Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
kss2
28. februārī 08:00
Un Zviedrija? Driz balto nebus! Jau rajoni kur baltiem jābeg!
Ilvars Mičs
28. februārī 08:10
Atgriežaties pie Dieva Jēzus Kristus, nožēlojiet grēkus, lasiet Bībeli, apmeklējiet dievkalpojumus... " Viņam uz Eļļas kalna sēžot, mācekļi piegāja pie Viņa atsevišķi un sacīja: "Saki mums, kad šīs lietas notiks un kāda būs Tavas atnākšanas un pastarā laika zīme?....Tad Viņš sacīja: "Tauta celsies pret tautu un valsts pret valsti, lielas zemestrīces būs, kā arī bads un MĒRIS vietu vietām, šausmu parādības un lielas zīmes no debesīm....Jo tad būs tādas lielas bēdas, kādas nav bijušas no pasaules iesākuma līdz šim laikam un kādas arī vairs nebūs...Sargaities, ka jūsu sirdis netop apgrūtinātas no vīna skurbuma un reibuma un laicīgām rūpēm, ka šī diena jums piepeši neuzbrūk;jo kā slazda valgs viņa nāks pār visiem, kas dzīvo zemes virsū.Tāpēc palieciet nomodā visu laiku, Dievu lūgdami, lai jūs spētu izglābties no visām šīm briesmām, kurām ir jānāk, un lai jūs varētu stāties Cilvēka Dēla priekšā." /Mateja 24.nodaļa/...Apustulis Pēteris saka: "Un sacīs: kur paliek Viņa apsolītā atnākšana? ...Tagadējās debesis un tagadējo zemi glabā un uztur tas pats vārds ugunij un bezdievīgo cilvēku tiesas un pazušanas dienai. Tas Kungs nevilcina Savu apsolījumu, kā dažiem tas šķiet, bet ir pacietīgs ar jums, negribēdams, ka kādi pazustu, bet ka visi nāktu pie atgriešanās. Bet Tā Kunga diena nāks kā zaglis, tanī debesis ar lielu troksni zudīs, un pasaules pamati degdami izjuks un zeme un viss, kas uz tās radīts." /2.Pētera vēstule/
Alida Djatlika
28. februārī 08:46
Skaidrs, ka pats no sevis nerodas nekas, visam ir iemesls. Arī šis vīruss radās no kaut kā lai sabaidītu cilvēci. Ne no čūskām, ne no sikspārņiem, tās ir pēdējās muļķības. Vainīgo nu nekad neatradīs, tikai ļoti daudz nevainīgu cilvēku aizies, tas gan. Un piekrītu Ilvaram Mičam, ja cilvēki atgrieztos pie Dieva, Dievs katru glābtu. Dievs nesoda, bet palīdz un palīdz tam, kas no viņa kaut ko lūdz. Nepalīdzēs nekad tiem ,kuri viņu nosoda, izsmej un noliedz. Bez šaubām, tā ir katra paša izvēle. Dievs nav komunists, kurš ar varu spieda iestāties komjaunatnē.
Salvis Dišlers
28. februārī 09:08
Tramps izlasīja gramatu un nolēma rīkoties, un uzlaist visiem vīrusu Wuhan-400!
Salvis Dišlers
28. februārī 09:10
Un tieši tāpat kā Vīruss - tāpat arī Labestība vai Ļaunums izplatās - no 1 cilvēka - pa visu pasauli, un ietekmē visu pasauli vai nu uz labu vai uz ļaunu! Tāda ir cīņa starp Ticīgajiem un Svētajiem - Pret Neticīgajiem un Ļaunajiem - kura komanda uzvarēs Laiku Beigās?!
Salvis Dišlers
28. februārī 09:12
Dievs nav lai labi dzīvotu šinī pasaulē; Dievs IR - lai pārdzīvotu visas grūtības ar Tikumu un Pašcieņu, un sasniegtu Mūžīgo Dzīvi, kur Piena Upes tecēs, un nevienam nekā netrūks! Ja mirušie bija Dievbijīgi cilvēki - vņi nonāks Paradīzē, un viņiem ir Mūžīgā dzīve garanteta, daudz labaka par šo! Tāpēc jau Muslimi tiecas Mirt - jo grib ātrāk uz Dieva Pasauli, nevis šinī mēslaine dzīvot!
Geņa Koloradoss
28. februārī 10:48
Nu Nostradamuss to zināja bez pareģošanas- vienkārši pakasot nabu. Nu vanga tur, zilākalna marta. Veronika. Globa. Tie ir īstie kam jājautā viedoklis. Es pagaidīšu uz ārstu Fūrmani.
Geņa Koloradoss
28. februārī 10:51
Dišler! Ja muslimi tiecās ātrāk mirt- lai nu būtu. Es gan domāju, ka dzīvē savi prieki ir. Bet kāpēc tie muslimi mēdz arī citus ātri nomirdināt? Spridzinās un spridzina utt.
Alex Da Silva
28. februārī 10:51
Par Vangas paregojumiem jau sen 1000 gramatu ir uzrakstits,, ka nekadas gaishredzibas vinai nebija. Stradaja Bulgarijas specdienestu riciba, tadel ari nepienema cilvekus nedelam , kamer nebija savakta informacija par cilveku. Latvija gan bija gaishredze. Daile. Siks biju un nirgas naca, par tadu gaishredzibu. BET VINA MAN visu dZIVES SCENARIJU PRIEKSHA IZSTASTIJA. Kaut kur sikumos, kaut kas neatbilst patiesibai. Es zinu pat dienu kura nomirshu. Isteniba labak ir nezinat savu nakotni... Bet Vanga paregoja pavisam ko citu, ka lidz 21 gadsimtam visi baltie bus izmirushi. Un ari mana dienasgramata ir ieraksti, kurus var tulkot , ka paregojumus. Kinieshi neklus par pamatnaciju latvija , savu slimibu del.. Viniem aizvers robezhas..
Alex Da Silva
28. februārī 10:56
Un man ari ir gaishredziba, es pat zinu ar kuras gimenes parstavi es apreceshos, kaut gan acis meitenu neesmu pat redzejis. Cilvekiem pavisam citas intereses. un ne jau es viniem baigi radiniekos vajadzigs, bet gan mani draugi. Jautajums ir tikai , kada pura nauda naks lidzi. Mani interese zemes, bet piedava naudu :)))
Beerdrinkers Von Kowelenz
28. februārī 13:46
Da Silva, tavi draugi ir vājprāta radīti iedomu tēli. Zini, tie nevienam nav vajadzīgi.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi