Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
Inta Jakovleva
4. aprīlī 06:21
Amerikai tas ir Dieva sods par visiem "labajiem" darbiem pasaule. Zhel tikai, ka ciesh ari nevainigie, bet vainigie izglabjas. Nekas, tie savu ari sanems.
anda berzina
4. aprīlī 08:43
Epidemiolog Zhong Nanshan, varbut pietiks visa vainot citus ,varbut saksim ar to kad zurku,cusku ,sunu,kaku edajiem ,vispirms bij jasak rikoties ,vispirms jau slegt visas robezas,neatlaut kiniesiem vazaties pa visu pasauli,tagad redziet kur mes gudri makam runat,kur tu biji zurku edaj pirms tam ar savu gudro runasanu ,visus sos te kiniesu salasnas kas neko nedarija ,lai si kiniesu zurku edaju infekcija neizplatitos ,pie sienas un nosaut pec kara laika likumiem,par noziegumu pret CILVEKIEM ,pretigie MELI ,ta esot palidziba ,pat sejas maskas atsuta LIETUVAI brakus ,un vispar pec visas sis te pandemijasVISAS PASAULES IEDZIVOTAJIEM VAJADZETU VISUS VESELIBAS MINISTRUS,PREZIDENTUS,MINISTRUS ,EPIDEMILOGUS ,LAI TIESA PEC KARA LAIKA LIKUMIEM ,PAR CILVECES NOVESANU LIDZ PANDEMIJAS KATASTROFAI,VISMAZ VIENREIZ PAR VISAM REIZEM LAI ATBILD PAR SAVU NEIZDARIBU ,BEZATBILDIBU UN SKAISTU RUNASANU.
Haks Piterss
4. aprīlī 09:00
Ha ha ha ha !!! I Kto k nam s virusom priģjot , tot ot ņevo i sdohņet .....
Dzintars Lielais
4. aprīlī 09:06
Airopā vīrusa pieaugumi sāk bremzēties,lēnām ,bet ir progress. ASV tikai uzņem apgriezienus. Vispār par Ameriku nav ko uztraukties,viņai apkārt okeāns....
Ivars Magone
4. aprīlī 09:12
Pasaulē ir ap 7 miljardiem cilvēku. Zeme tikai iegūs, ja iedzīvotāju skaitu samazinās. Domāju, virus ir mākslīgi radīts, tikai kā parasti cilvēks visu nespēj paredzēt. Izlaida džinu no pudeles un nu tas dara pa savam.
Haks Piterss
4. aprīlī 09:16
>> Ivars Magone ~ Un ko tad , ja to samazināšanu sāks ar tevi ?
Mikelis Zalbiksis
4. aprīlī 10:38
Haks. A kam šodien viegli?!
Vērotājs
4. aprīlī 11:04
Ja Covid 19 ir mākslīgi radīts, tad tā autoriem ir švaki ar galviņām. Tagad no sekām cieš gandrīz visi, gan iespējamā mērķauditorija ķīnieši, gan eiropieši, amerikāņi un visi citi, tāpat nabagi pansionātos un arī gados vecie, bagātie papiņi, karaļi, prinči, premjeri un sētnieki. Nabags pansionātā nomirs un viņš varbūt tiek atbrīvots no zemes ciešanām, bet ja jāmirst kādam senioram no 300tnieka ģimenes ar miljardiem lielu kapitālu? Varbūt vīruss izzudīs, bet varbūt paliks uz ilgu laiku un izsargāties tad nav iespējams nevienam , to pat varēs atnest uz palodzes nosēdies putniņš un mūžīgi karantīnā ar masku uz sejas un spirta pudeli azotē nesēdēsi. Kļūdījos,«Zilā krusta» iemītnieki draudzīgi sadzīvo. Te nu pierādās krievu tautas gudrība, kad viņi saka: «Зараза к заразе не пристаёт! ».
juju
4. aprīlī 11:18
Ivar, nav nemaz tuvu 7 miljardi. Paskaidrošu.Ķīnā skaitās 1,4 miljardi. Uhaņa ir visapdzīvotātākā pilsēta un tur pirms vīrusa bija 10-12 miljonu cilvēku. Lai būtu kaut vai pilsētās vien 1 miljards, tad vajadzīgas 100 tādas Uhaņas un tad pieņemtu,ka kādi 500 miljoni dzīvo laukos un audzē rīsus pilsētniekiem ( ja katrs 3 ir laucinieks) . Nu nav tik daudz tik lielu pilsētu.Lielākā daļa Ķīnas ir kalni un džungļi. Ja Ķīnā varētu 500 miljonu cilvēku reāli saskaitīt, tad tas jau būtu daudz.
Salvis Dišlers
4. aprīlī 12:16
В Пекине очень мрачная погода, У нас в Тамбове на заводе перекур,- Мы пишем вам с тамбовского завода, Любители опасных авантюр!
Janis Ozolins
4. aprīlī 17:14
tā ir samaksa Amerikai par Dienvidslāviju,Irāku Lībiju un par pārējiem #varoņdarbiem#.
Gunārs Zvirbulis
4. aprīlī 17:39
Viss velk uz to, ka skaitliski lielākās valstis, ja vīruss neapstāsies, izdzīvos. Noteikti tā būs Ķīna.Pasaule ir tik daudz nelietības pieredzējusi, ka iespējams, piedzīvos vislielāko .
Gunārs Zvirbulis
4. aprīlī 19:30
Šajā vīrusa brīdi pārliecinoši ieguvēja būs Ķīna ar saviem 1,4 miljoniem Es gan nesapriecētos par ASV satraukumu, jo kā nekā demokratijas partneris NATO uz ko visvairāk mums cerēt.
Pēteris Karlsons
4. aprīlī 23:53
Ķīnai jāatbild par Covid-19 nesto postu cilvēcei. Kā varēja pieļaut vīrusa izsprukšanu no laboratorijas mēģenes? Ja tas pieļauts apzināti, tad patiešām piepildīsies gudru vīru pareģojums, ka "dzeltenā rase pārņems pasauli". Savlaik arī Napoleons esot teicis, - "kad Ķīna modīsies, pasaule nodrebēs...
Pēteris Karlsons
5. aprīlī 00:02
Ķīnai jāatbild par vīrusa Covid-19 nesto postu cilvēcei. Kā varēja pieļaut vīrusa izsprukšanu no laboratorijas mēģenes? Kāpēc netika ņemts vērā ārsta brīdinājums par vīrusa eksistenci? Ja tas viss darīts apzināti, tad piepildīsies gudru vīru senais pareģojums, ka "dzeltenā rase pārņems pasauli". Savlaik arī Napoleons esot teicis, - "Kad Ķīna modīsies, pasaule nodrebēs..."

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi