Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
Lerry Mulen.Jr
30. martā 09:44
Patiesībā mirstība visur ir diezgan vienāda,gan Vācijā, gan Itālijā. Problēma ir tā, ka Itāļi nezin patieso inficēto skaitu, kurš ir 10x lielāks nekā oficiālie skaitļi. Savukārt, Vācija zin precīzāku slimnieku skaitu.
Ainars Vīndedzis
30. martā 10:26
Te jau kāds 2.ned.atpakaļ rakstija,ka Vācijā it kā netaisot testus.Tikai retajam.Varbūt tamdēļ mazāks...
Elisa Meijere
30. martā 11:25
Vācijā ir vislabākais medicīnas sektors visā eiropā un ja ne pasaulē. Vaciešiem ir gan pietiekami gultu, gan iekārtu un mediķu. Tāpēc katrs saņem pienācīgu uzmanību un aprūpi, pacienti negaida uz elpināšanas aparātiem, nelaiž tos pa rinķi kā asv un itālijā. Tāpē Vācija šobrīd uzņem pacientus gan no Francijas, gan Itālijas. Malači vācieši.Tāpat ne par velti visi mūsus bezcerīgie pacienti brauc uz Vāciju ārstēties, agrāk gan par saziedoto naudu, te es runāju par "miera laikiem"
Maria
30. martā 11:52
Medicīnas līmeni visi grib kā Vācijā, bet maksāt kā Vācijā gan negrib. Pat dažus eiro mēnesī cilvēki Latvijā atteicās par veselības apdrošināšanu maksāt.
juju
30. martā 11:52
Latvijā vispār neviens nemirst, atšķirībā no Vācijas. Citur uz dažiem desmitu inficēto vairāki jau miruši.Pie mums uz vairākiem simtiem inficēto visi dzīvi. Tā kā bez panikas. Jāuzmanās no pašas infekcijas, jo slimība nav patīkama lieta.
Irena Nelsone
30. martā 12:33
Kaut kas no Vācijas atjaunotāja Konrāda Adenauera iedibinātiem kristīgās demokrātijas principi vēl darbojas.. Tas labi.
Lilje Tento
30. martā 13:04
Galvenais iemesls, tāpēc, ka netestē mirušos, ja testētu skaitļi būtu daudz lielāki.
Lilje Tento
30. martā 13:05
Interesanti cik Latvijā ir intensīvās aprūpes gultu? Anglijā uz tik daudz miljoniem ir gauži par maz.
Jānis Rozentāls
30. martā 13:17
Vācieši mazāk urbina degunu un jaudīgi atraugājas !!!
Laika Gars
30. martā 13:34
Panika panikai, bet būtu interesanti zināt - vai Itāljā mirstības rādītāji vecuma grupās no 70-79, 80-89, 90+ atšķiras no pagājušā gada rādītājiem un vai šī gada martā ir vērojama dramatiska mirstība virs iepriekšējo gadu rādītāja? Vai mirstība šajās vecuma grupās nav augstāka salīdzinājumā ar jaunākiem cilvēkiem un bērniem arī bez korona vīrusa? Respektīvi - vai iepriekšējos gados, kad viss skaitījās normāli, mirstība vecu cilvēku grupā nebija lielāka nekā jaunu cilvēku grupā? Nākamais, ko gribētos zināt - vai tiešām tie visi cilvēki, kuri ir Itālijas statistikā nomira ar elpināmo aparātu uz sejas un slimnīcā vai ar vīrusa simptomiem? Vai arī cilvēks varēja nomirt no insulta vai infarkta, bet, ja viņa organismā pēc nāves tika konstatēts covid, tad viņš automātiski ir covid upuris? Ja tā padomā - ļoti daudz jautājumu par Itālijas statistiku. Un par šovu arī. Priekš kam demonstratīvi dienas laikā zem žurnālistu kamerām braukt ar militāro kolonnu un stāstīt, ka tā ved zārkus? Lai panika lielāka? Vai kā?
Modris Adijāns
30. martā 15:33
Man jautājums kāpēc portāla vadība neko nedara,neievēro nekādas normas.Ruņa ir par personu ar iesauku,sēņu vecis,ber drinker kuri ir rupji un no rīta līdz vakaram bārstās ar rupjībām un apvainojumiem.
Sonata Tweet
30. martā 16:27
Varbut, Vacija uzskaita no virusa mirusos, nevis visus mirusos zem rubrikas Coronavirus?
Sonata Tweet
30. martā 16:31
Vai nevar neitralizet tos paris (vai vienu) idiotu, kuri piekeza visus komentarus??
Maija Spiesecke
30. martā 19:32
Beerdrinkers Von Kowelenz es tev mazliet oponēšu,, Vacija par krankenkasi maksājam iemaksas, Par brivu gulēšana slimnicā nav . lIdz 28 kalendāra dienām jāmaksā 10 eiro dienā, Zobārsts par brivu tikai pamat proceduram ,. Ja vēlies kautkādas labākus materialus, protezes jamaksā. Tāpat pie specialistiem jāgaidarindā , Kardiologs lidz pat 6 mēnešiem, Tapat pie ģimenes ārsta ir jāgaida, Reti kur uzreiz tiek klāt. Par testēšanu , vajadzigi simtomi,, tad vari braukt uz slimnicu kura ir tavā reģionā nozimēta, Karantinai gan liela nozime pie mums. Viss ir slēgts,, Strādā tikai kas saistits ar pārtiku, pasti, kurjeri, sadzives ķimija , darykopibu un celniecibu.
Otto Kurmis
30. martā 23:06
Labvakariņ, Dhargais Kurwa un Pisdrinker!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi