepasargā no Covid, un ka tās var īstenībā, pat paaugstināt risku inficēties. Ja grābājas ap tām, netīrām rokām, kā veikalos, piemēram, autobusos, vilcienos, metro, u.t.t... Pamuļķu padoms, turklāt, ārkārtīgi dārgi izmaksājošu, dalībvalstīm, pamuļķu padoms... Iespējams sekojot to padomiem, Britānija patlaban pastiprina savu neformālo izolēšanos no pārējās pasaules, ieviešot, no 8-ā jūnija, 14.dienu karantīnu, un no 15-ā jūnija, sejas masku lietošanu. Nu un jā, arī paaugstinot sodus, par noteikumu neievērošanu. Neiet lāgā gan ar vīrusa lokalizācijas un izplatīšanās programmas ieviešanu.
Stulms da Pirds
6. jūnijā 12:19
Lai izdod vēl rīkojumu , ka pampersi arī obligāti nēsājami ! :D
Futs Bols
6. jūnijā 13:33
Vecais trollis atkal sarakstījis vienas vienīgas muļķības. 1) Alkohols kaitē visiem - gan veseliem, gan slimiem. 2) Sertificētas maskas nodrošina pietiekamu gaisa caurlaidību, bet noģībt var arī bez maskas. 3) Slimiem cilvēkiem nevajag valkāt maskas, jo viņiem ir jāsēž mājās vai jāguļ slimnīcā un jāārstējas. 4) Valkājot masku, plaušās nekādi perēkļi neveidojas. 5) Sertificētas maskas aiztur līdz 95% pilienu, ar kuriem galvenokārt izplatās vīrusi, jo vīrusi tīrā veidā neizplatās, tiem nav kājiņu. / Nu kāpēc vajag publiski izrādīt savu muļķību? Ja neko nejēdz, var taču arī paklusēt. Vai arī paklausīties, ko saka gudrāki cilvēki, piemēram, no Pasaules veselības organizācijas.
Arita Takahashi
6. jūnijā 21:39
Man nepatīk visāda nostāju mainīšana - izskatās ļoti neprofesionāli. Un PVO vispār ir kaut kāds ķīniešu aizstāvis - notušēja Ķīnas Covid 19 patiesā uzplaiksnījuma apmērus, novēloti paziņoja pasaulei, ka ķīniešiem jāaizliedz iebraukt citās valstīs. Būtu Ķīnas pilsoņiem aizlieguši pārvietoties, nekas tāds nebūtu noticis. Es esmu mēģinājusi lasīt lekciju maskā - pēc apmēram 120 minūšu skaļas nepārtrauktas runāšanas maskā jutos tik streipuļojoša, ka nobijos, vai nebūs jāmeklē kāda palīdzība. Tāpēc visiem tiem sapņotājiem, kuri domā, ka skolotāji septembrī skolās vadīs nodarbības ķirurģiskajās maskās vai respiratoros, es iesaku atslābt. To nav iespējams izdarīt fiziski. Varbūt, ka skolās būs jāievēro distancēšanos un bērniem nodarbības būs rīta maiņā un vakara maiņā un sakarā ar to, ka skolas nevar dubultot skolotāju skaitu, vecāki tiks aicināti sava veida "iespējamās misijas" ietvaros skolās vadīt mācību priekšmetu stundas pa vakariem. Kaut kā jau mums būs jāsadarbojas. Nīderlandes variants, kur katram skolēnam apkārt organiskā aizsargstikla žogs, man likās vislabākā. Bet Latvijai jau tādiem žogiem nav naudas. Vismaz būtu varbūt pasūtījuši skolēnu pirmajiem soliem tādus žogus, lai skolotājas siekalas (kuras izdalās ar daudzumu 1000 pilieni minūtē) neapšļakstītu pirmajās rindās sēdošos bērnus. Un bērni jau arī nevar savus šķaudienus un klepus lēkmes īsti kontrolēt. Dzīvosim, redzēsim...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi