Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Sonata Tweet
25. maijā 11:44
Un pareizi dara! Baidities dzivot?
Juris Birsans
25. maijā 12:25
Beidzot cilvēki nākusi pie prāta un turpina dzīvot, bet tiem kam nepatīk tie lai baidās mājas un gaida burvju potes😅😅😅👍👍👍👍
Melānija
25. maijā 12:37
Es gribētu teikt ;Prātiņ,nāc mājās! Vai tad tie mirušie 97.000 civēki,viņiem neko neizssaka? Protams,cilvēki grib dzīvot,bet nedrīkst jau zaudēt modrību,katram taču sava veselība ir dārga,jo dzīvojam jau tikai vienu reizi mūžā!
Melānija
25. maijā 13:04
Jā,VECĪT,es ticu gan,ja tas būtu tikai Latvijā,tad vēl varētu neticēt,bet tas notiek visā pasaulē,un tājās valstīs,kuras nepievērsa tūlītēju uzmanību šim vīrusam,vissmagāk.Vai tev liekas,kad visa pasaule ir dumja palikusi? Un,to vīrusu var jau nosaukt dažādi,bet ļauns un nežēlīgs viņš,diemžēl,ir.Tā .VECĪT,es pie tā palieku,un ticu epidemologiem,žinātniekiem,viņi zina,ko runā.Piedod,bet tāds mans viedoklis,un man ar prātiņu viss kārtībā.
Futs Bols
25. maijā 13:37
Par kādu čipošanu tu runā, Emma? Un kurš slēpjas pa alām? Ok, vienu tomēr zinu - Putins. Latvijā cilvēki ievēro distancēšanos un mazgā rokas. Klausa valdību un nerīko lielus pasākumus. Koronavīruss ir ļoti bīstams, bet priecāties var (un vajag) jebkurā laikā.
Melānija
25. maijā 13:53
Pareizi,FUTS BOLS. Un EMMA gan nepareizi runā,diezin ko viņa teiktu,ja tas trakais vīruss skartu viņai tuvos cilvēkus? Kamēr jau tas pašu neskar,var dažādi runāt.Protams,kad cilvēki mirst no dažādām simībām,bet šis vīruss tomēr nav joka lieta.Un lieka piesardzība nāk tikai par labu cilvēka veselībai.
Ainars Vīndedzis
25. maijā 21:15
Nāves tēma nav tik vienkārša.Man nav bail nomirt,bet es katram kaimiņam neprasīšu,vai viņam ar nav bail!Un Emmai Pupai varu tik pus teikumu uzrakstīt,medicīna un zinātne tika galā ar HIV,tiks arī ar Covid 19,nesaubos,bet ne šodien un rīt!!!Nesaubīgi "mēs mirstam un mirsim no visa kā",bet vai tu gribi nomirt šodien jeb rīt tikai tāpēc ka TEV ir viedoklis?!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi