Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Kristaps Liepiņš
26. martā 09:37
Tu Haks Piterss vēlreiz ko tādu pateiksi par Kosovu, es zvēru es tev visus zobus paritināšu. Man nelormāli tas kaitina, ka daudzi cilvēki nezina kādas ir valstis. Kosovā ir pati galvaspilsēta Priština, iedzīvotāju skaits ir 1,8 miljonu iedzīotāju. Kopā valstis is 197. Kosova ir Kosova.
Kristaps Liepiņš
26. martā 09:46
Man tas ļoti kaitina, ka jauc ar citām valstīm. Man nelormāli tādi cilvēki riebjas. Lieciet mieru taj Kosovai ar saviem smirdīgajiem, bārdainajiem serbiem. Man nav pretī pret serbiem, es viņus arī cienu, tas pats arī ar Kosovu. Bet es nevaru izturēt, ka tās valstis jauc cilvēki. Kosova ir sen jau neatkarīga valsts. Kopā valstis ir 197 pasaulē, un nejauciet šīs visas valstis par tām kuras viņas nav. Un tas Haks ir debīls cilvēks, nezin ko runā. Kosova ir patstāvīga valsts. Manā datorā ir pilna statistika ierakstīta ar iedzīvotāju skaitu, platību, ekonomiku, armijas utt. Un tur man sarakstā ir Taivāna, Palestīne, Kosova un Vatikāns.
Kristaps Liepiņš
26. martā 09:49
Es gribētu, lai valdība, kas jauc pret citām valstīm iedot administratīvo nosacīto. Gan te interneta runas, gan serbiem. Jo tas saucās rasisms.
Beerdrinkers Von Kowelenz
26. martā 09:51
Gaidām līdz vīruss pieņems apgriezienus Krievijā! Kremļa režīmam ir pamats uztraukumam. Itālijas situācijā, Putins aizietu ziepēs:)
Kristaps Liepiņš
26. martā 09:51
Lūdzu izdzēsiet to Haks komentāru. Savādāk viņam būs lielas nepatikšanas.
Kristaps Liepiņš
26. martā 09:58
Tu Haks labāk ej prom no šejienes mēsls. Serbi ir bārdaini un kam ir švakas zināšanas.
Kristaps Liepiņš
26. martā 09:59
Dzēsiet to Haku ārā, plizz.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi