Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
valodjka хуило
30. martā 20:57
dzintarka. A ko arsti saka par tadiem krievu gailjiem, ka tu? Runaa, ka arii p1dari esot riska grupaa. Kaa taisies izsargaaties? Ar kjiploka daivu izjaatajaa pakaljaa?
Salvis Dišlers
30. martā 20:58
19 gados ir par jaunu arī lai būtu Šefpavārs, vai pat tikai Šefpavāra palīgs! Tas iespējams laikam tikai ģimenes uzņēmumā! Viņš nodzīvoja dzīvi ļoti ātri! Acīmredzot - tāda bija Dieva Griba. Lai viņam veiksmīga nākamā dzīve!
Gundars Maurops
30. martā 22:09
Beidziet vienreiz publicēt un meklēt tikai negatīvās ziņas. Tajā vietā sāciet lietot smadzenes, nevis par katru cenu centieties cilvēkos iedzīt paniku. Uzrakstiet rakstu par tūkstošiem, kuri izveseļojas un ir pilnīgi veseli, un tā katru dienu, rakstus pilnu internetu par tiem kas atveseļojušies.
Rudite Barda
30. martā 22:22
dzintarka. Tev, urlaatu suudam, gan driiz taisniiba- peec personiigaas tavas mamašas pieredzes! Starp citu, kaa tai leetajai maukjelei iet? Viirusu veel nav atraavusi? Un kaads visoar valda noskanjojums celjmalaas, bordeljos un krievu pritonos?
Tamis Jamis
30. martā 22:29
Jaunie mirst tapēc ka ir kārtīgi vakcinēti visu laiku. Un līdz ar to imunitāte nav.
Iveta
30. martā 23:48
Viņš īstenībā nomira ar vīrusa izraisītu pneimoniju. Gribētos ticēt, ka Latvijā cilvēks ar šādām sūdzībām sen jau atrastos slimnīcā un saņemtu profesionālu palīdzību. Dīvaini, ka tik attīstītā valstī kā Apvienotā Karaliste cilvēkam netika sniegta atbilstoša neatliekamā palīdzība un ārstēšana. Pneimoniju mājās nevar izārstēt, viņam bija jāatrodas stacionārā. Kāpēc tas jaunais puisis tur nenonāca, lūk tas ir jautājums, nevis uzsvars uz to, ka nomira no covid. Nomirt var no jebkā, ja atstāj bez medicīniskās palīdzības un ļauj lai nomirst. Tā nav sensācija, tas ir bezpriģels.
Sandra Lapkovska
31. martā 11:50
Zinot Uk veselības sistēmas dīvainības nemaz nebrīnos. Tie,kas te padzīvojuši,piekritīs. Protams,ir gadījies,ka serviss augstākajā līmenī un par velti,ja esi nodokļu maksātājs.Tomēr pārsvarā attieksme nevieš uzticību un saprotu tos,kas pašlaik mūk uz savām valstīm. Ar šodienu manu darbavietu slēdz,sēžam mājās,bet pag nedēļa pagāja darbā. Runāju par maskām un priekšniecei anglietei 3x mēğināju iestāstīt kāpēc maskas vajag obligāti visiem, atbilde bija viena un tă pati- ja cilvēks nevēlas,tad man nav tiesību piespiest... :((
Vents Cīrulis
31. martā 12:41
No pneimonijas mirst jebkurā vecumā, ja nesniedz medicīnisko palīdzību. Iespējams, ka arī neveiksmīga komunikācija bija starp zvanītājiem un mediķiem. Vai arī mediķu nolaidība.
Vents Cīrulis
31. martā 16:15
@Franca Castellini Es nesazinājos ar jums un joprojām esmu laimīgs. Ko es daru nepareizi?
Aija Linde
31. martā 17:27
Ir sanaacis padziivot UK un tas,ka tur aarsti ir paarsvaraa nekam nederiigi, ir viens no iemesliem,kaapeec es tur vairs neribeetu dziivot.Visu aarstee ar Paracetamolu-briinumzaali.Zaabaki,ne aarsti !...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi