Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
labais rabīns
26. martā 18:10
Japāņi ir morāli noturrīgāki pret šādu žurnālistu ažiotāžu, tāpēc arī neļaujas panikai, bet mierīgi turpina savas ikdienas gaitas. Tieši to pašu varēja darīt visa Eiropa. Cietušo no ekonomiskās lejupslīdes būs krietni vairāk nā no vīruseļa
Irena Nelsone
26. martā 19:04
zaudē tuva kontakta sabiedrības (Itālijam Spānija) un salīdzinoši libeālas sabiedrības (Francija, Zviedrija, ASV)?
Andis Ziemelis
27. martā 00:11
Neviens nerunā par Ziemeļkoreju. Tieši Ziemeļkorejai šis vīrus nav un iet sec. Stingrs režīms nenāk par ļaunu savā rezē.
aicis24
27. martā 07:02
Andi,kapēc tu domā,ka Z-Korejā nav saslimušie.Tur vienkārši saslimušie tiek uzreiz nošauti,bet ja nopietni,viņi vienkārši to statistiku neveido,cik ir saslimušo un mirušo.
Žanis Vieplis
27. martā 10:26
Tādēļ ka Viņi ir ļoti apzinīgi. Nav tādi kā mūsu bāleliņi pastalnieki kuri atlidojuši no saulainās tāles, kur viņi lūk strādāja kamēr mēs Latvijā gulējām uz lauriem un tagad viņi ir tie lielākie cietēji. Varēja sēdēt tajā savā laimes zemē un turpināt tusēt uz nebēdu.
Kristaps
27. martā 12:33
tādēļ ka viņi ir gudri !!!
Andris Briedis
27. martā 15:01
Japānā kultūra, domāšana un paši cilvēki uzvedas savādāk kā lielākajā pasaules daļā!!! Tur, slimam doties kaut kur un aplipināt kādu nav pat kā iespējams darbības variants. Ir jāsēž pašizolācijā - sēž. Ir jāmazgā rokas - mazgā. Ir jāievēro distance - ievēro. Nav jāizpēk veikalos tualetes papīrs - neizpērk. Domāšana katram cilvēkam ir valstiska nevis egositiska. Kā pēc atomelektrostacijas avārijas, nevis izpirka veikalus tukšus un kur dalīja ko grāba cik varēja aiznest, bet gan paņēma vajadzīg 2 - 3 dienām. Tā pietika arī citiem. Un tā bija iespējams pēc 2-3 dienām arī no jauna iepirkt. CITA DOMĀŠANA.
JM
27. martā 15:19
Japānas vēstnieks Itālijā dzīvo vēstniecībā uz vietas
Juris Pauls
28. martā 11:43
Japānā tikpat kā nav kristiešu. Itālijā, Spānija,ASV ...visvairāk šo zombēto. 2+2=4, ja kāds nebija ievērojis.
Kristaps Liepiņš
28. martā 15:38
Jemenai arī vienīgā no musulmaņu valsts, kas nav neviens saslimušie.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi