Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Lerry Mulen.Jr
7. aprīlī 15:30
Kas Klauns portāls kā vienmēr izceļas, pāpublicējot putinoīdu rupora viedokļus. Jums,džeki, galvas uz pleciem nemaz nav?
Vecais
7. aprīlī 15:34
Izskatās, ka tā būs.
Elisa Meijere
7. aprīlī 16:24
mulķibas, mēri, holēru, bakas.... izskauda. Izskaudīs vai arī ierobežos šo. Pēc pusgada, gada 100% būs vakcīna. varbūt vīruss mutēsies un zaudēs savu agresiju. Cik līdz tam cilvēku nomirs nav zināms. Bet neviens vīruss nav mūžigs, tāpat tā spānu gripa izzuda. Iespejams grupu imunitāte palīdzēs to pieveikt vai pilnīga izolācija, ka totalitārā režimā, kādu laiku bez spējas tam izplatīties. Cilvēce bija pārāk aizrāvusies ar klimata pārmaiņām, naudas pelnīšanu un konkurešanu savā starpā aizmirsa par inovācijām medicīnā. tagad būs mācība, kur līdzekļus ieguldīt. Vai neļaut ķiniešiem ēst visu kas kustās.
Runājošā galva
7. aprīlī 16:57
Par medicīnu gan skaidrs - dažādu veidu vakcīnas, vitamīni un citi līdzekļi ies uz urrā... uz katru efektīvu līdzekli komplektā vesels lērums ar dažāda veida "kaļķa tabletītēm". Jauna miljardu niša atvērusies un ciet nevērsies...
Gundars Liepiņš
7. aprīlī 17:36
2 Elisa Meijere: izskauda? cik nu izskauda. Pret dažiem no minētā izdevās atrast vakcīnas. Cik jautri ir mūsdienās uztrāpīties uzrakt mēra kapus? Kaut kā neviens nepriecājas.
juju
7. aprīlī 18:08
tas ir Krievijā uz visiem laikiem. pie mums iet mazumā tā slimība. pēdējie pārslimos un pārējie nesaslims. ja visi šiverē apkārt tie slimie, tad nekas nebeigsies.
Dzintars Lielais
7. aprīlī 21:14
Cik ir pastaldauņu uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju?
Evangelina Veney
7. aprīlī 21:53
Tagad Google maksā no USD 6374 līdz USD 7285 nedēļā par darbu tiešsaistē no mājām. Es pievienojos šim darbam pirms diviem mēnešiem un šī darījuma pirmajā nedēļā nopelnīju 6429 USD. Šis darbs ir patiešām neticams un katru dienu man dod lielu ienākumu daļu. Esmu pārliecināts, ka sasniegsi vislabāko rezultātu. Visu par to lasiet šeitt .. ...............➥➥➥➥➥➥ w­­w­w.D­­o­uC­a­s­h.C­­o­m
Sēņu Vecis
7. aprīlī 22:49
Dzintars Lielais ***** Cik ir lāpotsdauņu uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi